#290Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,13 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.13 ct.No longer availableDim. 2,85 gEstimate: € 400 / 450 -
#458Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
#250Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 1,08 ct. F SI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct. F VVS2.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 1.08 ct. F SI1 and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct. F VVS2.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 3800 / 4000 -
#585Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#318Een antieke lollepot op plaat met houder.
An antique chamber pot on a stand.No longer availableDim. 17 x 47 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#63OKAEen 174-delig verzilverd bestek voor 12 personen gemerkt OKA en een A op een hart in bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 medium vorken, 12 kleine vorken, 12 taartvorkjes, 12 visvorken, 12 kreeftenvorkjes, 12 grote messen, 7 kleine messen, 12 botermessen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 medium lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 11 serveerlepels en vorken.
A 174-piece silver-plated cutlery set for 12 people marked OKA and an A on a heart in accompanying case consisting of 12 large forks, 12 medium forks, 12 small forks, 12 cake forks, 12 fish forks, 12 lobster forks, 12 large knives, 7 small knives, 12 butter knives, 12 fish knives, 12 large spoons, 12 medium spoons, 12 small spoons, 12 coffee spoons, and 11 serving spoons and forks.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#5Vier zilveren prijskamppenningen 174 g en zes bronzen 270 g. Antwerpen verbetering van de runderen. 1903 tot 1910.
Four silver prize competition medals 174 g and six bronze 270 g. Antwerp improvement of cattle. 1903 to 1910.No longer availableDim. Ø 4,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#87Een lot van 19 stuks diverse vintage auto handleidingen. NL & FR, diverse modellen van Talbot, Citroën, Peugeot, Renault en Volkswagen.
A lot of 19 various vintage car manuals. In Dutch & French, featuring models from Talbot, Citroën, Peugeot, Renault, and Volkswagen.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#273Hergé2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
#469“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Harbor View." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Val Saint LambertEen lot van 2 stuks Val Saint Lambert kristal bestaande uit een asbak en een vaas, geelgroen in de massa gekleurd en onderaan gemerkt.
A lot of 2 Val Saint Lambert crystal pieces consisting of an ashtray and a vase, colored yellow-green in the mass and marked at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 18 cmEstimate: € 40 / 60