#644Een lot van Noord-Afrikaans verzilverd metaal bestaande uit een grote theepot met warmhouder, 2 kleine theepotten en een suikerpot.
#1GoebelEen lot van 3 beeldjes van hondjes bestaande uit een vintage parfum lampje en 2 beeldjes van een poedel, alledrie gemerkt Goebel.
A lot of 3 dog figurines including a vintage perfume lamp and 2 poodle figurines, all marked Goebel.No longer availableDim. h 19 x l 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#587“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
#617Een paar drageoirs in geslepen kleurloos kristal, eind 19e, begin 20e eeuw. 1 deksel met schade.
A pair of cut colorless crystal drageoirs, late 19th, early 20th century. 1 lid damaged.No longer availableDim. 33 x Ø 9,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#572Drie Japanse Imari borden.
#63OKAEen 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#259Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#23Lui“LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.
"LUI". A lot of 6 vintage French erotic monthly magazines. Year 1965-1970.No longer availableEstimate: € 60 / 90 -
#351Steiff, GermanyEen grote zwarte poedel in pluche, Steiff, de knop en label zijn verwijderd.
A large black plush poodle, Steiff with the button and label removed.No longer availableDim. 42 x 64 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#168‘Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Weegschaal manco.
"Lady Justice". A bronze statue on a marble pedestal. Scale missing.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,73 ct. EVVS1.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approx. 1.73 ct. EVVS1.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 2500 / 3000