#354“Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.
Composition avec des avions . Crayon et aquarelle sur papier. École russe, monogrammé.No longer availableDim. 32 x 49,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#394Jeff Koons“Zeilbootje”. Viltstift op papier. Gedateerd 12/17/09.
Voilier . Stylo feutre sur papier. Daté 17/12/09.No longer availableDim. 29 x 19,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
Deux statues africaines en bois sculpté.No longer availableDim. h: 46 & 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#359Een gebeeldhouwd houten lampenvoet in de vorm van een kraanvogel.
Un pied de lampe en bois sculpté en forme de grue.No longer availableDim. h: 49 cm.Estimate: € 50 / 70 -
#255Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
#533“Man met mand”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme au panier . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#139René EngelenPeriod: 1897 - 1971“De rede van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La rade d'Anvers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#614Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten paard.
Un cheval en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#5401 gouden munt van 1 Dukaat met beeldenaar van Frans-Josef. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije 1915.
1 pièce d'or du 1 Ducat avec le sculpteur de Frans-Josef. Au 986/1000. Autriche-Hongrie 1915.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#293Goebel, Germany“Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.
#534Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor.
Un vase en porcelaine de Chine, décoré d'un décor floral multicolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#182Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000