Similar lots by type
-
#229
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#264
Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
Un lot de trois statues en plâtre patiné, composé d'un buste de fille, d'un ébéniste et d'une pietà. On ajoute un groupe de garçon sur une branche en plastique. Quelques très petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60/80 -
#293
Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#89
“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40/50 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#237
Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80/120 -
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#166
“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 60/100 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
"Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 20/25 -
#22
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.
Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 36/40 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#270
“Twee jongeren” licht gekleed, beeld brons geschilderd, niet gesigneerd.
"Deux jeunes gens" légèrement vêtus, statue en bronze peint, non signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h58cm xEstimate: € 50/80 -
#163Emiel Laskaris
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#107
Een 19de eeuws gesculpteerd mannenhoofd.
Tête d'homme sculptée du XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 50/80 -
#25
Twee paar miniaturen met romantische scènes naar de rococo.
Deux paires de miniatures aux scènes romantiques d'après le Rococo.No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Estimate: € 25/35 -
#155Victor Gilsoul
“De Spaanse Brug te Brugge”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 26/30.
"Le Pont d'Espagne à Bruges". Gravure. Signée et numérotée 26/30.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 298 cmEstimate: € 20/25 -
#79
Een aardewerken koets met boerenpaar.
Un carrosse en faïence avec un couple de paysans.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 17 cmEstimate: € 25/35 -
#46
Een lot verzilverd metaal met o.a. twee doosjes met plaatshoudertjes van verzilverd metaal in de vorm van duifjes, gemerkt van Christofle en in oorspronkelijke doosjes (12 stuks), verder vaasjes, stoppen, een bowl, een schaartje enz.
Lot en métal argenté comprenant deux coffrets avec marque-places en métal argenté en forme de colombes, poinçonnés par Christofle et dans des coffrets d'origine (12 pièces), ainsi que des vases, des bouchons, une coupe, une paire de ciseaux, etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 60/80 -
#187
“Napoleontische ridder.” Schilderij op board, in ovaal.
"Chevalier Napoléonien". Peinture sur carton, en ovale.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h23cm x b18cmEstimate: € 20/30 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#3
Een zwartgepatineerde gipsen buste van Dante Alighieri.
Buste en plâtre patiné noir de Dante Alighieri.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 34 cmEstimate: € 50/80 -
#236Capodimonte
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#161
Een grote ijzeren kandelaar.
Un grand chandelier en fer.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 103 cmEstimate: € 35/45 -
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un poisson. Un cheveu.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25