#231‘Apollo’ een bronzen hoofdje op sokkel. Neo-klassiek.
#431Een houten Midden-Oosters opbergkistje, rijkelijke beschilderd met floraal en geometrisch decor.
A wooden Middle Eastern storage box, lavishly painted with floral and geometric decoration.No longer availableDim. 29 x 46 x 24 cmEstimate: € 100 / 150
#38Waffenfabrik NeuhausenEen Duitse bajonet - Genummerd 614572. Met schede en foedraal.
A German bayonet - Numbered 614572.No longer availableDim. L: 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#317VBEen inktpothouder in verzilverd metaal op groen marmeren sokkel met 4 gelaatsuitdrukkingen. Gemonogrammeerd VB.
An inkwell holder in silver-plated metal on a green marble base with 4 facial expressions. Monogrammed VB.No longer availableDim. 15 x 18 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#685Een gipsen piédestal in vierkante zuil vorm met diverse ornamenten in reliëf.
"Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#614Een ronde butlerspiegel.
A round butler's mirror.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248“Het Heilig Pastoorke van Ars”, een oud gipsen beeld onder een glazen stolp, voorstellend Jean Marie Baptiste Vianney 1786 - 1859. Beschermheilige van alle priesters ter wereld. Afkomstig uit een kerk.
"The Holy Priest of Ars", an old plaster statue under a glass dome, depicting Jean Marie Baptiste Vianney 1786 - 1859. Patron saint of all priests in the world. Originates from a church.No longer availableDim. h 52 cm (beeld)Estimate: € 120 / 180 -
#308Een lot oud apothekersmateriaal bestaande uit 2 rood koperen (verwarmings?)-toestellen met uitneembare ringen in verschillende diameters en een supositoir-mal in messing.
A lot of old apothecary equipment consisting of 2 red copper (heating?) devices with removable rings in various diameters and a suppository mold in brass.No longer availableDim. h 34.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#591Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken pijp met met afbeelding van 2 kanovaarders, waarvan 1 met hoofd en hand manco.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pipe depicting 2 canoeists, one missing head and hand.No longer availableDim. 14 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#362HJP HenreotStudie over het thema ‘La Licorne’, een tekening, potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 1985.
Study on the theme 'La Licorne', a drawing, pencil on paper, dated 1985.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 30 / 50