#379Val Saint LambertEen vaas in kristal, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker en onderaan Val Saint Lambert.
A vase in crystal, dyed green in the mass, marked with sticker and at the bottom Val Saint Lambert.No longer availableDim. h 23 x Ø 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#138Een uit kalksteen gesculpteerd beeldje van vermoedelijk St-Joris met de draak. 17e-18e eeuw.
A limestone sculpture believed to depict St. George and the Dragon. 17th-18th century.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#9Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryNo longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#193Piero Castiglioni & Gae Aulenti Fontana Arte“Parola”. Een vintage design tafellamp met geblazen opaline kap, kleurloos glazen arm en voet in borosilicaat. Ontwerp door Gae Aulenti en Piero Castiglioni voor Fontana Arte, 1980.
"Parola." A vintage design table lamp with blown opaline shade, colorless glass arm, and base in borosilicate. Designed by Gae Aulenti and Piero Castiglioni for Fontana Arte, 1980.No longer availableDim. 53 x Ø 20 cmEstimate: € 350 / 450 -
#73“Tintin”, “Super Kuifje” & “Kuifje”. Een lot van 56 vintage magazines, 9 “Kuifje Special” strips met diverse titels en bijgevoegd 2 Kuifje magazines.
"Tintin", "Super Kuifje" & "Kuifje". A lot of 56 vintage magazines, 9 "Kuifje Special" comic strips with various titles, including 2 Kuifje magazines.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#281Een 12-delig bestek set, bestaande uit messen en vorken, in houten koffertje. Verzilverd met benen handvaten.
#319Thomas Rowlandson“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#72Henri Matisse“Gezeten naakt en Dame met vogelkooi”, een set van 2 etsen, binnen de plaat gesigneerd, beide genummerd 2/944.
"Seated nude and Lady with birdcage", a set of 2 etchings, signed within the plate, both numbered 2/944.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#118Een lot varia zilveren items, bestaande uit sigarettendoosjes, lepeltje, zoutvatje, etc. Diverse merktekens.
A lot of various silver items, including cigarette cases, spoon, salt cellar, etc. Various hallmarks.No longer availableDim. 350gEstimate: € 150 / 250 -
#490Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,57 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.57 ct.No longer availableDim. 14,55 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#183‘Ballet danseres’; Bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening ‘Preiss’.
'Ballet dancer'; Bronze sculpture on a marble pedestal, with a signature 'Preiss'.No longer availableDim. h 47,5 cmEstimate: € 200 / 240