Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen brievenopener, versierd met een kalkoen op het handvat.

Een bronzen brievenopener, versierd met een kalkoen op het handvat.

Un coupe-papier en bronze, décoré d'une dinde sur la poignée.
Dim. l: 22 cm
SKU: 2311210057.
Category: Brons.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #57
Estimate: € 50 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #19

    Een lot van vier reliëfjes van brons of koper, waarbij één met afbeelding van Sint Jozef, één met afbeelding van Mathias Corvinus van Hongarije, een asbakje met een bloem en een reliëf met een herenprofiel.

    Un lot de quatre reliefs en bronze ou en cuivre, un avec une image de Saint Joseph, un avec une image de Mathias Corvinus de Hongrie, un cendrier avec une fleur et un relief avec un profil masculin.
    No longer available
    Dim. Ø: 9, 10 & 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #543

    Een lot van elf medailles met ontwerpen van o.a. Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.

    Un lot de onze médailles aux motifs de Jean Vernon, C. Van Dionaut, Georges Petit, Dolf Ledel & R. Duboc.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 110
  • #447

    Een zittende Thaise Boeddha van brons.

    Un Bouddha thaïlandais assis en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #511

    “Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.

    Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #157

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #510

    Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.

    Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #564

    Een paar bronzen kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Frankrijk, XIXe eeuw.

    Paire de bougeoirs en bronze de style Louis XVI. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #593

    Een paar bronzen cassolettes in Napoleon III-stijl, versierd met vogels, bloemenguirlandes, engeltjes en met leeuwenpootjes onder de marmeren sokkel.

    Paire de cassolettes en bronze de style Napoléon III, à décor d'oiseaux, guirlandes florales, angelots et pieds de lion sous le socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #493

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.

    Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #418

    Een Boeddhistisch bronzen beeldje op houten sokkel.

    Une statue bouddhiste en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #499

    Een grote bronzen koro, de poten en oren versierd in de vorm van fabeldieren en het deksel getooid met een wijze op een vliegende eend.

    Un grand koro en bronze, les jambes et les oreilles décorées en forme de créatures mythiques et le couvercle orné d'un sage sur un canard volant.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #500

    Een bronzen lantaarn met bol glas en versierd met strikken en kwispels.

    Une lanterne en bronze à verre bombé et décorée de noeuds et de tresses.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #148

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #98

    “Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.

    Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #557

    Een paar tripode kandelaars van brons.

    Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530

    Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.

    Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #531
    Yves Lohé
    Period: °1947

    “Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    Clown. Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #445

    Een achtarmige bronzen luchter.

    Un lustre en bronze à huit bras.
    No longer available
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #163

    “De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.

    L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #517

    “De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.

    Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #490

    Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. l: 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #607

    Een ronde bronzen plaquette met voorstelling van het hoofd van Christus met de doornkroon. Achteraan gesigneerd ‘S. Norca’.

    Une plaque ronde en bronze représentant la tête du Christ avec la couronne d'épines. Signée 'S. Norca' au dos.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #550

    Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.

    Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #173

    “Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.

    La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 1300 / 1500

Other lots in this auction

  • #681

    Een lot rood koper, bestaande uit een grote waterketel, twee theeketeltjes, een schoteltje en drie kleine en vier grote puddingvormen.

    Un lot de cuivre rouge, composé d'une grande bouilloire, de deux bouilloires à thé, d'une soucoupe et de trois petits et quatre grands moules à pudding.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #64

    “Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Een met de hand ingekleurde kopergravure door Noach Van der Meer naar Hendrik Kobell, 1776 - 1778.

    “Gezicht der overstroominge, op de Hooge Swaluwe, den 22sten november 1776”. Gravure colorée à la main par Noach Van der Meer d’après Hendrik Kobell, 1776 - 1778.
    No longer available
    Dim. 19 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152

    “De bewening van Christus”. Olieverf op doek. Mogelijk XVIIIe eeuw. Herdoekt.

    La Lamentation du Christ. Huile sur toile. Peut-être XVIIIe siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 29 x 53 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #389

    “Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon.

    Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon.
    No longer available
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #228

    Een coupe van gesculpteerd albast, versierd met druivenbladeren.

    Une coupe en albâtre sculpté, décorée de feuilles de vigne.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #615
    Goebel, Germany

    “Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 196/0. Onderaan gemerkt.

    Das Geheimnis. Figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 196/0. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #129
    Pauwels

    “Picknick in het koren”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Pique-nique dans le blé. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #281

    Een messingen vrouwenprofiel van messing op zwart marmeren voetstukje. Tijdperk art deco.

    Un profil féminin en laiton sur un socle en marbre noir. Epoque Art Déco.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #553

    Een vaas van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #533

    Een groot masker van gesculpteerd hout en versierd met paardenhaar. D.R. Congo.

    Un grand masque en bois sculpté et décoré de crin de cheval. R.D. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #472

    “Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.

    Vue de la ville. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 21 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #403

    Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.

    Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More