Similar lots by type
-
#179Christian DotremontPeriod: 1922-1979
"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 46/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 46/75, signed outside the plate. -
#206
Een lot van 7 vintage gechromeerde buisframe armstoelen met lederen zitting. In de stijl van model MG5 door Mart Stam & Marcel Breuer voor Matteo Grassi.
-
#652
“Interieur met musicerend koppel”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader. Niet gesigneerd.
-
#419
“L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.
-
#203Eric Solé Artemide Milano
“Mesmeri”. Een paar modern design wandarmaturen uit puitgiet aluminium. Binnenin gemerkt. Ontwerp door Eric Solé voor Artemide, Italië.
"Mesmeri". A pair of modern design wall lights in die-cast aluminum. Marked inside. Designed by Eric Solé for Artemide, Italy. -
#213Raak
“Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.
"Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany. -
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#36Sits
“Neppi”. Een paar gestoffeerde poufs. Onderaan gemerkt Sits.
-
#225
Een groot wandtapijt met een middeleeuws jachttafereel.
-
#603Schenkelaars
Een verzilverde tuba, Schenkelaars SM. in bijhorende koffer.
A silver-plated tuba, Schenkelaars SM, in a matching case. -
#446
Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
-
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.
-
#366
Een set van 6 massief eikenhouten stoelen waarvan 2 armstoelen, rood kunstlederen zittingen.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#354
Een vintage zonspiegel, messing frame en bol spiegelglas.
A vintage sun mirror, brass frame and spherical mirror glass. -
#305
Een hanglampje met een bronzen vergulde engel met twee bloemvormige lichtpunten.
-
#632
“Wit boerenpaard”, een schilderij, olieverf op paneel, draagt handtekening.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#664
Een lot van 3 goudkleurig metalen mandjes in kubus vorm draadmodel, bijgevoegd mandje met schuine zijkanten.
A lot of 3 gold-colored metal cube-shaped wire baskets, including a basket with slanted sides. -
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#294
“Bedrijvigheid aan de meesterhoeve”, een schilderij, olieverf op paneel, recent werk met een tweede werk met kamelen op de achterkant.
-
#207
Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#26
Een grote oude reiskoffer bekleed met kunstleder en voorzien van houten latten.
-
#449
Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.
-
#199Charly Michel
“Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.
Other lots in this auction
-
#143Hergé
“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
“The Mysterious Star.”. hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54''''). Fairly good condition, cover faded.Place a bid ›Estimate: € 70/80 -
#487
Een Chinees porseleinen dekselvaas met 4 dames en teksten in het decor. Met certificaat door Galerie Stampaert, “Shieng-Fen”, 19e eeuw. Met houten en deksel en op sokkel.
A Chinese porcelain lidded vase with 4 ladies and texts in the decoration. With certificate from Galerie Stampaert, "Shieng-Fen", 19th century. With wooden lid and base. -
#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken. -
#107Auguste Moreau
“De kus van de engel”, een beeld in bisquit, draagt handtekening in de voet ‘Auguste Moreau’ en een merkstempel onderaan.
"The kiss of the angel", a bisque sculpture, signed on the base 'Auguste Moreau' and with a maker's mark at the bottom. -
#4Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Rubens (Groenplaats) en Sint Annakapel”, een lot van 2 etsen door Romain Malfliet. Genummerd 7/100 en 52/130.
"Rubens (Groenplaats) and Saint Anna Chapel," a lot of 2 etchings by Romain Malfliet. Numbered 7/100 and 52/130. -
#287Gustave Doré
"Bibeln eller Den Heliga Skrift med Illustrationer af Gustave Doré". Een lot van 3 Zweedse bijbels met illustraties van Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.
"The Bible or The Holy Scripture with Illustrations by Gustave Doré". A lot of 3 Swedish bibles with illustrations by Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#260
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,32 ct.
An 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 3.32 ct.Place a bid ›Dim. 20,34 g -
#306
Een antiek houten opstap klapladdertje.
An antique wooden folding step ladder. -
#426
Een set van 3 massief houtgesculpteerde bijzettafeltjes.
A set of 3 solid wood sculpted side tables. -
#590
Een 18 karaats witgouden geweven halssnoer.
An 18 karat white gold woven necklace. -
#31Willy Studio Vandersteen
Een lot van 25 Suske & Wiske, 7 Jerom en 7 Biggles strips. Diverse uitgaven.
A lot of 25 Suske & Wiske, 7 Jerom, and 7 Biggles comic strips. Various editions.Place a bid ›Estimate: € 50/75 -
#688
Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century.