Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.

A bronze sculpture of a saddled horse. After a T’ang example.
Dim. 22 cm
SKU: 2409240511.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 25 September 2024 19:00
Catalogue #511
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #365

    Een Bonzai boompje in kunstbrons met steentjes als bladeren op groenig gesteente.

    A bonzai tree in artificial bronze with stones as leaves on greenish rock.
    No longer available
    Dim. 19 x 33 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een verguld bronzen inktstel met twee inktpot houders, kandelaar en penhouder, Barok versierd met leeuwenkop en gekroond hoofd ornament in reliëf.

    A gilded bronze inkwell set with two inkpot holders, candlestick, and penholder, Baroque decorated with lion head and crowned head ornament in relief.
    No longer available
    Dim. 23 x 53 x 22cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #342

    Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.

    A lot of 2 copper African items consisting of a twisted bracelet and a figurine.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #625
    Sonia by Cortese Capodimonte

    “De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.

    "The Cello Player". A multi-colored porcelain figurine. Labeled Sonia by Cortese for Capodimonte, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    Een koperen beeld van een oosterse fluitspeler met vergulde rok.

    A copper statue of an oriental flute player with a gilded skirt.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #656

    Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.

    A round bronze plaque depicting the head of Christ with the crown of thorns. Signed 'S. Norca' on the back.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #561

    Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.

    A three-piece clock set in zamak. The clock is decorated with a female farmer flanked by a miner and a female worker. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #587

    “Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.

    "Standing nude." A stone sculpted figurine on a gilded metal base, in the Art Deco style.
    No longer available
    Dim. 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #665

    Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.

    A solid oak statue of 3 figures, a reading lady, a boy, and a bearded carpenter.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 x 8.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    “Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.

    "Shepherd". A brown patinated zamak sculpture on a marble base.
    No longer available
    Dim. h: 46,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #684

    Twee Afrikaanse hoofden van keramiek.

    Two African ceramic heads.
    No longer available
    Dim. h28cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #191

    “La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.

    "The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version.
    No longer available
    Dim. H: 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #305

    Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.

    A pendant lamp with a bronze gilded angel with two flower-shaped light points.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #502

    “Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.

    "Mercury." A bronze statue on a red marble pedestal with a bronze frieze. After a work by Jean Bologne. Fine casting.
    No longer available
    Dim. 90cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #569

    Een lot van 3 Afrikaanse bronzen maskers.

    A lot of 3 African bronze sculpted masks.
    No longer available
    Dim. 30cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #672

    Een lot van 4 Afrikaans bronzen beeldjes.

    A lot of 4 African bronze sculpted figurines.
    No longer available
    Dim. H: 6-16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    “Notre-Dame de Bon-secours”. Een lot bestaande uit 11 heiligenbeeldjes in porselein.

    "Our Lady of Good Help". A lot consisting of 11 porcelain holy figurines.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #131
    Sèvres

    Een set van 2 biscuit vaasjes met een decor van bloemen en verguld bronzen ornamenten en voet. Aan beide vaasjes is er schade aan de bloemen. Onderaan dragen ze het merkteken van Sèvres.

    A set of 2 biscuit vases with a floral decor and gilded bronze ornaments and base. Both vases have damage to the flowers. They bear the Sèvres mark at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #503

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    A Buddhist bronze statue on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #512

    Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.

    An African terracotta head from the Nok tribe on pedestal.
    No longer available
    Dim. 23 x 15 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #355

    Een grijs marmeren beeld voorstellende een Egyptische Sphinx.

    A gray marble statue depicting an Egyptian Sphinx.
    No longer available
    Dim. h 19 x l 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #536

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579
    Capodimonte

    “De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.

    "The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.
    No longer available
    Dim. 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #689

    Een paar massieve messingen vijzels.

    A pair of solid brass mortars.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #572

    Drie Japanse Imari borden.

    Three Japanese Imari plates.
    No longer available
    Dim. Ø 30.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Een Duits theeserviesje met blauw decor en zilver. Compleet voor zes personen.

    A German tea set with blue decoration and silver. Complete for six people.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 60
  • #48

    Een lot van 3 vintage Boheems kristallen karaffen met stop, en 1 schenkkan. Met handgeslepen geometrische patronen in het reliëf.

    A lot of 3 vintage Bohemian crystal decanters with stoppers, and 1 pitcher. Hand-cut geometric patterns in relief.
    No longer available
    Dim. 33 & ... & 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #312
    L Moens

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Farm view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #11

    Een lot uit de koloniale periode bestaande uit een glazen fles van Primus, leeg, een botervlootje van de Elisabethville, de voormalige Congoboot, een asbakje van de Compagnie Maritime Belge van Cerabel en een boek ‘Le Congo Belge en Images’.

    A lot from the colonial period consisting of a glass bottle from Primus, empty, a butter dish from the Elisabethville, the former Congo boat, an ashtray from the Compagnie Maritime Belge by Cerabel, and a book 'Le Congo Belge en Images'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367
    Goebel

    Een lot van 3 beelden van honden bestaande uit een groep met 2 Schotse Terriers en 2 beeldjes van een Poedel. Allen gemerkt Goebel.

    A lot of 3 dog figurines including a group with 2 Scottish Terriers and 2 Poodle figurines. All marked Goebel.
    No longer available
    Dim. 25 x 38 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29
    Juliaan Severin
    Period: 1888 - 1975

    “Hoevezicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Severin.

    "Farmstead view", a drawing, pastel on paper, signed J. Severin.
    No longer available
    Dim. 49 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84
    Gerard Gaudaen
    Period: 1927-2003

    “Tijl Uilenspiegel, suite van 10 houtgravures door Gerard Gaudaen naar het boek van Charles De Coster”. Gesigneerd buiten de platen en genummerd 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Compleet.

    "Tijl Uilenspiegel, suite of 10 wood engravings by Gerard Gaudaen based on the book by Charles De Coster." Signed outside the plates and numbered 39/100. Ed. Hofman, Waasmunster. Complete.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #485
    Naïn

    Een Naïn, Iraans handgeknoopt tapijt.

    A Naïn, Iranian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 242 x 363 cm
    Estimate: € 300 / 600
  • #699

    Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.

    Blue and white plate. Hand painted.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #4
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.

    "Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130.
    No longer available
    Dim. 34 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #459
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).

    "The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost).
    No longer available
    Dim. 33.5 x 24.5 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More