#12
Een gesculpteerd houten etnisch masker, muurdeco. Barstjes aan de oorlellen en een paar hout gesculpteerde boekensteunen met een Afrikaans type man en vrouw.
A wood sculpted ethnic mask, wall deco. Cracks on the earlobes and a pair of wood-carved bookends depicting an African-type man and woman.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. 20cmEstimate: € 30/50 -
#156
Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 500.00 €Dim. h 15.5 cmEstimate: € 20/30 -
#242
Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20/40 -
#164
Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
An XXL industrial lamp, Calex Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 38 x Ø 24 cmEstimate: € 15/25 -
#137SECA
Een vintage medische weegschaal met lengtemeter. Gemerkt SECA.
A vintage medical scale with a height meter. Marked SECA.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 25/50 -
#243
Een paar houten piëdestals.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 56 x Ø21cmEstimate: € 40/60 -
#220Limoges France
Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 46 cmEstimate: € 15/25 -
#248
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#219
Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Estimate: € 20/40 -
#270
Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#110Jan De Bouvrie
Een dubbele tafel/bureaulamp model Boxford en ontworpen door Jan De Bouvrie, gesigneerd op de voet. Een van de lampen is gelijmd bovenop de voet, lijmresten overtollig aanwezig.
A double table/desk lamp model Boxford designed by Jan De Bouvrie, signed on the base. One of the lamps is glued on top of the base, with excess glue residue present.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 43 cmEstimate: € 10/20 -
#232
Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20/40