#448
Een Chinees porseleinen tulpenvaas, blauw-wit met floraal decor.
#572Oleg Dergatchov
“Nude - I” Litho op papier. Genummerd 2/45. Gedateerd 1991. Gesigneerd buiten de plaat.
#388
Een Vlaamse 17de eeuwse schijfkandelaar.
#209
Een grote Venetiaanse glazen luchter met 8 lichtpunten, de luchter dient opnieuw bekabeld te worden, 1 groot blad heeft schade, de onderste bel eveneens alsook een beschadiging in het midden (niet zichtbaar).
#579
“Gestileerde boerderij”. Een tekening, houtskool op papier, onderaan gesigneerd.
"Stylized farmhouse". A drawing, charcoal on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 47 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#594Gaston WallaertPeriod: 1889 - 1954
#492Marc Hermans
#157
Een massief zilveren bestek voor 12- personen in 3 koffers, bestaande uit 12 vorken, 12 lepels, 12 messen, 12 grote messen, 12 grote vorken, 12 grote lepels, 12 visvorken, 12 vismessen, 12 dessertmessen, 12 dessertvorken, 12 kleine lepels, 12 kleine vorken. Gemerkt 800‰.
#70
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje.
#38
Een eiken sculptuur van een buildrager als onderdeel van een kerkbank, zogenaamde ‘Miseriecorde’. 16e eeuw? (?). Achteraan versterkt.
#57
Een lot van 7 antieke scharen bestaande uit 3 kaarsensnuiters en 4 schaartjes waarvan 1 opvouwbaar.
A lot of 7 antique scissors, including 3 wick trimmers and 4 scissors, one of which is foldable.No longer availableDim. l 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648
Een wit glazen vouwvaas.
A white glass folding vase.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 60 / 80