#129
Twee ijzeren handgeschilderde bloempothouders met bloemdecor. De ronde gesigneerd ‘Mimi’ (90 Dux?).
#93
#139
“Gestilleerde watermolen”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Stylized watermill." A painting, oil on canvas, signed at the bottom. -
#79
Een vintage kristalglazen vaas.
A vintage crystal glass vase. -
#143
“Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, links onder gesigneerd.
"Interior", a painting, oil on panel, signed lower left. -
#89
A set of 2 hand-painted Chinese porcelain plates depicting a resting lady. -
#219
Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.
A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques. -
#116W.
“Meisje in groen gewaad bij de kachel”, een tekening, wasco op papier, gemonogrammeerd W en gedateerd 1903. Grote scheur onderaan.
"Girl in a green gown by the stove," a drawing, wax crayon on paper, monogrammed W and dated 1903. Large tear at the bottom. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base. -
#45Tiziano Galli
“De mijnwerker”, een Italiaans porseleinen beeld gemerkt: Minatore, scultore Tiziano Galli, fatto-a-mano, made in Italy. Enkele kleine beschadigingen en een gelijmd deel.
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#33Hergé
Een lot van 5 Franstalige Kuifje strips, hardcover.
A lot of 5 French-language Tintin comics, hardcover.