Similar lots by type
-
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
-
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
Other lots in this auction
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#612
“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#316
Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
A wooden campaign table, foldable with tray. -
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#363Lladro
Een lot van 3 beeldjes van honden bestaande uit een groepspelende poedels met fruitmand, een groep met mama poedel en 5 zogende puppys, beide gesigneerd Lladro en een langharige windhond met stempel ‘made in Russia’.
A lot of 3 dog figurines including a group of playing poodles with a fruit basket, a group with mother poodle and 5 suckling puppies, both signed Lladro, and a long-haired greyhound with stamp 'made in Russia'. -
#427
Een buste in groen gesteente van een Chinese dame op een houten sokkel. De sokkel is los.
A bust in green stone of a Chinese lady on a wooden base. The base is loose. -
#266Pierre VandelPeriod: 1970
Een vintage vitrinekastje in messing en glas, ontworpen door Pierre Vandel. De onderste 2 glazen platen hebben randschade.
A vintage brass and glass display case designed by Pierre Vandel. The two bottom glass shelves have edge damage. -
#653
“Spirou almanach 1947”, eerste Belgische editie uit 1946. Beschadigde rug, binnenin in mooie staat.
“Spirou Almanac 1947”, first Belgian edition from 1946. Damaged spine, in nice condition inside.Place a bid ›Estimate: € 40/60 -
#78
“Gestileerde zithouding”. Een stenen sculptuur op marmeren voet. Toegeschreven aan Berten Coolens.
"Stylized seating position." A stone sculpture on a marble base. Attributed to Berten Coolens. -
#281
Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met ivorine of been handvaten.
A 12-piece cutlery set, consisting of knives and forks, in a wooden case. Silver-plated with ivorine or bone handles. -
#413Poterie des 3 Terres
Een aardewerken lamp met floraal decor in het reliëf. Met kunststoffen kap. Binnenin label.
An earthenware lamp with floral relief decor. With plastic shade. Label inside. -
#28
Een houten veldezel met materiaalkoffertje.
A wooden field easel with material case.