Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.

A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.
Dim. 25 cm
SKU: 1712240208.
Category: Uncategorized.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #208
Estimate: € 160 / 200

  • #231

    ‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.

    'Apollo' a bronze head on pedestal. Neoclassical.
    Dim. h 9 cm ( 21 cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #431

    Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.

    A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.
    Dim. 29 x 46 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #397
    Heljan Faller

    Een lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Heljan; “602, 611, 601”, Brawa; “2700”, Faller; “2150” en “2142” in ongeopende verpakking, Walthers; “933-3221” en “Roof details” in ongeopende verpakking.

    A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Includes Heljan; "602, 611, 601", Brawa; "2700", Faller; "2150" and "2142" in unopened packaging, Walthers; "933-3221" and "Roof details" in unopened packaging.
    Estimate: € 80 / 120
  • #22
    Robert Borret
    Period: °1924

    “Stilleven met fruit en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Borret.

    "Still life with fruit and flower vase", a painting, oil on panel, signed R. Borret.
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218
    Charles Catteau
    Period: 1925

    Een Art-Deco Keramis vaas, Charles Catteau voor Boch Frères. Decor 943 met herten. 1925.

    An Art Deco ceramic vase, Charles Catteau for Boch Frères. Decoration 943 featuring deer. 1925.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #62
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd. Klein scheurtje links bovenaan.

    "Farmstead view with pond". A painting, oil on canvas, signed at the bottom. Small tear at the top left.
    Dim. 64 x 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253

    Een geslepen kristallen vaas met roze in de massa gekleurd. Val Saint Lambert. Model Evian

    A cut crystal vase with pink staining in the mass. Val Saint Lambert. Model Evian
    Dim. H: 40,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #30

    Een 14 kt geelgouden hanger bezet een centraal briljantje van +- 0,05 ct. en met fijne pareltjes.

    A 14 kt yellow gold pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct and fine pearls.
    Dim. 2,63 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #153
    Alfred Dubucand
    Period: 1828-1894

    “Terugkeer van de jacht”. Een gepatineerd bronzen groep op marmeren voet, op de bodem gesigneerd, 19e eeuw.

    "Return from the Hunt." A patinated bronze group on marble base, signed on the bottom, 19th century.
    Dim. 26 x 33 x 20 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #33

    Een set van 2 kandelaars bestaande uit een marmeren sokkel en een verzilverd metalen deel voor 5 kaarsen.

    A set of 2 candlesticks consisting of a marble base and a silver-plated metal part for 5 candles.
    Dim. h 36 x Ø 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #389
    Paul Smolders
    Period: 1921-1997

    “Jonge Ballerina’s”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 2/60.

    "Young Ballerinas." A lithograph on paper, signed and numbered 2/60 at the bottom outside the plate.
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #674

    lot van 2 aardewerken vazen met craquelure.

    A lot of 2 earthenware vases with craquelure.
    Dim. h35cm x Ø14cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #574

    Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.

    A polychrome wooden statue of a goose.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00