#231‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.
#431Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.
A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.No longer availableDim. 29 x 46 x 24 cmEstimate: € 100 / 150
#450Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.
A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.No longer availableDim. L: 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354Een lotje van drie Boeddha's, waarvan een houten en twee van turkoois.
#148Een Etrusco Korinthische Oenochoe. Versierd met een fries van dieren (panter, hert, zwaan). Horizontale banden en linten. Oor met lint eindigend op een knop op de rand. 5e eeuw voor Christus (bijgevoegd veilingdocumentatie). Herkomst: Veiling Marc-Arthur Kohn 5 december 2006 - Geëxpertiseerd door Chabib Siltine.
An Etruscan Corinthian oenochoe. Decorated with a frieze of animals (panther, deer, swan). Horizontal bands and ribbons. Handle with ribbon ending in a knob on the rim. 5th century BC (accompanying auction documentation). Provenance: Marc-Arthur Kohn auction December 5, 2006 - Appraised by Chabib Siltine.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 600 / 800 -
#453Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 x Ø 27 cmEstimate: € 150 / 250 -
#150Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een parel.
#391Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
A large vase in Chinese porcelain, famille rose, with birds and salamanders in relief.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 50 / 80