#374Roméo Dumouolin“Leçons de catéchisme” Kleurenets op papier. Gesigneerd buiten de plaat. Vochtplekken.
"Lessons of catechism" Color etching on paper. Signed outside the plate. Water stains.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#679Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
#655Een paar vazen van polychroom porselein met handgeschilderd decor, met parkieten onderaan. Eén herstelling aan de tak van de vogel.
#98Pontiac eagle hood ornament, een verchroomd metalen radiatordop, 1932.
Pontiac eagle hood ornament, a chrome-plated metal radiator cap, 1932.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#468Een aardewerken beeldje in precolumbiaanse Maya Jaina stijl van een priester of sjamaan. Herstelling aan de arm.
A terracotta figurine in Pre-Columbian Maya Jaina style of a priest or shaman. Restoration on the arm.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 120 / 180 -
#152Louis ThevenetPeriod: 1870 - 1937“Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#685Een gipsen piédestal in vierkante zuil vorm met diverse ornamenten in reliëf.
#557WiskemannEen verzilverde koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
#322Een set van 6 vroeg 20ste eeuwse vingerbadjes in groen glas.
#554Een 19de eeuwse klassieke staande klok.
A 19th century classic grandfather clock.No longer availableDim. h 217 cmEstimate: € 60 / 80