Similar lots by type
-
#221Ernest Patris
Twee jongensbustes van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkels. Gesigneerd.
Deux bustes de garçon en bronze à patine argentée sur socles en pierre. Signés.No longer availableDim. h: 27 & 25 cmEstimate: € 50/80 -
#795
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#414
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#790
Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne en bronze décorée de noeuds.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 550/650 -
#630
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#598Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957
“Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.
“Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250/350 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924
“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#429
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#173
“Drie monniken”. Een bronzen groep op een grijs marmeren sokkel.
“Trois moines”. Groupe en bronze sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/400 -
#588Emile Louis Picault
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/300 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#384
Een haardscherm en twee vuurbokken van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Pare-feu et deux chenets en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200/240 -
#791
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#635
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#801
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100/120 -
#201
“Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1800/2000 -
#198Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“De landverhuizer”. Een bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd en genummerd 24/100. Naar een ontwerp van Eugeen van Mieghem.
“L’émigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée et numérotée 24/100. D’après un dessin par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750/1000 -
#74
“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
“Bacchus dansant”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/300 -
#625
Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#787
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#788
Twee verschillende luchtertjes van verguld smeedijzer in de vorm van gebladerte.
Deux lustres différents en fer forgé doré formant feuillage.No longer availableDim. h: 51 & 36 cmEstimate: € 150/200 -
#233Ernest Patris
“Clown”. Een beeld van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkel. Gesigneerd.
“Clown”. Statuette en bronze à patine argentée sur socle en pierre. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#183Albert De Vree
“De fluitspeler”. Een bronzen beeld met atelierstempel.
“Le flûtiste”. Sculpture en bronze au cachet d’atelier.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#653
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50/80 -
#124Jules de CortPeriod: 1918 - 1999
“Dorpszicht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Vue de village”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 15 x 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#164
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#548
“Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.
“Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 40/50 -
#565
Een lederen driezitsbank.
Un canapé en cuir pour trois personnes.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#234Léon MechelaerePeriod: 1880 - 1964
“Zicht op Brugge” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#293
Een paar buikvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Onderaan gemerkt.
Paire de vases pansus en faïence polychrome à déco d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/240 -
#619
“Monden”. Een kunstfoto op plexiglas.
“Bouches”. Photo d’art sur plexiglas.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 200/240 -
#520
Een paar kleine bijzetkastjes met een lade en een deur en smeedijzeren hengsels.
Deux petites armoires avec tiroir, porte et une anse en fer forgé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#726Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 193 x 280 cmEstimate: € 220/280 -
#105
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Un bracelet esclave en or jaune serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et deux émeraudes ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 7,83 gEstimate: € 1200/1400 -
#555
Een eikenhouten bestekkast met zes laden.
Meuble à couverts en chêne à six tiroirs.No longer availableDim. 111 x 73 x 50 cmEstimate: € 100/120