Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.
Alfred Dubucand
Period: 1828 - 1894

Een bronzen beeld van een fazant. Gesigneerd.

A bronze statue of a pheasant. Signed.
Dim. 17 x 29 cm
SKU: 2706230001.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #1
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #139
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #100
    Hermés

    Een armband met grote schakels van zilver. Gemerkt en genummerd. 925‰.

    A bracelet with large silver links. Marked and numbered. 925‰.
    No longer available
    Dim. 107,65 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #331
    Gouda

    Een lot van 5 Gouda plateel items, waarvan 2 dekselvazen, 1 dekselschaaltje, 1 pique-fleursvaas met verguld rasterdeksel en 1 schenkkannetje.

    A lot of 5 Gouda pottery items, including 2 lidded vases, 1 lidded dish, 1 vase with gilded grid lid and 1 jug.
    No longer available
    Dim. 34cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #503

    Een grote staande Boeddha van verguld hout.

    A large standing Buddha of gilded wood.
    No longer available
    Dim. H. 220 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #608

    Een paar Chinees porseleinen vazen, famille verte met diverse figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese porcelain vases, famille verte with various figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø16cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Eugène Laermans
    Period: 1864 - 1940

    “Pax et Labor.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1904. Lichte oude vouw in het midden.

    “Pax and Labor.” Charcoal on paper. Signed and dated 1904. Slight old crease in the middle.
    No longer available
    Dim. 73 x 49 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #607
    Klara Sever

    Een keramisch gesculpteerd beeld van een vrouw in lang gewaad met twee kinderen aan de hand. Op houten voet.

    A ceramic sculpture of a woman in a long robe with two children on her hands. On wooden base.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #574

    Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.

    A round veneered side table in Art Deco style.
    No longer available
    Dim. h 82 x Ø 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #369

    Een set van 2 kaders met een werkje van Bert Andreae waaronder een schets getiteld ‘Villa Dovia Pomphili’ en een ets getiteld ‘verlegen’. Beide uit 1977.

    A set of 2 frames with a work by Bert Andreae including a sketch titled 'Villa Dovia Pomphili' and an etching titled 'shy'. Both from 1977.
    No longer available
    Dim. kader 31 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132
    Georges Teugels

    “Portret van vader Teugels”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd “Georges Teugels”. Verso gedateerd 1974.

    “Portrait of father Teugels”. A painting, oil on canvas, signed "Georges Teugels". Verso dated 1974.
    No longer available
    Dim. 39 x 33cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #410

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct., een amethist cabochon van ± 12,50 ct en kleine saffieren.

    An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of ± 0.20 ct, an amethyst cabochon of ± 12.50 ct and small sapphires.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 1600 / 1800
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More