#27Val Saint LambertEen lot van 2 kristallen Val Saint Lambert asbakken met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
#333Een set van 2 koperen lampenvoeten met metalen lampenkappen met bajonetfitting.
A set of 2 copper lamp bases with metal lampshades with bayonet fitting.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 40 / 50 -
#220Een 18 karaats roze kleurige hanger bezet met kleine briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en maansteentjes.
An 18 carat pink colored pendant set with small brilliants with a combined weight of +- 0.30 ct and moonstones.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#256Een antiek Franse commode met 4 laden en een zwart marmeren blad.
#504‘Zeehaven met zonnenklopster’, aquarel en potlood, een modernistisch werk met zicht op de haven rechtsonder gesigneerd R. Janssens.
'Seaport with sunbeater', watercolor and pencil, a modernist work with a view of the harbor signed R. Janssens lower right.No longer availableDim. h 51 x b 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#428Een Val Saint Lambert kristallen drie-armige kandelaar met rood in de massa, met label en onderaan gesigneerd.
A Val Saint Lambert crystal three-armed candlestick with red in the mass, labeled and signed on the bottom.No longer availableDim. 17 x 23cmEstimate: € 125 / 175 -
#434julio Ojea“Transmigrazione.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Transmigration." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#258Een metalen beeld van een koeienkop met koebel onderaan.
A metal sculpture of a cow's head with a cowbell at the bottom.No longer availableDim. 35cmEstimate: € 80 / 120