#564Pol MaraPeriod: 1920-1998“Can I still do it with brushes”, een kleurzeefdruk op papier, in potlood gesigneerd buiten de plaat, E.A.
"Can I still do it with brushes", a color screen print on paper, pencil signed outside the plate, E.A. (artist's proof).No longer availableDim. 78 x 53 cmEstimate: € 75 / 100 -
#529TabrizEen Perzisch handgeknoopt tapijt, Tabriz met geometrisch decor.
#410Een gouden munt uit Luxemburg. 20 LUF, 1964 “Troonsbestijging Groothertog Jan”. Au 900/1000 6,45 g
A gold coin from Luxembourg. 20 LUF, 1964 "Accession Grand Duke Jean". Au 900/1000 6.45 gNo longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#289Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Rustende havenarbeiders”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#478Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.
A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 120 / 180 -
#22M. Van Laere“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.No longer availableDim. 78 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een houten wandkistje met 8 kleine laden en klep bovenaan.
A wooden wall cabinet with 8 small drawers and a top flap.No longer availableDim. 22 x 83 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461“Navagraha”, een in massief hout gesculpteerd poortfragment uit Indië. Vermoedelijk 18e eeuws.
"Navagraha", a solid wood carved gate fragment from India. Presumably from the 18th century.No longer availableDim. 37 x 22 x 5.5 cmEstimate: € 200 / 300