Other lots in this auction
-
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#129Een vintage tafelmodel toiletspiegeltje op in hoogte verstelbare voet, ca 1950.
A vintage tabletop vanity mirror on an adjustable stand, circa 1950.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
A pair of cut crystal decanters.No longer availableOnline onlyDim. 33cmEstimate: € 20 / 40 -
#17Limonges FranceEen paar Singer polychroom porseleinen vaasjes met bloemdecor en vergulde rand. Gemerkt onderaan.
A pair of Singer polychrome porcelain vases with floral decoration and gilded rim. Marked on the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.No longer availableOnline onlyDim. 13,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#253Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#75Een Chinees aardewerken gemberpot, met 19de eeuws montuur voor een lamp. Met blauw en wit landschapsdecor.
A Chinese earthenware ginger jar, with a 19th-century lamp mount. Featuring blue and white landscape decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#61Een gekleurd Boheems kristallen karaf.
A colored Bohemian crystal decanter.No longer availableOnline onlyDim. 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#87Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#176“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 15 -
#193Gallia (Christofle)WiskemannEen lot van 5 verzilverde schalen waaronder Gallia, Wiskemann e.a..
A lot of 5 silver-plated bowls including Gallia, Wiskemann, and others.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 37 cmEstimate: € 20 / 30

