Other lots in this auction
-
#267Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 150 -
#67012 diverse zilveren en andere munten. O.m. 1 peso (Ag 900/1000) 1933 en 1953. Cuba.
12 pièces diverses en argent et autres. Y compris 1 peso (Ag 900/1000) 1933 et 1953. Cuba.No longer availableDim. 118,60 g brut.Estimate: € 40 / 60 -
#342Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Oude Schelde te Weert”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts boven en op de verso gedateerd 1983.
Oude Schelde in Weert . Huile sur panneau. Signée en haut à droite et datée 1983 au dos.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#303Flygsfors“Coquille”. Een designcoupe van roze kristal naar ontwerp van Paul Kedelv. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘59.
" Coquille ". Une coupe design en cristal rose dessinée par Paul Kedelv. Signée et datée en bas '59No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#608Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#517Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
Une statue bouddhiste en pierre moulée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75 / 100 -
#583Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met een decor van bloesems en vogels.
Un vase hexagonal en porcelaine chinoise décoré de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#219Frans Masereel“De Torens van Gent”. Houtskooltekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1955.
Les tours de Gand . Dessin au fusain sur papier. Monogrammé et daté 1955.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 300 / 500 -
#325Een halssnoer van natuurparels met een geelgouden slot 18 K.
Un collier de perles naturelles avec un fermoir en or jaune 18 K.No longer availableEstimate: € 55 / 65 -
#528Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#482“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
Trois femmes . Une gouache indienne sur soie.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#48“Muzikanten”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Snaren van de harp en de cello manco. Onderaan gemerkt.
Musiciens . Un groupe de porcelaine allemande multicolore. Cordes de la harpe et du violoncelle manquantes. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35 / 45



