Een bronzen putti op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.

Een bronzen putto op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.

A bronze putto on a wooden base. 18th century, part of a chandelier.
Dim. h 11,5 (20,5) cm
SKU: 2210240021.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 40 / 60

  • #481

    Een wandelstok van been met Chinese figuren gegraveerd.

    A walking stick in bone engraved with Chinese figures.
    Dim. l 90 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #116

    Een design bijzettafeltje/vouwtafel op centrale driepoot en volledig in metaal bekleed.

    A design side table/folding table on a central tripod and fully covered in metal.
    Dim. h 76 x Ø 75 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #186
    Alfred Hendrickx Belform
    Period: 1931

    “Model 500”. Een lot van 8 houten vintage Mid-Century design eetkamerstoelen met skai bekleding. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.

    "Model 500". A lot of 8 wooden vintage Mid-Century design dining chairs with skai upholstery. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present.
    Dim. 76 x 48 x 50 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #341

    Een aardewerken beeld van een herdershond. Gemerkt St. Clement France. 862 1.

    An earthenware statue of a shepherd dog. Marked St. Clement France. 862 1.
    Dim. h 27, L 39 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #570

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Victoria (2de portret) 1 Pound 1900, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Victoria (2nd portrait) 1 Pound 1900, Au 916.7/1000 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650
  • #657
    Val Saint Lambert

    A set of a lamp base and vase (signed) made of cast crystal, red in color.
    Dim. h 21, 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #681

    A wrought iron chandelier with eight light points, decorated with crystal pendeloques.
    Dim. H: 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #114
    Prosper Bosteels
    Period: 1881 - 1964

    “Het kerkje van Vlassenbroek aan de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pros Bosteels.

    "The church of Vlassenbroek on the Scheldt", a painting, oil on canvas, signed by Pros Bosteels.
    Dim. 49 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #198

    Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.

    A pair of Italian Corcesca spears with cross-shaped points.
    Dim. 199 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #394

    “Schapenhoeder bij avondrood”, een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.

    "Shepherd at Sunset," a painting, oil on panel, unsigned.
    Dim. 68 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #109
    E. Godfroy

    “Kadezicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. Godfroy en gedateerd 1912. Klein gaatje in de linker bovenhoek.

    "Kadezicht", a painting, oil on canvas, signed E. Godfroy and dated 1912. Small hole in the top left corner.
    Dim. 46 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #456
    Meshed

    Een Perzisch handgeknoopt Meshed tapijtje met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted Meshed rug with geometric decoration.
    Dim. 113 x 81 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00