#606Een Perzich handgeknoopte loper.
A Persian hand-knotted runner.No longer availableDim. 410 x 110cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Een bestek gemerkt Villeroy & Boch, 60 stuks in menagére, met bijgevoegd 2 doosjes beide 6 stuks dessertvorken en dessertlepels. Serie Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.
Cutlery marked Villeroy & Boch, 60 pieces in menagére, with 2 boxes, each containing 6 dessert forks and dessert spoons. Series Neufaden Merlemont, 18/10 stainless.No longer availableEstimate: € 600 / 900 -
#48Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#27Val Saint LambertEen lot van 2 kristallen Val Saint Lambert asbakken met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
#328Een lot van 10 blauw en witte borden, Doornik, décor à la mouche. Bestaande uit 6 platte borden (1 met grote schilfer onderaan), 2 diepe borden, een groter bord en een ovaal schaaltje. 19de eeuw.
An Art Deco bowl, with blue in the mass. In the style of Val St. Lambert.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#407Een Chinees porseleinen vaas met vogels en floraal tafereel in het decor. Twee haarscheuren aan de bovenrand.
A Chinese porcelain vase with birds and a floral scene in the decor. Two hairline cracks on the top edge.No longer availableDim. 29,5 x Ø19cmEstimate: € 60 / 80 -
#545Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#669Een verguld bronzen kerkkandelaar.
#654Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#363MitropaEen restaurantwagon 10571, made in Germany.
A restaurant carriage 10571, made in Germany.No longer availableEstimate: € 30 / 40