#223Een bronzen beeld van een liggende leeuw.
#312‘Zicht op fabrieksgaanderijen’, ets van Pascale Cristallo gedateerd 1982 in zwart metalen kader.
'View of factory galleries', etching by Pascale Cristallo dated 1982 in black metal frame.No longer availableDim. h 28 x b 48 cmEstimate: € 10 / 20 -
#678Een paar antieke koperen kandelaars met reliëfversieringen.
#275Studio VandersteenSuske en Wiske. De rode reeks in vier kleuren. Nummers 67 tot en met 166. Ed. Standaard Uitgeverij. Zeer gelezen tot redelijke staat. 100 exemplaren.
#74Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht in de lente met eenden’ door Henri Joseph Pauwels in vergulde kader.
'Farm view in spring with ducks' by Henri Joseph Pauwels in gilded frame.No longer availableDim. h 69 x b 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een glazen hoofd van rock legende Elvis Presley.
A glass head of rock legend Elvis Presley.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#73Een antiek handgeschilderde Russische icoon met beeltenis van de Moeder Gods en diverse Heiligen. XIXe eeuw. Verfletsels.
An antique hand-painted Russian icon depicting the Mother of God and various Saints. XIX century. Paint damage.No longer availableDim. 35,5 x 29,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#160Een 18 karaats witgouden trouwring.
An 18 carat white gold wedding band.No longer availableDim. 5,05 gEstimate: € 200 / 300 -
A large crystal vase on a foot with minor damage to the rim, red and transparent.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 40 / 60