Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een broche van gesculpteerd ivoor, gezet in een 18 karaats geelgouden montuur.

Een broche van gesculpteerd ivoor, gezet in een 18 karaats geelgouden montuur.

Broche en ivoire sculpté sertie dans une monture en or jaune 18 ct.
SKU: 0803160060.
Category: Juweel.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #60
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #110

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en een centrale topaas van ± 4,00 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,29 ct et une topaze centrale de ± 4 ct.
    No longer available
    Dim. 7,65 g
    Estimate: € 700 / 800

Other lots in this auction

  • #278
    Capodimonte

    “Meisje en jongen aan een boom”. Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Gemerkt.

    “Fille et garçon sous un arbre”. Deux groupes en biscuit monochrome blanc. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #698
    Zuid-Holland, Gouda

    Laag vaasje met hoogglansglazuur, gestileerde art nouveau voorstelling met overwegend groen, beige en blauw. Onderaan gemerkt en “d.d”. Begin XXste eeuw.

    Petit vase bas, glaçure à haute brillance. Décor art nouveau stylisé en vert, beige et bleu. Marque sous la base et “d.d.” Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #641
    Boch Keramis

    Een schemerlamp van meerkleurig aardewerk, zeldzaam decor met ijsberen in diverse houdingen. Onderaan gemerkt, gesigneerd Ch. Catteau en genummerd D1063. Vorm 721. Oud lampenmontuur, vaas niet doorboord. 1926-1931. Hoogte vaas: 22,5 cm.

    Lampadaire en faïence polychrome, décor rare d’ours polaires en différentes positions. Marque sous la base, signé Ch. Catteau et numéroté D1063. Forme 721. Ancienne monture en lampadaire, vase non troué. 1926-1931. Hauteur vase: 22,5 cm.
    No longer available
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #105

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct, bracelet en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 34,69 g
    Estimate: € 700 / 900
  • #47

    Een paar bronzen wandkandelaars met twee lichtpunten.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI. Deux lumières.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #25

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.

    Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 130 / 180
  • #451
    Swarovski

    Een gnoe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Gnou en cristal taillé incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. l: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #813

    “Windhond”. Een art deco beeld van monochroom aardewerk. Onderaan gemerkt Rommens (?).

    “Lévrier”. Statuette art déco en faïence monochrome. Marque sous la base Rommens (?).
    No longer available
    Dim. L. 40,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #587
    Boch Grès Keramis

    Een vaasje van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Gemerkt en genummerd. Model 897, decor D1313.

    Petit vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Marque et numéros Modèle 897, décor D1313 sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #464
    Paul Verbeeck

    “Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Nu assis”. Litho. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #163

    “Trick dog” en “Uncle Sam”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.

    “Trick dog” et “Uncle Sam”. Deux tirelires en fonte polychrome.
    No longer available
    Dim. H 29 en 18 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #26
    Dupont en Impact

    Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.

    Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More