Other lots in this auction
-
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
A plastic wall ornament with 2 Buddha images.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 5 / 10 -
#213Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, and others.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
A lot of 15 Chinese bowls and small dishes.No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#244Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45Een lot van 2 verzilverde dienbladen, waarvan 1 gemerkt Wiskeman en 2 schaaltjes.
A lot of 2 silver-plated trays, one marked Wiskeman, and 2 bowls.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27cmEstimate: € 20 / 40 -
#112Compagnie Générale TransatlantiqueEen Franse lijntekening gedenkingsmunt van de French line. Met opschrift “Liberté - Le Havre - New York - French Line”.
A French line drawing commemorative coin from the French Line. Inscribed with "Liberty - Le Havre - New York - French Line".No longer availableOnline onlyDim. Ø5cmEstimate: € 60 / 80 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#124Een paar verzilverde tafelkandelaars, gemerkt “Denmark”.
A pair of silver-plated table candlesticks, marked "Denmark".No longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een coupe van Karlsbader porselein, drie polychroom gedecoreerde eierdopjes en een glazen pint met deksel van porselein en tin, versierd met paardenkop.
A Karlsbad porcelain coupe, three polychrome decorated egg cups, and a glass pint with a porcelain and tin lid, decorated with a horse's head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#167Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#24RoemerEen lot van 8 vintage Roemer wijnglazen met groene geribbelde voet en beschilderd met druivelaren in het decor.
A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 40 / 60

