Een bronzen plaquette met reliëf van een leeuw.

Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

A bronze plaque with a relief of a lion.
Dim. 38 x 63 cm
SKU: 1712240118.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #118
Estimate: € 200 / 300

  • #273

    Een verguld bronzen schouwklokje met violist en hondje.

    A gilded bronze mantel clock with violinist and dog.
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #368

    “Legong danseres”, een massief gesculpteerd houten beeld uit Bali, barst achteraan.

    "Legong dancer," a solid wood sculpted statue from Bali, has a crack at the back.
    Dim. h 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #80

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 4,37 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 4.37 ct.
    Dim. 10,38 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #453

    Een Japanse bronzen jardinière, Meiji periode, met draken, vogels en leeuwen in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Japanese bronze jardinière, Meiji period, decorated with dragons, birds, and lions. Marked at the bottom.
    Dim. h 24 x Ø 27 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #659
    Boch Frères Keramis - La Louvière

    Een vintage servies met mauve bloemendecor, 10 diepe, 10 gewone (1 met schilfer) en 12 dessertborden. Met twee terrines (één met onderschaal) en slakom. Gemerkt ‘Vepe’ & Tournai.

    A vintage dinnerware set with mauve floral decor, 10 soup plates, 10 dinner plates (1 with chip), and 12 dessert plates. Includes two tureens (one with underplate) and a salad bowl. Marked 'Vepe' & Tournai.
    Estimate: € 60 / 80
  • #12

    “Zichten op Lier”, een lot van 2 landschapsschilderijtjes, olieverf op board waarvan één gesigneerd.

    "Views of Lier", a lot of 2 landscape paintings, oil on board, one of which is signed.
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een aardewerken godheidsvat in Sicán stijl, Peru. Achterste deel onderste rand afgebroken en gaatje vooraan in de kruik.

    An earthenware deity vessel in Sicán style, Peru. Back lower rim broken off and small hole at the front of the jug.
    Dim. 18,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #356
    Willy Van Der Meeren Tubax

    Een vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.

    A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.
    Dim. 87 x 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404
    Willy Lambillotte

    Een schets van “Arme Lambil” met opdracht “bien amicalement”.

    A sketch of "Poor Lambil" with dedication "bien amicalement".
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #42
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Vlaams Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Flemish Farm View." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 64 x 78,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #539

    Een vintage koperen luchter met 6 lichtpunten, opaline glas en versierd met een vogel.

    A vintage copper chandelier with 6 light points, opaline glass, and decorated with a bird.
    Dim. 40 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00