Een bronzen putti op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.

Een bronzen putto op houten sokkel. 18e eeuw, als onderdeel van luchter.

A bronze putto on a wooden base. 18th century, part of a chandelier.
Dim. h 11,5 (20,5) cm
SKU: 2210240021.
Auction day: 22 October 2024 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 40 / 60

  • #601

    Een Zuid-Amerikaans aardewerken waterkruik.

    A South American earthenware water jug.
    Dim. 21 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371
    F. Sanchez

    Een vintage geglazuurd keramische schaal, gesigneerd F. Sanchez.

    A vintage glazed ceramic bowl, signed F. Sanchez.
    Dim. 5 x 14.5 x 49.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #189

    Dim. 182 x 138 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #550

    Een gouden munt, Verenigd Koninkrijk. Edward VII, 1 Pound 1911, Au 916,7/1000 7,99 g.

    A gold coin, United Kingdom. Edward VII, 1 Pound 1911, Au 916.7/1000 7.99 g.
    Estimate: € 550 / 650
  • #584

    "Flower still life". A painting, oil on canvas, signed at the top.
    Dim. 62 x 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351
    Nozeman en Sepp Lannoo

    Dim. 10 x 67 x 48 cm - 12kg
    Estimate: € 150 / 250
  • #231

    Een zeldzame Vlaamse doofpot in aardewerk en rood geglazuurd, 17de eeuw.

    A rare Flemish earthenware and red glazed chamber pot, 17th century.
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #556

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.

    A Persian hand-knotted carpet with geometric decoration.
    Dim. 210 x 134 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #143

    An 18th-century French percussion pistol with a duckbill barrel. Firing pin converted in the mid-19th century.
    Dim. L: 30 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #320

    Een vintage aardewerken vaas met handvat in drie kleuren, gemerkt onderaan ‘W. Germany.’

    A vintage ceramic vase with handle in three colors, marked 'W. Germany' at the bottom.
    Dim. H 40 cm, Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246
    Vibia

    Een vintage goudkleurige staande lamp. In de hoogte verstelbaar, gemerkt “Vibia”.

    A vintage gold-colored floor lamp. Adjustable in height, marked "Vibia".
    Dim. 120cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #152
    Paul Jean Clays
    Period: 1819-1900

    “Maritiem zicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1887.

    "Maritime view". A painting, oil on panel. Signed and dated 1887 at the bottom.
    Dim. 27,5 x 45,5 cm
    Estimate: € 400 / 600

Veiling van 22 & 23 Oktober 2024

22 October 2024 19:00
23 October 2024 19:00