Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.

Een bronzen kerkkandelaar in Lodewijk XIV-stijl, gemonteerd als staande lamp.

Candélabre d’église en bronze de style Louis XIV. Monté en lampadaire.
Dim. h: 176 cm
SKU: 2508150435.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day:
Catalogue
Estimate: € 40 / 60
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #671

    Een Afrikaans hoofd van brons.

    Tête africaine en bronze.
    Estimate: € 80 / 120
  • #428

    Een bronzen koro, versierd met zeven olifanten.

    Koro en bronze décoré de sept éléphants.
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #427

    “Melkvrouw met hondenkar”. Een groep van brons.

    “Laitière et sa charrette à chien”. Groupe en bronze.
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #404

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    Estimate: € 120 / 200
  • #718

    Een paar bureaulampen in art decostijl van wit metaal op een arduinen sokkel

    Paire de lampes de bureau de style art déco en métal blanc sur socle en pierre bleue.
    Estimate: € 220 / 240
  • #677

    “Schrijvende cupido”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen sokkel.

    “Cupido écrivant”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en pierre bleue.
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #610

    Een bronzen stempel in de vorm van een olifant op een rots, afgewerkt met twee slagtandjes van ivoor.

    Cachet en bronze en forme d’un éléphant sur un rocher, petites défenses en ivoire. Début du XXe siècle.
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een kroonluchter van gepatineerd brons met vijftien lichtpunten in Lodewijk XV-stijl.

    Lustre en bronze patiné à quinze lumières. Style Louis XV.
    Estimate: € 200 / 300
  • #14

    Een smeedijzeren luchter in de stijl van Van Boeckel met vijf lichtpunten met bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas.

    Lustre en fer forgé de style Van Boeckel. Cinq lumières aux abat-jour en forme de fleurs en verre rose satiné.
    Estimate: € 60 / 100
  • #323

    “Jachthond met buit”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.

    “Chien de chasse et sa proie”. Statuette en bronze à patine foncée.
    Dim. l: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #648

    Een bronzen Afrikaans figuur.

    Personnage africain en bronze.
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en zeven glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et sept abat-jour en verre.
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #387

    “De tingieter”. Een gepatineerd bronzen beeldje op een marmeren sokkeltje.

    “Le fondeur d’étain”. Statuette en bronze patiné sur socle en marbre.
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #498

    Een ram van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Bélier en bronze à patine foncée. Travail africain.
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #381

    Een indrukwekkende lamp van monochroom wit biscuit in de vorm van drie dames met bronzen monturen.

    Lampe impressionnante en biscuit blanc formée par trois dames aux montures en bronzes.
    Estimate: € 180 / 220
  • #4

    Een bolle hanglantaarn van brons en glas.

    Lanterne sphérique en bronze et verre.
    Dim. Ø 51 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #697

    “Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.

    “Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 180 / 230
  • #416

    Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #543

    Een luipaard van donkergepatineerd brons. Afrikaans werk.

    Léopard en bronze à patine foncée. Travail africain.
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #701

    Een ting van groengepatineerd brons. Naar de Shang-dynastie.

    Ting en bronze à patine verte. D’après les oeuvres de la dynastie Chang.
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #617

    Een mannenhoofd van brons. NIgeria.

    Tête d’homme en bronze. Nigeria.
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #12

    Een bronzen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques en versierd met florale motieven en bokkenkoppen.

    Lustre en bronze à cinq lumières et aux pendeloques en cristal. Décor de fleurs et de têtes de boucs.
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #407

    Een luchter van brons en geel koper met drie dubbele lichtpunten, glazen kapjes en een centrale coupe.

    Lustre en bronze et laiton à trois doubles lumières, abat-jour en verre et coupe centrale.
    Estimate: € 180 / 240
  • #650

    Een luchter van verguld brons met kristallen pendeloques in de geest van Lodewijk XV met 24 lichtpunten. Slijtage.

    Lustre en bronze doré aux pendeloques en cristal de style Louis XV. 24 lumières. Usures.
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #46

    Een met leer bekleed koffertje met gegalbeerd deksel. Afrikaans werk.

    Coffret recouvert de cuir à couvercle galbé. Travail africain.
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #144
    J. Vander Heyde

    “Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.

    “Moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1927
    Dim. 31 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden ketting met bolletjes.

    Chaîne en or jaune 18 ct aux petites boules.
    Dim. 2,39 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #57

    Een bronzen knoopkandelaar , gedragen door drie heraldische leeuwen.

    Bougeoir à bouton porté par trois lions héraldiques.
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #308

    Een lot wit en verguld porselein, bestaande uit een nachtspiegel, een mandje, een siervaasje en een theepot in Louis-Philippestijl met een meerkleurig landschapsdecor en waarvan het deksel ontbreekt.

    Lot de porcelaines blanches à décors dorés comprenant un seau de nuit, une corbeille, un petit vase à deux anses et une théière Louis-Philippe à décor polychrome d’un paysage dont la couvercle manque.
    Estimate: € 80 / 120
  • #137
    Wood & Sons, England

    Een Engels servies van blauw en wit aardewerk met een landschapsdecor. Onderaan gemerkt.

    Service anglais en faïence bleue et blanche à décor de paysages. Marque sous la base.
    Estimate: € 120 / 200
  • #510

    Een samengesteld ivoren beeldje van een vogelaar met zijn zoon. Onderaan gemerkt. Japans werk, omstreeks 1900.

    Statuette composée en ivoire représentant un oiseleur et son fils. Marque sous la base. Travail japonais vers 1900.
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #301

    Een paar Delftse schotels van meerkleurig aardewerk met een tuindecor. XVIIIde eeuw.

    Paire de plats en faïence polychrome de Delft. Decor de jardins. XVIIIe siècle.
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #551

    Drie verschillende Madonnabeeldjes van ivoor.

    Trois Saintes Vierges diverses en ivoire.
    Estimate: € 100 / 160
  • #738

    Een paar gedraaide messingen kandelaars.

    Paire de candélabres en laiton tourné.
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #328

    Een vleesbestek, een notenkraker, een lepeltje, een taartschep, twee bekertjes en een schaaltje van zilver. We voegen er een taartschep, een suikertang, vier lepeltjes en twee peper- en zoutvaatjes van verzilverd metaal aan toe.

    Couvert à viande, une casse noisettes, une cuillère, une pelle à tarte, deux gobelets et un petit plat en argent. Nous ajoutons une pelle à tarte, une pince à sucre, quatre cuillères et deux salières et poivrières en métal argenté.
    Estimate: € 40 / 50
  • #488

    Twee terrines van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend en een kat.

    Deux terrines en faïence polychrome représentant un chat et une poule. Travail chinois.
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 augustus 2015

Deze veiling is volledig - 760 loten online.



View auction ›

Place an online bid

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More