#289Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
A lot of Breton pottery, consisting of two saucers, a four-part tea set, a candlestick and a teapot. Brands of Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80 -
#47Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acanthusbladeren. Omstreeks 1900.
A baluster shaped vase in Brussels porcelain decorated by hand with a flutist and gilt acanthus leaves. Ca 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#196Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#381Een metalen abstract sculptuur.
A metal abstract sculpture.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#74Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoevezicht in de lente met eenden’ door Henri Joseph Pauwels in vergulde kader.
'Farm view in spring with ducks' by Henri Joseph Pauwels in gilded frame.No longer availableDim. h 69 x b 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486KlardashtEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 60872.
An Iranian hand-knotted carpet, numbered 60872.No longer availableDim. 198 x 78Estimate: € 50 / 70 -
#230Een 18 karaats witgouden armband bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 2.19 ct.No longer availableDim. 23,95 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#459Alfons Van Meirvenne“Twee Uilen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Two Owls.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 340 -
#579Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#416Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian rug.No longer availableDim. 325 x 245cmEstimate: € 50 / 80 -
#16Een kleine antieke lessenaar met bank en porseleinen inktpot.
A small antique lectern with bench and porcelain inkwell.No longer availableDim. 77 x 70 x 53 cmEstimate: € 30 / 40