Een bronzen plaquette met reliëf van een leeuw.

Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

A bronze plaque with a relief of a lion.
Dim. 38 x 63 cm
SKU: 1712240118.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 200 / 300

  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Staf Zerk

    “Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.

    "The drydock in Antwerp", a painting, oil on canvas, signed in the lower left corner.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #571
    Winterling, Bavaria

    Een vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.

    A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.
    Estimate: € 50 / 60
  • #450

    Een parelhalssnoer met verschillende kleuren bruin, grijs en verzilverd slot.

    A pearl necklace with various shades of brown, grey, and a silver clasp.
    Dim. L: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334
    Malik

    Een schets van “Archie Cash” met gesigneerde opdracht “pour Henri très amicalement”. Evenals het album Barils, Barbouzes & Barillets uit de reeks Chiwana. Hard cover. Ed. des Archers 1985.

    A sketch of "Archie Cash" with signed dedication "pour Henri très amicalement". Also included is the album Barils, Barbouzes & Barillets from the Chiwana series. Hard cover. Ed. des Archers 1985.
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502

    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #530

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.
    Dim. 6,10 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #666

    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131

    Een precolumbiaans Chimu blackware keramieken vruchtbaarheidsbeeldje. Peru.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic fertility figurine. Peru.
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #535
    Gamages London

    “Vibrant Sports Rose”. Een polshorloge-chronograph met automatisch werk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking (met een extra schakeltje voor de band). Nieuwstaat.

    "Vibrant Sports Rose". A wristwatch chronograph with automatic movement and metal strap. In original packaging (including an extra link for the strap). Like new condition.
    Estimate: € 200 / 240
  • #503

    “Aduno Koro”. Een gesculpteerde houten rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.

    "Aduno Koro". A wooden carved ritual trunk with reptiles and figurative decoration. Dogon, Mali.
    Dim. 27,5 x 87 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #398

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schenkkannetje in de vorm van 2 kippen en een worm. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain pourer in the form of 2 chickens and a worm. Marked at the bottom.
    Dim. 8 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00