Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
Alfred Dubucand
Period: 1828 - 1894

Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.

A bronze statue of a pheasant. Signed.
Dim. 17 x 29 cm
SKU: 2706230001.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #1
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #259
    Laurent Moonens

    ‘Dor heidezicht met bomen’, olieverf op paneel, rechtsonder gesigneerd.

    'Bare heathland view with trees', oil on panel, signed lower right.
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #647
    Willy Vandersteen
    Period: 1913-1990

    Suske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1969 en 1973. Nummers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 stuks in redelijke tot goede staat.

    Suske and Wiske. Red series. Standaard Uitgeverij between 1969 and 1973. Numbers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 pieces in fair to good condition.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #281

    Een paar uit zamak gesculpteerd beeldjes van een man en vrouw op houten sokkel.

    A pair of zamac sculptures of a man and woman on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #390

    Een armband van zilver bezet met ovale amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.

    A silver bracelet set with oval amethyst with a combined weight of ± 8 ct.
    No longer available
    Dim. 12,92 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #60

    Een parelhalssnoer met verguld slot.

    A pearl necklace with a gold-plated clasp.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322
    Period: 1846-1851

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.

    Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Three parts in three volumes. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, good condition. Also “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Fourth part, Hoste Gent 1907. Same binding.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #591

    Een Chinese celadon stijl schotel.

    A Chinese celadon style dish.
    No longer available
    Dim. Ø 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #28
    Kurt Steiner Wallendorf - Thüringen
    Period: 1907-1970

    “Jongen en geitje”. Een porseleinen beeldje, onderaan gemerkt. Wallendorf - Thüringen, door Kurt Steiner.

    "Boy and little goat". A porcelain figurine, marked on the bottom. Wallendorf - Thuringia, by Kurt Steiner.
    No longer available
    Dim. 20cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #327
    Judith Gautier
    Period: 1894

    Een boek getiteld Memoires d’un Eléphant blanc door Judith Gautier met illustraties door M. Mucha uit 1894 met losse rug.

    A book entitled Memoires d'un Eléphant blanc by Judith Gautier with illustrations by M. Mucha from 1894 with loose spine.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #564
    Hoseinabad

    Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd A-8457. Met certificaat.

    An Iranian hand knotted carpet, With certificat numbered A8457.
    No longer available
    Dim. 292 x 80cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #419
    Keno Tadamasa

    Een Japanse houtsnede van een Kabuki acteur. Gepubliceerd door Shokokusha. Gedateerd 1950.

    A Japanese woodblock print of a Kabuki actor. Published by Shokokusha. Dated 1950.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 25 cm
  • #367

    Een grote schaal in faience gemerkt BOCH.

    A large bowl in faience marked BOCH.
    No longer available
    Dim. l 37 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More