#144Een grote geslepen spiegel met vergulde kader en kuif.
A large cut mirror with gilded frame and crest.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 240 / 300 -
#521Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.
An Iranian hand knotted runner, numbered 1357 M.T.No longer availableDim. 224 x 80cmEstimate: € 50 / 80 -
#646Een handgeknoopt tapijt uit Pakistan, model Scorpion.
#484BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56433.
#420Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
#429Bruno Delvigne‘Rivierzicht bij ondergaande zon’, een schilderij, gemengde techniek op natuurzijde.
'River view at sunset', a painting, mixed media on natural silk.No longer availableDim. h 81 x b 112 cmEstimate: € 80 / 120 -
#309“Het geluk komt morgen”. Een vintage filmposter.
“Het geluk komt morgen”. Vintage film poster.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#191“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
#51Een diepe aardewerken schotel met een blauw op wit decor. XIXe eeuw.
#140Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white gold ring set with diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 800 / 900 -
#61Een dienblad met verzilverd koffie- en theestel met enkele keuren waaronder ‘25’.
#552BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt genummerd 56450. Met certificaat.
An Iranian hand knotted rug, With certificat numbered 56450.No longer availableDim. 121 x 105cmEstimate: € 50 / 80