Similar lots by type
-
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#238Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.No longer availableOnline onlyDim. 13,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#30Een bronzen Thaise tempelwachter met vergulde accenten.
A bronze Thai temple guardian with gilded accents.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
A lot of 2 old books, publisher Emile Guerin, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#138Een 19e eeuwse bidstoel met een versleten gobelin zitting met de afbeelding van het Lam Gods en bovenop de leuning de afbeelding van een apostel.
A 19th-century prayer chair with a worn tapestry seat depicting the Lamb of God and an apostle image on the backrest.No longer availableOnline onlyDim. 86 x 45 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#95Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
A bronze group of musicians. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173Een lot van 3 Afrikaanse beeldjes. Een bronzen dame, een man in hout en een damesbuste in hout.
A lot of 3 African figurines. A bronze lady, a wooden man, and a wooden bust of a lady.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#139Een oud vliegenkastje achteraf in ecru geschilderd en goudbeschilderd beslag.
An old fly cabinet painted in ecru with gold-painted hardware.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 81 x 36 cmEstimate: € 20 / 30 -
#74Daum FranceEen vierkante gegoten kleurloos kristallen vaas. Twee beschadigingen aan de onderhoeken. Gesigneerd.
A square molded colorless crystal vase. Two damages to the bottom corners. Signed.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#160PierrotEen paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.
A pair of vintage porcelain "Pierrot" dolls, of which 1 in original box marked artdesign Holland.No longer availableOnline onlyDim. 38cmEstimate: € 25 / 35 -
#118Een kristallen vaasje, Val Saint Lambert. Kleurloos en groen in de massa met 2 minieme stukjes schilferschade aan de rand.
A crystal vase, Val Saint Lambert. Colorless and green in the mass with 2 tiny chips on the edge.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#193Een verroest metalen vogeldrinkbakje met twee vogel figuurtjes.
A rusty metal bird drinking bowl with two bird figurines.No longer availableOnline onlyDim. 48cmEstimate: € 10 / 20 -
#6Wade, EnglandEen vintage karaf met bebaard figuur en inscriptie “Them McCallum”. Onderaan gemerkt.
A vintage decanter with bearded figure and inscription "Them McCallum". Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 50 / 75



