Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op marmeren sokkel, gesigneerd Milo.

A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a marble base, signed by Milo.
Dim. h 33 cm (met sokkel)
SKU: 3009250118.
Categories: Beeld, Brons, Marmer, XXe eeuw.
Auction day: 30 September 2025 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #125

    Een denkende haas ten halve lijve, gietijzer met roestpatina. Niet gemerkt.

    A thinking hare half-length, cast iron with rust patina. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #268

    10 synthetische bowlingpins van Twister (Made in Germany, USBC certified) en een kleine bowlingbal (Columbia).

    10 synthetic bowling pins by Twister (Made in Germany, USBC certified) and a small bowling ball (Columbia).
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #627

    Een bronzen hanglamp met albasten coupe en drie roosvormige glazen blakers.

    A bronze pendant lamp with an alabaster bowl and three rose-shaped glass candle holders.
    No longer available
    Dim. Hoogte 70, Ø 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #638

    Zes gekleurd kristallen wijnglazen, rode en groene, gelabeld Barthmann, cristall 30’/. Blei, Handarbeit.

    Six colored crystal wine glasses, red and green, labeled Barthmann, crystal 30% lead, handmade.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #633

    Een vintage luchter, verguld metaal en porseleinen roosjes, toegevoegd een bijbehorende applique.

    A vintage chandelier, gilded metal with porcelain roses, accompanied by a matching wall sconce.
    No longer available
    Dim. h 52 x Ø 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #640
    Limoges Lagarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #530

    Dertien verschillende zilveren spelden art deco e.a. bezet met fantasie en halfedelstenen.

    Thirteen different silver brooches art deco and others set with fantasy and semi-precious stones.
    No longer available
    Dim. 44,20 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #626

    Een kristallen Marie-Thérèse luchter met 8 armen, 12 lichtpunten.

    A crystal Marie-Thérèse chandelier with 8 arms, 12 light points.
    No longer available
    Dim. h 55 x Ø 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    ‘Konijn met een bos bloemen’, een gietijzeren beeldje met roestpatine. Niet gemerkt.

    'Rabbit with a bouquet of flowers', a cast iron statue with rust patina. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #155
    Jaeger-LeCoultre, Swiss Made

    Een ovaal tafelklokje van deels verguld metaal, zichtbaar uurwerk. Gemerkt op kast en werk. Af te stellen.

    An oval table clock of partly gilded metal, visible movement. Marked on case and movement. Adjustable.
    No longer available
    Dim. h 14 x b 12 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #631

    Een hallantaarn in Napoleon III stijl, versierd met guirlandes en Minervahoofden.

    A hall lantern in Napoleon II style, decorated with garlands and Minerva heads.
    No longer available
    Dim. h 42 x Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #649
    Gien

    Een 74-delig dessertservies met floraal decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 tassen, 16 ondertassen, 10 dessertborden, 11 koekjesbordjes, een melkkan en een suikerpotje.

    A 74-piece dessert service with floral decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 cups, 16 saucers, 10 dessert plates, 11 cake plates, a milk jug, and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #624

    Een reproductie van een oud wandtapijt met middeleeuws tafereel. Ateliers d’art Lys de France.

    A reproduction of an old tapestry with a medieval scene. Ateliers d’art Lys de France.
    No longer available
    Dim. 155 x 113 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #473

    Een handgeknoopt wollen Bidjar tapijt.

    A hand-knotted wool Bidjar carpet.
    No longer available
    Dim. 155/245 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    Een Chinees zijden Hereke tapijt met een floraal decor.

    A Chinese silk Herike carpet with floral decoration.
    No longer available
    Dim. 76 x 244 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #644

    Een set kristallen art deco glazen op voet, 4 formaten. 37 stuks.

    A set of crystal Art Deco glasses on a stem, in 4 sizes. 37 pieces.
    No longer available
    Dim. H 11.5, Ø 7.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #290

    Een gietijzeren spaarpot gebaseerd op de hond van ‘His Masters Voice’.

    A cast iron piggy bank based on the dog from 'His Master's Voice'.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een bronzen tafellampenvoet in rococo stijl.

    A bronze table lamp stand in rococo style.
    No longer available
    Dim. h 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #634
    Ros

    Een art deco luchter, smeedijzer en persglas. Het glas is gemerkt Ros.

    An Art Deco chandelier, wrought iron and pressed glass. The glass is marked Ros.
    No longer available
    Dim. h 89 x Ø 37 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #641
    American Flyer

    “American Flyer” een treinset bestaande uit een lot sporen, een seinpaal, 4 wagons en een transformator, meerdere originele verpakkingen aanwezig.

    "American Flyer" a train set consisting of a lot of tracks, a semaphore, 4 wagons, and a transformer, multiple original packaging included.
    No longer available
    Dim. l 27 cm (wagon)
    Estimate: € 100 / 120
  • #632

    Een koperen lantaarn met vele hoofden in profiel gedecoreerd.

    A copper lantern decorated with multiple profile heads.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #630

    Een antieke Franse wandconsole met groen marmeren blad. Het onderstel is van ecru beschilderd hout met een mooie ouderdomspatina.

    An antique French wall console with a green marble top. The base is made of ecru painted wood with a beautiful aged patina.
    No longer available
    Dim. H 83, B 124, D 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Een dessertservies bestaande uit 6 dessertbordjes, 12 koffiekopjes met schoteltjes en 12 theekopjes met 11 schoteltjes. Van Limoges porselein.

    A dessert service consisting of 6 dessert plates, 12 coffee cups with saucers, and 12 tea cups with 11 saucers. Made of Limoges porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #474

    Een Kasjmir tapijt, zijde handgeknoopt in Iran, 850000 knopen per vierkante meter. Met certificaat.

    A Kashmir carpet, silk hand-knotted in Iran, 850,000 knots per square meter. With certificate.
    No longer available
    Dim. 245 x 339 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #6

    Een massief houten klaptafeltje met achthoekig blad, 19e eeuws.

    A solid wood folding table with an octagonal top, 19th century.
    No longer available
    Dim. 69 x 57 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9

    Een gepatineerd bronzen engeltje met goudkleurige vleugeltjes. Was vermoedelijk onderdeel van een luchter.

    A patinated bronze angel with gold-colored wings. Likely part of a chandelier.
    No longer available
    Dim. Lengte 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een Shashka, Kozakkensabel geproduceerd in de Zlatoust Wapenfabriek. Rusland. Gestempeld op het lemmet met een hamer en sikkel en het jaartal 1934. Op de pommel CCCP en een gevleugelde hamer en sikkel. Aan de schede is een bajonet bevestigd, type Mosin Nagant M91/30.

    A Shashka, Cossack saber produced at the Zlatoust Weapons Factory. Russia. Stamped on the blade with a hammer and sickle and the year 1934. On the pommel CCCP and a winged hammer and sickle. A bayonet of the Mosin Nagant M91/30 type is attached to the scabbard.
    No longer available
    Dim. Lengte 97 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #150
    Quatre Fils

    Een 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.

    An 18 kt yellow gold ladies' watch with an 18 kt yellow gold bracelet.
    No longer available
    Dim. Bruto: 27,60 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #274

    ‘Landschap met knotwilg’. Krijttekening. Getekend J. Vuylsteke.

    'Landscape with pollard willow', chalk drawing. Signed; J. Vuylsteke.
    No longer available
    Dim. 48/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #227

    Een lot van zes oude Kuifje strips, hardcover. Het Zwarte Goud, Het Geheim van de Eenhoorn, Kuifje in Congo, Raket naar de Maan, 2 X De Blauwe Lotus. Met veel slijtage en sommige beschreven met balpen. Toegevoegd twee eerste drukken van de reeks Blake en Mortimer (Het Gele Teken en deel 2 van Het Geheim van de Grote Pyramide) en twee oude Suske & Wiske albums.

    A lot of six old Tintin comics, hardcover. The Black Gold, The Secret of the Unicorn, Tintin in the Congo, Destination Moon, 2 X The Blue Lotus. With significant wear and some described with a ballpoint pen. Added two first editions of the Blake and Mortimer series (The Yellow Sign and part 2 of The Mystery of the Great Pyramid) and two old Suske & Wiske albums.
    No longer available
    Dim. 30/23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #201

    Een houten gesculpteerde putto. Neobarok, laat 19e eeuw.

    A wooden carved putto. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #116

    Een 18e eeuwse Hollandse massief eikenhouten pastoorskast.

    An 18th-century Dutch solid oak pastor's cabinet.
    No longer available
    Dim. 195 x 195 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #172

    “Maritiem zicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, rechts onder gesigneerd.

    "Maritime view", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower right.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #362
    Oscar Bonnevalle
    Period: 1920 - 1993

    “Dokwerkers”, een tekening, gemengde techniek, gesigneerd Bonnevalle.

    "Dockworkers", a drawing, mixed media, signed by Bonnevalle.
    No longer available
    Dim. 55 x 73 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233
    Steiff, Germany

    Brautvater, een gelimiteerde uitgave door Steiff. Nr. 5 uit een oplage van 500 exemplaren.

    Brautvater, a limited edition by Steiff. Number 5 out of an edition of 500 copies.
    No longer available
    Dim. Hoogte 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #182

    ‘Fregat en platbodems’. Olieverf op paneel. Getekend R. Vogiear. Met vermelding van een oude restauratie in Luzern, 1917.

    ‘Frigate and flat-bottomed boats’, oil on panel. Signed; R. Vogiear. With mention of an old restoration in Lucerne, 1917.
    No longer available
    Dim. 100/142 cm
    Estimate: € 180 / 250
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More