Een bronzen plaquette met reliëf van een leeuw.

Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

A bronze plaque with a relief of a lion.
Dim. 38 x 63 cm
SKU: 1712240118.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 200 / 300

  • #2
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Hotel de Roos op st. Anneke”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin en gedateerd 1938.

    "Hotel de Roos on St. Anneke", a painting, watercolor, and gouache on paper, signed R.M. Dujardin and dated 1938.
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #355

    “Edeldame met hondje”, een bonbonnière in meerkleurig porselein, niet gemerkt, eerste helft 20ste eeuw.

    "Noble lady with dog", a bonbonnière in multi-colored porcelain, unmarked, first half of the 20th century.
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #498

    Een monochroom witte vaas versierd met hertenkoppen als oren. In de geest van de blancs de Chine.

    A monochrome white vase decorated with deer heads as ears. In the spirit of the blanc de Chine.
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #89
    August Costenoble
    Period: 1894-1976

    “Quai vert automne”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan en verso gesigneerd, getiteld en gedateerd.

    "Quai vert automne". A painting, oil on canvas, signed and titled at bottom and on the verso, dated.
    Dim. 58 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #398

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schenkkannetje in de vorm van 2 kippen en een worm. Onderaan gemerkt.

    A blue and white Chinese porcelain pourer in the form of 2 chickens and a worm. Marked at the bottom.
    Dim. 8 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #569

    Een retro staande lamp op houten statief gemonteerd.

    A retro floor lamp mounted on a wooden tripod.
    Dim. 150 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #79
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Hoevezicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 66 x 94 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #499
    Niang

    Dim. 31 x 23cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een 14 kt. witgouden halsketting bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van 0,30 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 0,18 ct.

    A 14 kt. white gold necklace set with diamonds totaling 0.30 ct. and sapphires totaling 0.18 ct.
    Dim. 16 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #222
    Wunsiedel

    Een koffieservies voor 6 personen van wit porselein met karteldecoratie en zilverkleurige rand. Gemerkt Wunsiedel, Bavaria Porcelaine.

    A coffee service for 6 persons made of white porcelain with serrated decoration and silver-colored trim. Marked Wunsiedel, Bavaria Porcelain.
    Estimate: € 100 / 120
  • #386
    Mori Yomoud

    Een Pakistaans tapijt van wol.

    A woolen carpet.
    Dim. 159x256 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #64
    J. Dubois

    “Stilleven met meloen, druiven en mandarines.” & “Stilleven met kreeft.” Gesigneerd Dubois.

    "Still life with melon, grapes, and mandarins." & "Still life with lobster." Signed Dubois.
    Dim. 45 x 60 cm x 2
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00