Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een brok bergkristal.

Een brok bergkristal.

Morceau de cristal de roche.
Dim. 25 x 34 cm
SKU: 0803160143.
Category: Kristal.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #143
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #713
    Swarovski

    Een kandelaar van geslepen kristal, opgebouwd uit drie globes en een vredesduif op een wereldbol. Beide gemerkt en het tweede gedateerd 2000.

    Chandelier en cristal taillé composé de trois globes et une colombe sur un globe terrestre. Les deux avec marque et la seconde datée 2000.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #757
    Val St. Lambert

    Een vaas op octogonale voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase sur piédouche. octogonal en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #468
    Swarovski

    “Harlekijn”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Anton Hirzinger. SCS Jaarlijkse editie, 2001.

    “Arlequin”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Anton Hirzinger. SCS Edition annuelle, 2001.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #661
    Cristallerie Royale de Champagne

    Een vaas van kleurloos geslepen kristal.

    Vase en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. H. 35,50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #378
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen kristal, groen gekleurd in de massa, bestaande uit een kokervaasje, een grote vaas en een klein bol vaasje. Allen gemerkt.

    Lot de cristal taillé coloré vert dans la masse comprenant un vase cylindrique, un grand vase et un petit vase sphérique. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Dim. 25, 20 en 12 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #222
    Val St. Lambert

    Een serie van vijf glaasjes van kleurloos kristal en versierd met een gouden rand.

    Suite de cinq verres en cristal incolore, décorés d’une bordure dorée.
    No longer available
    Dim. H 11cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #407

    Drie wijnglazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa en gemerkt Val St. Lambert. We voegen er vier likeurglaasjes van geslepen en gekleurd kristal aan toe.

    Trois verres à vin en cristal taillé coloré vert dans la masse et avec la marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons quatre gouttes en cristal taillé et coloré.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #731
    Swarovski

    Een steigerend paardje met gesatineerde staart en manen en twee zwaantjes van geslepen kleurloos kristal.

    Cheval caracolant à la queue et crinière satinées, ainsi que deux cygnes en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #427
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #457
    Swarovski

    “Colombine”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Gabriele Stamey. SCS Jaarlijkse editie, 2000.

    “Colombine”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Gabriele Stamey. SCS Edition annuelle 2000.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #471
    Swarovski

    “Antonio”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met rode details. Ontwerp van Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.

    “Antonio”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails rouges. Conçue par Martin Zendron. Swarovski Collectors Society 2003.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #458
    Swarovski

    “Pierrot”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Adi Stocker. SCS Jaarlijkse editie, 1999.

    “Pierrot”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Adi Stocker. SCS, édition annuelle 1999.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #758

    Een cilindervormige vaas, met een vernauwing in het midden, van geslepen Boheems kristal en blauw gekleurd in de massa.

    Vase cylindrique en cristal taillé de Bohème coloré bleu dans la masse. Etranglement au milieu.
    No longer available
    Dim. H 35, 5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #447

    Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.

    Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #461
    Swarovski

    “Anna”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met gele details. Ontwerp van Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.

    “Anna”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails jaune. Conçue par Anton Hirzinger. Swarovski Collectors Society 2004.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Een ronde en een kleine driehoekige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt Val St. Lambert. We voegen er een vaasje van Frans kristal aan toe.

    Un vase ronde et un petit vase triangulaire en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Marque de Val St-Lambert. Nous ajoutons un petit vase en cristal français.
    No longer available
    Dim. 20, 17 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #477
    Swarovski

    “Isadora”. Een beeldje van kleurloos geslepen kristal met blauwe details. Ontwerp van Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.

    “Isadora”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails bleu. Conçue par Adi Stocker. Swarovski Collectors Society 2002.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597
    Val St. Lambert

    Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.

    Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 en 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #751
    Swarovski

    Twee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.

    Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #66

    Een fijn geslepen glasservies van kristal, bestaande uit tien witte wijnglazen, twaalf rode wijnglazen, vijf waterglazen en twaalf champagnecoupes. We voegen er twee witte- en acht rode wijnglazen met een afwijkend decor aan toe. Omstreeks 1900.

    Service de verres en cristal finement taillé, comprenant dix verre à vin blanc, douze à vin rouge, cinq à eau et douze coupes à champagne. Nous ajoutons deux verres à vin blanc et huit à vin rouge dépareillés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #737
    Swarovski

    Twee witmetalen houders met resp. drie grote en negen kleine bloemen van geslepen kristal. We voegen er twee kristallen bloempjes en een kerstboompje van geslepen gekleurd kristal aan toe. Allen gemerkt.

    Deux supports en métal blanc contenant resp. trois grandes et neuf petites tulipes en cristal taillé. Nous ajoutons deux petites fleurs et un arbre de Noël en cristal taillé. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #398
    Val St. Lambert

    Een kristallen lampenvoet en een vaasje respectievelijk blauw en roze gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Pied de lampe en cristal et un vase colorés respectivement bleu et rose dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #598
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #431

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.

    Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #355

    Vier zilveren slavenarmbanden bezet met koraal.

    Quatre bracelets d’esclave en argent sertis de corail.
    No longer available
    Dim. 183,77 g
    Estimate: € 70 / 100
  • #760
    Armand Marseille

    Pop. Porseleinen hoofd, blauwe slaapogen, open mond, twee tandjes. Oogleden beschadigd. Gemerkt en genummerd 990/A10M/Germany.

    Poupée. Tête en porcelaine, yeux dormeurs bleus, bouche ouverte, deux dents. Paupières endommagées. Marque et numéro 990/A10M/Germany.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #330
    Festina

    Een roestvrij stalen herenhorloge. “Official time keeper Tour de France”.

    Montre homme en acier inoxydable. “Official time keeper Tour de France”.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #584
    Paul Hermans
    Period: 1898 - 1972

    “Personages in het bos”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.

    “Personnages dans le bois”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #151

    Een paar verzilverd metalen kandelaars. Eclectische stijl.

    Paire de bougeoirs en métal argenté repoussé. Style éclectique.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #146

    “Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.

    “Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.
    No longer available
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #349

    Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.

    Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #147
    Benrath

    Een dameshoofd van aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.

    “Tête de femme”. Terre cuite sur socle en bois. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #207

    Een zilveren korf met gedreven floraal decor. Keuren van Sheffield, datumletter I voor 1818 (?), dutymark George IV, makersmerk IK-IW & Co (?).

    Panier en argent à décor de fleurs repoussées. Poinçons de Sheffield, lettre date I pour 1818 (?), poinçon d’accise George IV, poinçon d’orfèvre IK-IW & Co (?).
    No longer available
    Dim. 1375,40 g L. 35 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #59
    Romain Malfliet

    “Sint Laurentiuskerk te Lokeren”, “St. Gummaruskerk te Lier” & “Kapel”. Drie etsen. Allen gesigneerd binnen en buiten de plaat en resp. genummerd 9/50, 2/100 & 45/100.

    “Eglise St-Laurent à Lokeren”, “Eglise St-Gommaire à Lierre” et “Chapelle”. Trois eaux fortes. Signées hors planche et numérotées resp. 9/50, 2/100 et 45/100.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #106
    De Coene

    Een driedelig salongarnituur, bekleed met geel fluweel.

    Garniture de salon trois pièces, sièges recouvertes de velours jaune.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #510
    Christian Dior

    Twee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.

    Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 120
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More