#434julio Ojea“Transmigrazione.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Transmigration." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Een grote antieke houten gesculpteerde spiegel . Versierd met engeltjes en een fluitspeler in de kuif.
A large antique wooden mirror. Decorated with sculpted angels and a flute player at the top.No longer availableDim. 160 x 117 cmEstimate: € 250 / 350 -
#71Jean Van De KerkhoveEen map met etsen, ‘Eaux Fortes’ d’apres Frédéric Van De Kerkhove, l’enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.
A folder with etchings, 'Eaux Fortes' d'apres Frédéric Van De Kerkhove, l'enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#124Jean ColinPeriod: 1881 - 1961“Portret van een dame”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd “Jean Colin”. Bijvoegd kunstboek “Belgian Impressionism, a tribute to Jean Colin - the hidden masterpiece”.
"Portrait of a Lady". A painting, oil on canvas, signed on the bottom "Jean Colin". Attached art book “Belgian Impressionism, a tribute to Jean Colin - the hidden masterpiece”.No longer availableDim. 53 x 38cmEstimate: € 250 / 350 -
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154Een zamakken gesculpteerd beeld op sokkel. Naar Romeins voorbeeld.
#286Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#2Een Engels mahoniehouten boekenkastje.
#335Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
A pair of Booms glass vases with hand-painted rose decor.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#256Een antiek Franse commode met 4 laden en een zwart marmeren blad.
#300Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
#293Een oude replica van een middeleeuws zwaard.
An old replica of a medieval sword.No longer availableDim. l 87 cmEstimate: € 60 / 70