Een bronzen “lange denker”, een pastiche op de Denker van Rodin.

A bronze "tall thinker", a pastiche of Rodin's Thinker.
Dim. 25 cm
SKU: 1712240208.
Category: Uncategorized.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #208
Estimate: € 160 / 200

  • #431

    Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.

    A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.
    Dim. 29 x 46 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #231

    ‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.

    'Apollo' a bronze head on pedestal. Neoclassical.
    Dim. h 9 cm ( 21 cm)
    Estimate: € 60 / 80

  • #64
    J. Dubois

    “Stilleven met meloen, druiven en mandarines.” & “Stilleven met kreeft.” Gesigneerd Dubois.

    "Still life with melon, grapes, and mandarins." & "Still life with lobster." Signed Dubois.
    Dim. 45 x 60 cm x 2
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een Mahoniehouten ronde tafel in Empire stijl.

    A mahogany round table in Empire style.
    Dim. 76 x Ø 140 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #368

    “Legong danseres”, een massief gesculpteerd houten beeld uit Bali, barst achteraan.

    "Legong dancer," a solid wood sculpted statue from Bali, has a crack at the back.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #21
    Steiff

    “Macki, Micki, Mucki,...”. Een lot van 5 vintage Steiff egeltjes.

    “Macki, Micki, Mucki,...”. A lot of 5 vintage Steiff hedgehogs.
    Dim. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #103

    “Pelican”, een bronzen beeldje op wit marmeren sokkel, draagt een restant van een handtekening. Naar Max Le Verrier.

    "Pelican," a bronze sculpture on a white marble base, bears a remnants of a signature. Possibly by Max Le Verrier.
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #686

    Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.

    A solid oak desk with 2 drawers, stains on the top.
    Dim. 76 x 130 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #394

    Een polychroom aardewerken kruik in Shipibo-Conibo stijl, met geometrische patronen in het decor, Peru.

    A polychrome earthenware jug in Shipibo-Conibo style, with geometric patterns in the decoration, Peru.
    Dim. 18 x Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #449

    Still life with grapes and peaches. Oil on canvas (repainted). Monogrammed and attributed to Charles Thomas Bale. (AID1732).
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #390

    Een paar 18 kt wit- en geelgouden oorbellen bezet met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.

    A pair of 18k white and yellow gold earrings set with a total weight of 0.48 ct.
    Dim. 6,60 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #666

    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00