#139Jules De CortPeriod: 1918-1999“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#100HermésEen armband met grote schakels van zilver. Gemerkt en genummerd. 925‰.
A bracelet with large silver links. Marked and numbered. 925‰.No longer availableDim. 107,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#331GoudaEen lot van 5 Gouda plateel items, waarvan 2 dekselvazen, 1 dekselschaaltje, 1 pique-fleursvaas met verguld rasterdeksel en 1 schenkkannetje.
A lot of 5 Gouda pottery items, including 2 lidded vases, 1 lidded dish, 1 vase with gilded grid lid and 1 jug.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 40 / 60 -
#503Een grote staande Boeddha van verguld hout.
#608Een paar Chinees porseleinen vazen, famille verte met diverse figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain vases, famille verte with various figures in the decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 80 / 120 -
#142Eugène LaermansPeriod: 1864 - 1940“Pax et Labor.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1904. Lichte oude vouw in het midden.
“Pax and Labor.” Charcoal on paper. Signed and dated 1904. Slight old crease in the middle.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#607Klara SeverEen keramisch gesculpteerd beeld van een vrouw in lang gewaad met twee kinderen aan de hand. Op houten voet.
A ceramic sculpture of a woman in a long robe with two children on her hands. On wooden base.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 50 / 80 -
#574Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.
A round veneered side table in Art Deco style.No longer availableDim. h 82 x Ø 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#314Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#410Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct., een amethist cabochon van ± 12,50 ct en kleine saffieren.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of ± 0.20 ct, an amethyst cabochon of ± 12.50 ct and small sapphires.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 1600 / 1800