Een bronzen beeld op sokkel van zwarte marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne. Staf manco.

A bronze statue on a pedestal of black marble with a bronze frieze: Mercury by Jean Boulogne. Staff missing.
Dim. h 107 cm
SKU: 2810250153.
Categories: Beeld, Brons, Marmer, XXe eeuw.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 400 / 600

  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #494

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499

    Een handgeknoopt Beloutch karpet met certificaat.

    A hand-knotted Beluch rug with certificate.
    Dim. 145 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #26

    Een messingen stoeltje met rood fluwelen bekleding. Hollywood Regency stijl.

    A brass chair with red velvet upholstery. Hollywood Regency style.
    Dim. H 109, B 37, D 39 cm
    Estimate: € 50 / 70

  • #485
    Naïn

    Een Perzisch karpet van wol en zijde met een floraal motief.

    A Persian carpet made of wool and silk with a floral motif.
    Dim. 125 x 92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #599
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert, toegevoegd een VSL asbak.

    A crystal vase, pink colored in the mass, signed Val Saint Lambert, accompanied by a VSL ashtray.
    Dim. h 15 x Ø 13.5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #473

    Dim. L. 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #43
    Steiff, Germany

    Vijf vintage pluche bokken, waarvan drie gemerkt Steiff, de overige met knop/label manco.

    Five vintage plush goats, three marked Steiff, the others missing their button/tag.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69

    Een gekleurd porseleinen beeldje van een jonge stuurman, gekleed als Long John Silver. Spaans werk

    A colored porcelain figurine of a young helmsman, dressed as Long John Silver. Spanish work.
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #458

    Een grote blauw witte Chinees poreleinen bloempot met afbeelding van tempelleeuwen.

    A large blue and white Chinese porcelain flowerpot with an image of temple lions.
    Dim. 43 cm Ø 40 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #178

    Een vaas in Delfts aardewerk, gemerkt PK, plateelbakkerij Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), onder beheer van Pieter Gerritsz. Kam, werkzame periode 1700 - 1705.

    A vase in Delft earthenware, marked PK, pottery Drie Posteleyne Astonne (1655 - 1803), managed by Pieter Gerritsz. Kam, active period 1700 - 1705.
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #294
    Stephan Goris

    ‘Herfstlandschap’, olieverf op paneel. Onduidelijk getekend.

    "Autumn Landscape", oil on panel. Indiscernibly signed.
    Dim. 19/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #17
    Moustier

    Peper-en zoutvat gedragen door een vrouw in klederdracht. Polychroom aardewerk, gemerkt en met datum 1792. Eén recipiënt gerestaureerd.

    Salt and pepper shaker carried by a woman in traditional dress. Polychrome earthenware, marked and dated 1792. One container restored.
    Dim. H: 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #328

    Twee gemberpotten van meerkleurig Chinees aardewerk.

    Two ginger jars of multicolored Chinese pottery.
    Dim. Hoogte 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    J.H. (Jef) Diels
    Period: °1952

    “Stilleven met glaswerk en vogel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd. 1992.

    "Still life with glassware and bird". Oil on panel. Signed and dated. 1992.
    Dim. 30 x 41.5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #344
    Frans Huysmans

    ‘Sashuis van Boom’ en ‘Het Kasteel van Boom’, olieverf op paneel. Getekend; J. B. Huysmans.

    'Sashuis van Boom' and 'The Castle of Boom', oil on panel. Signed; J. B. Huysmans.
    Dim. 17/26 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00