Other lots in this auction
-
#307Val St. LambertEen lot blauw gedubbeld en geslepen kristal, bestaande uit een soliflore met een verguld decor in een fries, een asbak en een vaas. Gemerkt met etiket en de soliflore en vaas gegraveerd onderaan.
Lot de cristal bleu doublé et taillé, composé d'un soliflore à décor doré dans une frise, d'un cendrier et d'un vase. Marqué avec étiquette et le soliflore et vase gravés au fond.No longer availableDim. h: 23 & 26 cm Ø: 17 cmEstimate: € 80 / 100 -
#249“Evangelistos, de boodschap aan Maria”. Een handgeschilderd icoon. Evenal een kleine triptiek met Sint-Joris en de Draak. Recent werk.
Evangelistos, l’Annonciation”. Icône peinte à la main. Ainsi qu’un petit triptyque représentant Saint-Georges et le Dragon. Travail récent.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#147Yves Saint LaurentEen zijden foulard/sjaal in originele doos.
Un foulard / foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 69 x 150 cmEstimate: € 130 / 150 -
#5451 gouden munt “Boudewijn I, 25 jarig jubileum, 1951- 17 juli 1976.”. Au 900/1000. België 1975.
1 pièce d'or Baudouin I. Commémorant son jubilé de 25 ans (1951-1976). Au 900/1000. Beglique 1975.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#494B. Long“Fantasiedieren”. Gemengde techniek met acryl op papier. Gesigneerd.
Animaux fantastiques . Technique mixte avec acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#42“Vittelloise”. Een geëmailleerde reclameplaat. Omstreeks 1960.
Vittelloise . Une plaque publicitaire émaillée. Vers 1960.No longer availableDim. 49 x 99 cmEstimate: € 60 / 100 -
#228MiloEen bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.
Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#312Een Setter van bruingepatineerd zamak op grijsgeaderde marmeren sokkel.
Un chien en zamac brun patiné sur un socle en marbre gris veiné.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#4951 gouden munt van 3000 rupees, “Conservation”. Verso: schroefhoorngeit. Au 900/1000. Pakistan.
1 pièce d'or de 3000 roupies, Conservation . Verso: Markhor. Au 900/1000. Pakistan.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 3200 -
#488Een paar bewerkte Afrikaanse slagtanden met voorstelling van een mannen- en een vrouwenhoofd. Op houten sokkel. Pre 1947.
Une paire de défenses africaines sculptées représentant la tête d'un homme et d'une femme. Sur socle en bois. Avant 1947.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 350 / 450 -
#214Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80 / 120



