#65Een lot van 5 beeldjes, biscuit en porselein, waarvan 3 beschadigd/ onvolledig.
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
#99Een varia lot van 8 stuks porselein (vaasjes, postuurtjes etc...).
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#114National Panasonic“Panapet”. Een vintage design radio. Onderaan gemerkt.
#66Een lot van 4 Afrikaanse houten beeldjes.
#43Een oude glazen stolp met een biscuit beeld van de Heilige Familie.
#41Een 84-delig verzilverd bestek in bijhorende cassette, gemerkt Alpaca 100.
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
An adjustable brass lamp base without shade.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 30 / 40