#454Chinees borduurwerk op zijde, een lot van 2 lijsten met elk 3 werkjes.
Chinese silk embroidery, a lot of 2 frames each with 3 pieces.No longer availableDim. 53 x 10 cm 1/6Estimate: € 150 / 200 -
#607Een antieke koperen heklicht olie scheepslamp.
#228Een paar moderne tafellampen.
#124Gust DierikxPeriod: 1924 - 2019“Platbodem op de Schelde”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Gust Dierikx.
#292M. Vierstraete“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
"Winter Landscape," a painting, oil on canvas, signed M. Vierstraete.No longer availableDim. 121 x 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een Chinees porseleinen schotel met decor van personages. Stijl Qianlong.
#621Linea FarmaciaEen vintage drievoudige lamp met bolvormige lampenkappen.
#356Een fauteuil, eerste helft van de 20ste eeuw, eik met roze fluweel bekleding.
An armchair, first half of the 20th century, oak with pink velvet upholstery.No longer availableDim. 89 x 77 x 64 cmEstimate: € 30 / 50 -
#248Een uit been gesculpteerd beeldje van een skelet onder glazen stolp.
#182DeknudtEen vintage rechthoekige spiegel van facetgeslepen glas. Met op verso een label.
A vintage rectangular mirror made of beveled glass. With a label on the back.No longer availableDim. 94,5 x 67 cmEstimate: € 200 / 300 -
#401Een bronzen beeld van een Chinese draak.
A bronze statue of a Chinese dragon.No longer availableDim. 25 x 49 cmEstimate: € 80 / 120