Other lots in this auction
-
#595Een geelgouden ketting met medaillon 18 K. Met classicistische voorstelling.
Collier en or jaune avec un médaillon 18 kt. Représentation classique.No longer availableDim. 9,3 gEstimate: € 300 / 320 -
#240Een paar wit en geelgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 3,64 gEstimate: € 550 / 650 -
#682“De terugkeer uit Egypte. Een antieke ets. Gesigneerd binnen de plaat.
Le retour d'Egypte. Une gravure ancienne. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#391Twee XIXe eeuwse porseleinen borden, waarbij één Chinees met een bloemenvaas in het decor en het andere Japans met een decor van bloesemende takken.
Deux assiettes en porcelaine du XIXème siècle, une chinoise avec un vase à fleurs dans le décor et l'autre japonaise avec un décor de branches fleuries.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#474Richard KaylerPeriod: 1927 - 1997“Composities”. Waterverf en gouache op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘74 & 75.
“Compositions”. Aquarelle et gouache sur papier. Tous deux signées et datées ‘74 et ‘75 respectivement.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 100 / 150 -
#355Een hanger met ketting van Sterling zilver met beeldenaar van Paus Johannes XXIII, verso: Moeder Gods van de Passie (Strasnaja). In een sletig envelopje “Blessed by the Holy Father”.
Un pendentif avec chaîne en argent massif avec une image du Pape Jean XXIII, verso: Mère de Dieu de la Passion (Strasnaja). Dans une enveloppe salope Béni du Saint-Père .No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 10 / 15 -
#277Een kandelaar van verguld messing, gedragen door een jonge vrouw.
Un chandelier en laiton doré porté par une jeune femme.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#66Een eikenhouten tafel met vier balusterpoten, versierd met acanthusbladeren en in verbinding.
Une table en chêne à quatre pieds balustre, décorée de feuilles d'acanthe et en liaison.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
#305Een 14 K witgouden ring bezet met vier diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de quatre diamants d'un poids combiné de + - 0,12 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 200 / 250 -
#3851 gouden munt van 500 Gourdes “Olympiade Montreal”. Au 900/1000. Haïti, 1974. In etui met certificaat.
1 pièce d'or de 500 Gourdes Olympiade de Montréal . Au 900/1000. Haïti, 1974. En étui avec certificat.No longer availableDim. 6,5 gEstimate: € 220 / 260 -
#120Een 18 K geelgouden fotohanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 40 ct. en robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale aquamarijn van +- 1,5 ct.
Un pendentif photo en or jaune 18 K serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 40 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'une aigue-marine centrale de + - 1,5 ct.No longer availableDim. 30,22 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#44J. De Deeken“Kustzicht” & “Boszicht”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Vue costière” et “Vue de bois” . Huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 15 x 12 & 11 x 30 cmEstimate: € 40 / 50



