#19Vijf prenten, waarvan: G. Camps “Danseressen uit de roaring twenties”, twee gekleurde prenten en drie reproducties van modeprenten uit de XIXde eeuw (23 x 17 cm).
Cinq estampes, dont: G. Camps Danseurs des années folles , deux estampes couleur et trois reproductions d'estampes de mode du XIXème siècle (23 x 17 cm).No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#233“Cowboy met bokkende paarden”. Een Italiaanse kunststof groep op houten sokkel. Naar ontwerp van A. Santini.
#407Twee gebeeldhouwde stenen beelden, Afrikaans werk.
#4201 gouden munt van 1500 Pisos. Au 900/1000. Filippijnen 1976.
1 pièce d'or de 1500 Pisos. Au 900/1000. Philippines 1976.No longer availableDim. 20,55 gEstimate: € 800 / 1000 -
#36KeramisEironde vaas van crackleware aardewerk met een polychroom art nouveau bloemendecor. Onderaan gemerkt Model 1270, decor D.2762.
Vase ovoïde en faïence craquelée à décor art nouveau de fleurs polychrome. Marque Modèle 1270, décor D.2762.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#55Een lange parelhalssnoer.
Un long collier de perles.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#507Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
#140Een 18 K geelgouden fotohanger bezet met parels en een handgeschilderde plaquette met barstje aan de rand. De schakelketting is verguld.
Un pendentif photo en or jaune 18 carats serti de perles et d'une plaque peinte à la main avec une fissure sur le bord. La chaîne à maillons est plaquée or.No longer availableDim. 23,19 gEstimate: € 450 / 550 -
Vue du parc en automne . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 800 / 1000