A Steiff 420825, black Mohair Teddy Bear, 1907 Replica. Limited edition No. 00934 / 3000, with certificate.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#71Val Saint LambertEen kristallen coupe, groen in de massa gekleurd, gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
#69Louis Liévin Théophile Clesse“Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.
#379Achille Cools“Dryade” genummerd. 39/50. Gesigneerd buiten de plaat.
"Dryad" numbered. 39/50. Signed outside the plate.No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#417Mon van GenechtenPeriod: 1903-1974“Oude Man”. Een tekening, gegraveerd op paneel. Bijgevoegd boek “Mon van Genechten, Vlaming en Chinees kunstenaar, Fang Hsi Sheng” door Lorry Swerts”
#188Giuseppe Maurizio Scutellà Artemide Milano“Pirce Sospensione”. Een modern design aluminium hanglamp in mat zwart. Ontwerp door Giuseppe Maurizio Scutellà voor Artemide.
#632Anton PieckPeriod: 1895-1987“Pompoenenveld en hooischoven”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummer 89/200.
"Pumpkin field and haystacks". A lithograph on paper. Signed and numbered 89/200 at the bottom outside of the plate.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#229Floris Jespers“Havenzicht”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd, genummerd 10/20.
"Havenzicht". An etching on paper. Signed inside and outside the plate at the bottom, numbered 10/20.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#499Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.No longer availableDim. 175 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
"Still life with strawberries", a painting, oil on canvas, monogrammed JVP.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 180