Een bronzen putti op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.

Een bronzen putto op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.

A bronze putto on a wooden base. 18th century, part of a chandelier.
Dim. h 11,5 (20,5) cm
SKU: 2210240021.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 40 / 60

  • #504

    Een gepatineerd houten gesculpteerd Mariabeeld, eind 19e eeuw.

    A patinated wooden sculpted Madonna statue, late 19th century.
    Dim. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #398

    Een paar Vietnamees porseleinen vazen met figuratief decor.

    A pair of Vietnamese porcelain vases with figurative decoration.
    Dim. 29 x Ø 19 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #294
    Marie Larmoyer

    “Stilleven met Cyclamen en Azalea’s.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Still Life with Cyclamens and Azaleas." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 44 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #617

    Een groen geglazuurde Chinese keramische jardinière, schilferschade en een gebroken/gelijmde voet.

    A green glazed Chinese ceramic jardinière, with flakes and a broken/ glued foot.
    Dim. h 78 x Ø 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.

    A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
    Estimate: € 180 / 240
  • #222
    Lode Vleeshouwers

    A plaster statue of Mary. Signed and dated on the back with inscription, 1944.
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    "Untitled". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 45 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Edward VII, 1 Pound 1908, Au 916.7/1000 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650
  • #46

    Een antieke eikenhouten ladder met 9 treden.

    An antique oak ladder with 9 steps.
    Dim. h 232 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #246
    Vibia

    Een vintage goudkleurige staande lamp. In de hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.

    A vintage gold-colored floor lamp. Adjustable in height, marked "Vibia".
    Dim. 120cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #390

    Een lot van 22 munten uit Oostenrijk. 100 Schilling. 640/1000 23,93 g. 1975, Vertrag, Strauss, 100 J. Schilling, Olympiade, Winterspiele x2, 1976, 200 J. Burgtheater, 1000 J. Kärnten, Nestroy, 1977, 1200 J. Kremsmünster, 900 J. Höhen Salzburg, Hall, 1978, 1100 J. Villach, 700 J. Gmunden, Arlberg, 700 j. Slach Durnkrug, 1979, 200 J. Innviertel, 700 J. Wiener Neustadt, Festspiele Bregenz, Int. Zentrum Wien, 1980, 25 J. Vertrag.

    A lot of 22 coins from Austria. 100 Schilling. 640/1000 23.93 g. 1975, Vertrag, Strauss, 100 J. Schilling, Olympics, Winter Games x2, 1976, 200 J. Burgtheater, 1000 J. Carinthia, Nestroy, 1977, 1200 J. Kremsmünster, 900 J. Salzburg Heights, Hall, 1978, 1100 J. Villach, 700 J. Gmunden, Arlberg, 700 J. Durnkrug Battle, 1979, 200 J. Innviertel, 700 J. Wiener Neustadt, Bregenz Festivals, Int. Center Vienna, 1980, 25 J. Treaty.
    Dim. Ag. Brut. 526,46 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #181

    Een Midden-Oosterse schoenpoetskist met benodigheden. Met messing beslagen en rijkelijk gedecoreerd in het reliëf.

    A Middle Eastern shoe shining box with supplies. Brass embellished and richly decorated in relief design.
    Dim. 57 x 87 x 18 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00