#77B.R.C.Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
#585Een geelgouden ring 18 K met kleine blauwe saffier bezet.
#467Een lot van drie langgerekte Masaïmannen van brons.
#668Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Italiaanse lampenvoet.
#135Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 7,17 gEstimate: € 550 / 650 -
#367Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
#294“Florence”. Een fraai ingekaderde reproductie.
#402Twee verschillende moderne tekeningen op papier. Beide gemonogrammeerd en resp. Gedateerd ‘70 & 2005.
Deux dessins modernes différents sur papier. Monogrammés et datés respectivement de 70 et 2005.No longer availableDim. 15 x 8 & 10 x 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#49Yvonne Esser“Huis tussen de bomen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
Maison au milieu des arbres . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60