#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
#15Een handgemaakt glas met geëmailleerde tekening versierd.
#131Een beeldje van een tijger in zamak, gemerkt Scali.
#13Een verrekijker, Ritter 7x50 Field 7.1. Met originele draagtas.
#40Een oud weegtoestel in staal.
#119Een paar koperen kandelaars.
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
A pair of Chinese porcelain vases, multicolored decorated with various scenes in the design. 1 with square shape on wooden base.No longer availableOnline onlyDim. 31,5cm & 26cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
A lot of various art books, 9 pieces.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60