#312Recht pijpje van geglazuurd pijpaarde met kop in de vorm van een man met baard en snor.
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#188Een driedelig waterbakje van porselein.
#311Een pijp met een meerschuimen kop in de vorm van Bacchus. Amberkleurige steel.
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#99Een bronzen, vergulde vaaspendule in Emirestijl. Emaille wijzerplaat met breuklijntjes en grote wijzer afgebroken.
#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met diverse thema’s.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#82Royal Worcester PorcelainEen lot van 12 porseleinen sierborden versierd naar seizoens taferelen. Gemerkt Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.
#190Drie kleine zakpijpen met draaiende kromme hoornen steeltjes, pijpenkoppen van bewerkt hout, één gemerkt BC.
Three small pocket pipes with twisting curved horn stems, pipe bowls of worked wood, one marked BC.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#135Twee houten lampenvoeten.
Two wooden lamp stands.No longer availableOnline onlyDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 35 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
A fantasy necklace set with semiprecious stones.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60