Een bronzen putti op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.

Een bronzen putto op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.

A bronze putto on a wooden base. 18th century, part of a chandelier.
Dim. h 11,5 (20,5) cm
SKU: 2210240021.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 40 / 60

  • #253

    “Naakt Aspasie” Bronzen art-deco beeld. Draagt handtekening ‘Gennarelli’.

    "Nude Aspasie" Bronze art-deco sculpture. Signed 'Gennarelli'.
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #631

    Een paar aardewerken vazen met druipdecor. Rood, met blauw in de kraag.

    A pair of earthenware vases with dripping decoration. Red, with blue on the rim.
    Dim. h 29,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #270

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.
    Dim. 4,28 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #11

    Een lotje oud verzilverde items bestaande uit 4 porte-mines, een oud koperen uitschuifbare pen, made in USA, een zakmesje, een zakspiegeltje, een sigarettenhouder en drie naaldenhouders.

    A lot of old silver-plated items consisting of 4 propelling pencils, an old extendable copper pen made in the USA, a pocket knife, a pocket mirror, a cigarette holder, and three needle cases.
    Dim. l 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #17
    Sparklets London

    Een art deco sodafles, Sparklets London, ca. 1930. Met metalen net.

    An Art Deco soda siphon, Sparklets London, ca. 1930. With metal mesh.
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #623
    Steiff, Germany

    A vintage toy donkey on wheels. Marked in the ear.
    Dim. 56 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #154
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Bords de l’Escaut”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, rechts onder gesigneerd en gedateerd 1944, titel achteraan.

    "Bords de l’Escaut" is a painting, oil on panel in a gilded frame, signed and dated 1944 in the lower right corner, with the title on the back.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #59
    Jean Sébastien

    “Mijnwerker”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd.

    "Miner". A drawing, pastel on paper. Signed, titled, and dated at the bottom.
    Dim. 53 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #144
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,18 ct. G SI.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct. G SI.
    Dim. 2,18 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #458

    Een bronzen beeld van een kameel.

    A bronze statue of a camel.
    Dim. 52 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #244
    Staf Zerk

    “Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.

    "The drydock in Antwerp", a painting, oil on canvas, signed in the lower left corner.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00