Other lots in this auction
-
#558Kundo electronicEen vintage KUNDO Electronic klok. Messing kast met glas. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.
A vintage KUNDO Electronic clock. Brass case with glass. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.No longer availableDim. 25 x 20 x 12cmEstimate: € 100 / 150 -
#228DelvauxEen vintage lederen Delvaux handtas, model Saint Raphael, 1963. Inclusief aankoopbewijs “Exclusivités Delvaux”, Antwerpen. Binnenin met label gemerkt en met bijbehorende stofzak.
A vintage leather Delvaux handbag, Saint Raphael model, 1963. Includes purchase receipt from "Exclusivités Delvaux", Antwerp. Labeled inside with accompanying dust bag.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 350 / 450 -
#526Een handgeknoopt Bidjar tapijt, made in India..
A hand-knotted Bidjar carpet, made in India.No longer availableDim. 290 x 204 cmEstimate: € 100 / 150 -
#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220 -
#609Val Saint LambertEen grote zware kristallen coupe, bordeaux en kleurloos, gemerkt met sticker Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de voet.
A large heavy crystal coupe, bordeaux and colorless, marked with Val Saint Lambert sticker. Small chipping damage on the base.No longer availableDim. h 18 x Ø 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#284Henri CassiersPeriod: 1858-1944“Reflecties in het kanaal”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat H. Cassiers.
"Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#516Een design salontafel met metalen chromé onderstel en rechthoekig granieten blad.
A design coffee table with a chromed metal base and rectangular granite top.No longer availableDim. 37 x 77 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
"Model 601". A wooden vintage Mid-Century design dining table. Extensible, extra tabletops hidden under main tabletop. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.No longer availableDim. 100 x 170 x 75 cmEstimate: € 400 / 600 -
#91“Jezus aan het Kruis”. Een houten kruisbeeld met vergulde corpus, Mariabeeldje in het midden en onderaan 5 relikwieën.
"Jesus on the Cross." A wooden crucifix with gilded corpus, small statue of Mary in the center, and 5 relics at the bottom.No longer availableDim. 59 cmEstimate: € 60 / 90 -
#506Roos Van de VeldePeriod: °1961Een kunstwerkje met twee fijn porseleinen vaasjes in een smeedijzeren houder. Met documentatie.
Une œuvre d'art avec deux vases en porcelaine fine dans un support en fer forgé. Avec documentation.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#635Een houten ronde tafel met centrale draaipot, gesteund op 3 klauwpoten met wieltjes. Bovenaan marmeren blad met herstelling aan een breuk doormidden.
A wooden round table with a central revolving pot, supported by 3 claw feet with wheels. Marble top with repair to a break in half.No longer availableDim. 77 x Ø 103 cmEstimate: € 60 / 90 -
#72Victor Jamotte“Heidezicht met bomenrij”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Victor Jamotte.
"Heath view with row of trees", a painting, oil on panel, signed by Victor Jamotte.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100 / 150

