Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen meisjesbuste op arduinen sokkel.
Een bronzen meisjesbuste op arduinen sokkel.
Een bronzen meisjesbuste op arduinen sokkel.

Een bronzen meisjesbuste op arduinen sokkel.

Buste de jeune fille en bronze sur piédestal en pierre bleue.
Dim. h: 30 cm
SKU: 0202210088.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #91

    “Dame met wijde rok”. Een beeldje van gepatineerd wit terracotta. Lichte schade aan het patina.

    La dame à la jupe large . Une figurine en terre cuite blanche patinée. Légers dommages à la patine.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #661
    Val St. Lambert

    Drie asbakken van geslepen rood gedubbeld kristal. Eén gemerkt met sticker en één gegraveerd onderaan.

    Trois cendriers en double cristal rouge taillé. Un marqué avec un autocollant et un gravé en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 & 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #358

    Een ijsbeer van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.

    Un ours polaire en porcelaine allemande multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #252
    Pieter II de Jode
    Period: 1606 - 1674

    Een reeks van vier XVIIe eeuwse gravures. “Gaspar Nemius”, “Philippus IV D.G. Hispania”, “Philippus IV Rex Catholicus”, “Armandus Joannes du Plessis, Cardinalus Dux de Richelieu”. Alle ingelijst.

    Une série de quatre gravures du XVIIème siècle. Gaspar Nemius , Philippus IV DG Hispania , Philippus IV Rex Catholicus , Armandus Joannes du Plessis
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Composition coussin couleurs”. Gemengde techniek op papier. Achteraan toegeschreven aan Gothard Graubrer.

    Composition coussin couleurs . Technique mixte sur papier. Attribuée au Gothard Graubrer au verso.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #581

    Twee verschillende gebeeldhouwd hardhouten beelden. Afrikaans werk.

    Deux statues différentes en bois dur sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 55 & 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #32

    “Winters rivierlandschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Paysage fluvial d'hiver avec saules têtards . Huile sur toile. Signé indistinctement.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #103

    Een zeldzaam brandewijnvaatje van een marketentster. Periode Napoleon omstreeks 1800. Met draagketting.

    Un baril d'eau-de-vie rare d'un marchand. Epoque Napoléon vers 1800. Avec chaîne de transport.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #411

    Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.

    Une paire de lions du temple en bronze avec boule.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #598

    Een Afrikaans houten masker, bekleed met koper.

    Un masque africain en bois recouvert de cuivre.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #478
    Losson

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase en grès émaillé multicolore à décor japonais. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #72

    Een spiegel in vergulde lijst. Tijdperk Empire. Origineel.

    Un miroir dans un cadre doré. Epoque Empire. Original.
    No longer available
    Dim. 73 x 54 cm
    Estimate: € 90 / 110
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More