#19“Heuvelvallei met meer.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Scheur in het doek, midden rechts.
"Hill valley with lake." Oil on canvas. Illegibly signed. Tear in the canvas, middle right.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#637Een gepolychromeerd hout gesculpteerd ratel, split drum, Indonesisch, ten dienste om alarm te slaan.
#461“Navagraha”, een in massief hout gesculpteerd poortfragment uit Indië. Vermoedelijk 18e eeuws.
"Navagraha", a solid wood carved gate fragment from India. Presumably from the 18th century.No longer availableDim. 37 x 22 x 5.5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#262C. De Cock“Rivierzicht met schepen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"River view with ships". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58,5 x 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#485Een Zuid-Afrikaans muntstuk. 1/2 Pond, George VI, 1952. Au 917/1000 3,99 g.
A South African coin. 1/2 Pound, George VI, 1952. Au 917/1000 3.99 g.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#162Charles & Ray Eames Vitra“EA 108”. Een vintage design office armstoel met gestoffeerde zitting en chroom aluminium onderstel. Gemerkt aan de rug met label. Ontwerp door Charles & Ray Eames uit de Office Chair Aluminum Group series, voor Vitra.
A lot of 72 German coins. Empire, Republic, Third Reich, Federal Republic, G.D.R. from 1739 to 1977. Silver, copper, nickel...No longer availableEstimate: € 320 / 400