#99
Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 34 x 17 cmEstimate: € 40/60 -
#194
Een vide-poche in biscuit met twee kindjes zittend op een rieten mand. Onderaan gemerkt en genummerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h 17 x l 26 cmEstimate: € 20/30 -
#95
Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
A bronze group of musicians. Senegal.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. H. 25 cmEstimate: € 120/200 -
#225
Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#174
Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
A lot of 2 old books, publisher Emile Guerin, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 12 cmEstimate: € 10/20 -
#11
Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
A varied lot consisting of 2 small biscuit vases and an art deco bonbonnière marked Bergen.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 10/20 -
#160Pierrot
Een paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.
A pair of vintage porcelain "Pierrot" dolls, of which 1 in original box marked artdesign Holland.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38cmEstimate: € 25/35 -
#89
Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 34 x 22 cmEstimate: € 60/80 -
#26
Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
#69
Een paar Afrikaanse koperen armbanden.
A pair of African copper bracelets.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 80/120 -
#195
Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10/20 -
#211
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25