Other lots in this auction
-
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#193Gallia (Christofle)WiskemannEen lot van 5 verzilverde schalen waaronder Gallia, Wiskemann e.a..
A lot of 5 silver-plated bowls including Gallia, Wiskemann, and others.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
A lot of various art books, 9 pieces.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#106Broadhead & Co., SheffieldEen Engels verzilverd thee-en koffiestel met suikerpot en melkkannetje. Victoriaanste stijl, onderaan gemerkt en genummerd.
An English silver-plated tea and coffee set with sugar bowl and creamer. Victorian style, marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
A plastic wall ornament with 2 Buddha images.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 5 / 10 -
#255Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#146Een coupe van Karlsbader porselein, drie polychroom gedecoreerde eierdopjes en een glazen pint met deksel van porselein en tin, versierd met paardenkop.
A Karlsbad porcelain coupe, three polychrome decorated egg cups, and a glass pint with a porcelain and tin lid, decorated with a horse's head.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#130Een albasten buste van een meisje.
An alabaster bust of a girl.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#5Een kunstbrons beeldje op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Houdon.
A bronze art statue on a marble pedestal, bears the Houdon signature.No longer availableOnline onlyDim. h 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#101Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#57Capo di MonteEen set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.
A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 15 / 25

