#63“Moeder Gods van Vladimir”. Een icoon op houten paneel met vergulde achtergrond. Met certificaatsticker op achterzijde.
“Mother of God Vladimirskaya”. An icon on wooden panel with gilded background. With certificate sticker on the back.No longer availableDim. 40 x 30cmEstimate: € 40 / 50 -
#223Een bronzen beeld van een liggende leeuw.
#367Een grote schaal in faience gemerkt BOCH.
A large bowl in faience marked BOCH.No longer availableDim. l 37 cmEstimate: € 35 / 45 -
#643MärklinEen startersset van Märklin, Western Germany, nr 3100, compleet in originele doos.
A starter set by Märklin, Western Germany, no. 3100, complete in original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#674Een kavel bestaande uit drie - Liebig chromo-albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en een kleine collectie postzegels van speciale uitgaven.
A lot consisting of three chromo - Liebig albums, a sticker book from Chocolat Aigon and a small collection of stamps from special editions.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#414Steve Hase“Zicht te Geneve.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1961.
#328Een lot van 10 blauw en witte borden, Doornik, décor à la mouche. Bestaande uit 6 platte borden (1 met grote schilfer onderaan), 2 diepe borden, een groter bord en een ovaal schaaltje. 19de eeuw.
#377Een set van 2 ‘trench-art’ obussen met gegraveerde Chinese bloemenvazen, onderaan gesigneerd.
A set of 2 'trench-art' shells with engraved Chinese flower vases, signed on the bottom.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#142Eugène LaermansPeriod: 1864 - 1940“Pax et Labor.” Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1904. Lichte oude vouw in het midden.
“Pax and Labor.” Charcoal on paper. Signed and dated 1904. Slight old crease in the middle.No longer availableDim. 73 x 49 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#161Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Troika, een menner op een slede, getrokken door drie paarden”. Bronzen groepje. Draagt handtekening.
"Troika, a charioteer on a sleigh drawn by three horses". Bronze group. Bears signature.No longer availableDim. 22 x 42 cmEstimate: € 800 / 900 -
#143“Meisje met boek en mand”. Een bronzen beeldje, getekend “Chargeboeuf d’après Pascau”.
Girl with book and basket. A bronze patinated figurine, signed "Chargeboeuf d'après Pascau".No longer availableDim. 20cmEstimate: € 280 / 320