#647Willy VandersteenPeriod: 1913-1990Suske en Wiske. Rode reeks. Standaard Uitgeverij tussen 1969 en 1973. Nummers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 stuks in redelijke tot goede staat.
Suske and Wiske. Red series. Standaard Uitgeverij between 1969 and 1973. Numbers 91-106, 108, 110-124, 126-141, 143-144. 50 pieces in fair to good condition.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#281Een paar uit zamak gesculpteerd beeldjes van een man en vrouw op houten sokkel.
A pair of zamac sculptures of a man and woman on a wooden base.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#390Een armband van zilver bezet met ovale amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
A silver bracelet set with oval amethyst with a combined weight of ± 8 ct.No longer availableDim. 12,92 gEstimate: € 250 / 350 -
#60Een parelhalssnoer met verguld slot.
A pearl necklace with a gold-plated clasp.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#322Period: 1846-1851Paul Fredericq. “Scheets eener Geschiedenis der Vlaamsche Beweging”. Drie delen in drie banden. Ed. Victor De Hoon Fonds. J. Vuysteke, Gent 1906-1909. In-8°, goede staat. Evenals “Vlaamsch België sedert 1830. Studiën en schetsen bijeengebracht door het algemeen bestuur van het Willems-fonds ter Gelegenheid van het Jubeljaar 1905”. Vierde deel, Hoste Gent 1907. Zelfde binding.
#591Een Chinese celadon stijl schotel.
#28Kurt Steiner Wallendorf - ThüringenPeriod: 1907-1970“Jongen en geitje”. Een porseleinen beeldje, onderaan gemerkt. Wallendorf - Thüringen, door Kurt Steiner.
"Boy and little goat". A porcelain figurine, marked on the bottom. Wallendorf - Thuringia, by Kurt Steiner.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 100 -
#564HoseinabadEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd A-8457. Met certificaat.
An Iranian hand knotted carpet, With certificat numbered A8457.No longer availableDim. 292 x 80cmEstimate: € 50 / 80 -
#367Een grote schaal in faience gemerkt BOCH.
A large bowl in faience marked BOCH.No longer availableDim. l 37 cmEstimate: € 35 / 45