#488Een Chinees juwelenkistje met bijbehorend slot.
#239Wever & Ducré“VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.
"VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium.No longer availableDim. 9 x 72,5 x 72,5 cmEstimate: € 150 / 250 -
#100Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met 50 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with 50 brilliant-cut diamonds totaling approximately 3 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#582“Heilige Virginie” & “Heilige Carolus Borromeus”, (bid voor ons). Een lot van 2 schilderijen, olieverf op paneel met ovaal geborduurd passe-partout.
"Saint Virginia" & "Saint Charles Borromeus", (pray for us). A lot of 2 paintings, oil on panel with oval embroidered mat.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#481Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
A pair of 2 Japanese bronze vases with relief dragons, Meiji period, bearing stamps likely Yoshimasa, late 19th, early 20th century.No longer availableDim. h 35 x Ø 17 cmEstimate: € 300 / 500 -
#236Ikea“Patrik 18199”. Een lot van 10 vergaderstoelen met donker grijze, gestoffeerde zitting en metalen frame. Onderaan gemerkt Ikea.
"Patrik 18199". A lot of 10 meeting chairs with dark grey upholstered seats and metal frames. Marked Ikea at the bottom.No longer availableDim. 85 x 58 x 43 cmEstimate: € 150 / 250 -
#283Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
A set of 2 19th-century French porcelain vases, Empire style, painted with rural scenes.No longer availableDim. h 23 x Ø 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264“Bloemenstilleven met appels en Chinese schaal”, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life with apples and Chinese bowl", oil on canvas in gold-gilt frame, signed illegibly.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#36Sits“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
#255Een lot van 3 design hanglampen met gechromeerde kap en roostertjes.
#66S.A. BoulangerEen vintage staande lamp, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger, met zijn originele kap.
A vintage floor lamp, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger, with its original shade.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 120 / 180