Een bronzen plaquette met reliëf van een leeuw.

Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

A bronze plaque with a relief of a lion.
Dim. 38 x 63 cm
SKU: 1712240118.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 200 / 300

  • #558
    Kundo electronic

    Een vintage KUNDO Electronic klok. Messing kast met glas. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.

    A vintage KUNDO Electronic clock. Brass case with glass. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.
    Dim. 25 x 20 x 12cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #228
    Delvaux

    Een vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.

    A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.
    Dim. 24 x 34 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #526

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt, made in India..

    A hand-knotted Bidjar carpet, made in India.
    Dim. 290 x 204 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #108
    Amphora, Czechoslovakia

    Een Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.
    Dim. 33,5 x Ø 19 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #609
    Val Saint Lambert

    Dim. h 18 x Ø 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #284
    Henri Cassiers
    Period: 1858-1944

    “Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.

    "Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.

    A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.
    Dim. 37 x 77 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #176
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    Dim. 100 x 170 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #91

    “Jezus aan het Kruis”. Een houten kruisbeeld met vergulde corpus, Mariabeeldje in het midden en onderaan 5 relikwieën.

    "Jesus on the Cross." A wooden crucifix with gilded corpus, small statue of Mary in the center, and 5 relics at the bottom.
    Dim. 59 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #506
    Roos Van de Velde
    Period: °1961

    Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #635

    Een houten ronde tafel met centrale draaipot, gesteund op 3 klauwpoten met wieltjes. Bovenaan marmeren blad met herstelling aan een breuk doormidden.

    A wooden round table with a central revolving pot, supported by 3 claw feet with wheels. Marble top with repair to a break in half.
    Dim. 77 x Ø 103 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #72
    Victor Jamotte

    “Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Victor Jamotte.

    "Heath view with row of trees", a painting, oil on panel, signed by Victor Jamotte.
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00