#125Een 14 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 7,03 gEstimate: € 750 / 800 -
#373MichelinEen promotionele pennenhouder van handgeschilderd kunststof.
#234Léon Danchin“Twee jachthonden”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux chiens de chasse . Gravure. Signée hors planche;No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#449Paul SzternfeldPeriod: °1939“Borinage 1985”. Een foto. Gesigneerd.
#344R. Van de Sande“Vieilles façades, Malines”. Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.
Vieilles façades, Malines. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche et E.A.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69523 diverse zilveren munten met diverse gehaltes. België.
#85Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een in briolette geslepen maansteen van 5 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une pierre de lune taille briolette de 5 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1100 / 1300 -
Armoire flamande en chêne avec trois têtes sculptées dans la ceinture supérieure. Deux portes aux coussins. Vers 1800.No longer availableDim. 200 x 180 x 74 cmEstimate: € 400 / 600