#530Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Elizabeth II, 1 Pound 1957, Au 916,7/1000 7,99 g.
#505Een Krugerrand. Zuid-Afrika 1967. Au 917/1000, 33,93 g.
A Krugerrand. South Africa 1967. Au 917/1000, 33.93 g.No longer availableEstimate: € 2200 / 2600 -
#481Een wandelstok van been met Chinese figuren gegraveerd.
A walking stick in bone engraved with Chinese figures.No longer availableDim. l 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#660Een Perzisch handgeknoopt tapijtje met geometrisch decor.
#248Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
#599S. Cleyman“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#54“1914 Herinneringstafereel 1918”. Een Oudstrijdersoorkonde op verguld paneel met reliëf.
#467Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#486Een Perzisch handgeknoopte loper met bruintinten.
#368Een antiek glazen parfumflesje met zilveren deksel, gemerkt 935 sterling silver. Toegevoegd een vintage parfumstift van Shiseido.
An antique glass perfume bottle with a silver lid, marked 935 sterling silver. Includes a vintage Shiseido perfume stick.No longer availableDim. h 11.8 cmEstimate: € 50 / 75