#319ReynoldsEen Franse hoorn in koffer, Reynolds.
A French horn in case, Reynolds.No longer availableDim. 45 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#530Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale Blauwe Topaas van 2,83 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,65 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central Blue Topaz of 2.83 ct. and diamonds with a total weight of 0.65 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 850 / 1000 -
#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132Gérard LaenenPeriod: 1899-1980“Zicht op de ophaalbrug”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1929.
"View of the Drawbridge". A painting, oil on canvas, signed and dated 1929 at the bottom.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#473Een aardewerken beeldje van een geknielde vrouw in Jaina Mayaanse stijl.
#460Een 18 kt. witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten, diamant princesses en markiezen met een gezamenlijke gewicht van 0,42 ct.
An 18 kt. white gold necklace with a pendant set with brilliant-cut, princess-cut, and marquise-cut diamonds with a total weight of 0.42 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#591Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken pijp met met afbeelding van 2 kanovaarders, waarvan 1 met hoofd en hand manco.
A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pipe depicting 2 canoeists, one missing head and hand.No longer availableDim. 14 x 30 cmEstimate: € 150 / 200