#46Een grote staande kapstok in de stijl van Thonet met een afneembaar bovendeel.
A large standing coat rack in the style of Thonet with a removable top.No longer availableDim. h 203 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Een rond gefineerd bijzettafeltje in art-deco stijl.
A round veneered side table in Art Deco style.No longer availableDim. h 82 x Ø 60 cmEstimate: € 180 / 240 -
#358“Meisje op chaise longue”. Een biscuit beeldje. Bovenaan gemerkt. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Minieme schade aan rok en bloemen bovenaan het hoofddeksel.Biscuitbeeldje
Girl on chaise longue. A biscuit figurine. Marked at the top. Signed illegibly at the bottom. Minimal damage to skirt and flowers at the top of the headgear.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 70 / 100 -
#523Een lot van 3 Afrikaanse brons gesculpteerde maskers.
#65Een plaasteren herenbuste.
A plaster male bust.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
#372H. Bettens“Gestileerd figuur”. Een tekening, pastel op papier. Gesigneerd onderaan.
#37Een kleine zakhorloge in dichtvouwbaar kastje, gemerkt ‘Wyler’. Bijgevoegd een kompas met spiegeltje en loepjes.
#333Een set van 2 koperen lampenvoeten met metalen lampenkappen met bajonetfitting.
A set of 2 copper lamp bases with metal lampshades with bayonet fitting.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#350Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#225Een houten D-end tafel met rond blad bestaande uit 2 halve consoletafels met telkens 4 poten op wieltjes.
A wooden D-end table with a round top consisting of 2 half console tables, each with 4 legs on wheels.No longer availableDim. 74 x Ø117cmEstimate: € 200 / 300