#74Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#241Houten klokje.
#11Een koffiemolen op hoge voet met opschrift ‘Domenico Attanasio Napoli 1725’.
#94Een opaline vaasje, groen met handgeschilderd romantisch decor. Vroeg 20ste eeuw. Slijtage bovenaan.
An opaline vase, green with hand-painted romantic decor. Early 20th century. Wear on top.No longer availableOnline onlyDim. h 23,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#13Een verrekijker, Ritter 7x50 Field 7.1. Met originele draagtas.
#99Een varia lot van 8 stuks porselein (vaasjes, postuurtjes etc...).
A mixed lot of 8 pieces of porcelain (vases, figurines, etc...).No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40