Een bronzen plaquette met reliëf van een leeuw.

Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

A bronze plaque with a relief of a lion.
Dim. 38 x 63 cm
SKU: 1712240118.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 200 / 300

  • #678
    Dr.G.K. Nagler

    “Die Monogrammisten, Künstler aller Schulen. In 5 delen. Linnen banden. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Evenals Paul Piron, “Twee Eeuwen Signaturen van Belgische Kunstenaars”. Ed. Art in Belgium, 2002.

    "The Monogrammists, artists of all schools. In 5 volumes. Linen bindings. Ed. De Graaf, Nieuwkoop 1977. Also Paul Piron, "Two Centuries of Signatures of Belgian Artists". Ed. Art in Belgium, 2002."
    Estimate: € 60 / 80
  • #19
    Romain Malfliet
    Period: 1910-2006

    “St Carolustoren, Antwerpen”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/100.

    "St. Carolus Tower, Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 62/100 at the bottom outside the plate.
    Dim. 33 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #160

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met één centrale diamant in princess geslepen, diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with one central princess-cut diamond, diamond baguettes, and brilliants with a total weight of approximately 1.10 ct.
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #556

    Dim. 46 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #331

    Een set van 2 professionele koperen kookpannen, onderaan gemerkt met 3 kroontjes.

    A set of 2 professional copper cooking pots, marked with 3 crowns on the bottom.
    Dim. Ø 20 en Ø 28 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #314
    E. Haagemans

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd E. Haagemans.

    "Still life with fruit," a painting, oil on panel, signed E. Haagemans.
    Dim. 28.5 x 39.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #82
    Nico Vrielink
    Period: °1958

    “2 dames”. Een litho op papier, bovenaan gesigneerd en genummerd.

    "2 ladies." A lithograph on paper, signed at the top and numbered.
    Dim. 61 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143
    Henry Etienne Dumaige
    Period: 1830-1888

    “Francois Rabelais”. Een brons gepatineerd beeld, vooraan getiteld, onderaan gesigneerd en met stempel gieterij.

    "Francois Rabelais". A patinated bronze sculpture, titled on the front, signed at the bottom, and with foundry stamp.
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #592

    "Polderzicht". A painting, oil on board. Monogram "FR" at the bottom.
    Dim. 19,5 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #544

    Een antieke luchter van koper, verguld bronzen guirlandes en kristallen pegels.

    An antique chandelier of copper, gilded bronze garlands, and crystal drops.
    Dim. h 92 x Ø 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #237
    Steiff, Märklin

    “Wilhelm Tell & zoon”, een set van 2 Steiff beren, gelimiteerde editie. Nr 996528. (Grote beer met ‘Grom Geluid’).

    "Wilhelm Tell & son", a set of 2 Steiff bears, limited edition. No. 996528. (Large bear with 'Growl Sound').
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #457
    Bachmann Arnold Rapido

    Een lot van 10 vintage treinwagons N schaal, in originele verpakking. Bestaande uit 4x Arnold Rapido; “0401, 0485, 0404 D (2x)”, 3x Bachmann Old Timers; “53-1055, 53-1056-24, 5184”, Life Like; “7758, 7747, 7759”.

    A lot of 10 vintage train cars N scale, in original packaging. Consisting of 4x Arnold Rapido; "0401, 0485, 0404 D (2x)", 3x Bachmann Old Timers; "53-1055, 53-1056-24, 5184", and Life Like; "7758, 7747, 7759".
    Dim. 13 & ... & 20 cm
    Estimate: € 120 / 180

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00