#103A. Moreau
#458
Een bronzen beeld van een kameel.
A bronze statue of a camel.No longer availableDim. 52 cmEstimate: € 150 / 200 -
#153
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van marmer, onderaan gesigneerd. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
#401
Een bronzen beeld van een Chinese draak.
#128
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
#177
#207Bertaux
#467
Een bronzen Boeddhabuste.
A bronze Buddha bust.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 220 / 280 -
#247Maurice Frécourt
Een paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.
#43
“Engelse jachthond”, een bronzen beeldje, niet gesigneerd.
#171
Een paar gegoten bronzen plaquettes in Jugendstil stijl.
#81
Een bronzen beeldje van een Cupido op globe.
#628
Een bronzen beeldje van twee handjes.
A bronze statue of two hands.No longer availableDim. 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#161
#131Georges Marie Valentin BareauPeriod: 1866-1931
“Vox Pacis” (Le cri de la paix). Een bronzen beeldje, onderaan gesigneerd, op marmeren voet. Draagt label, 1894. Olijftak of speer in hand manco.
#203
#214
#41
Een bronzen beeld van een golfer.
#121
Een bronzen beeld van een jongeman met druivenmand.
#113
Een Art Deco beeld van een wandelende panter in gepatineerd kunstbrons op een voetstuk van meerkleurig marmer.
#137
Een bronzen beeld van een struisvogel bereden door een cherubijn met samoerai zwaard en schild in hand.
A bronze statue of an ostrich ridden by a cherub with a samurai sword and shield in hand.No longer availableDim. 55 cmEstimate: € 220 / 280
#669
Een houten commode met 3 laden.
#175
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,18 ct. G SI.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.18 ct. G SI.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 400 / 500 -
#54
“1914 Herinneringstafereel 1918”. Een Oudstrijdersoorkonde op verguld paneel met reliëf.
#222Lode Vleeshouwers
#584
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949
“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#111
Een lot massief zilver, bestaande uit een soeplepel, 4 dessertvorken en 4 lepels in bijbehorende koffer. Gemerkt 800‰.
A lot of solid silver items, including a soup ladle, 4 dessert forks, and 4 spoons in a matching case. Marked 800‰.No longer availableDim. 800‰ - 475gEstimate: € 200 / 250 -
#27
Een lot van 3 antieke wijnkaraffen met bloemen, druiventrossen en ananassen in reliëf als decor.
#697
Een lot van twee oude fototoestellen en toebehoren, bestaande uit: Een Voigtländer Bessamatic met lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), en een Yashica Electro 35 met lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Bijgevoegd een Unittic Harmony lichtmeter en ‘Metz MecaBlitz telecomputer’.
A lot of two old cameras and accessories, consisting of: a Voigtländer Bessamatic with lens: 50/2.5 Color Skopar (Leica 39mm), and a Yashica Electro 35 with lens: Yashinon-DX 1-1.7 45mm. Includes a Unittic Harmony light meter and 'Metz MecaBlitz telecomputer'.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#478
Een rode retro koersfiets, F. Moser, maat 52, 16 versnellingen.
A red retro racing bike, F. Moser, size 52, 16 gears.No longer availableDim. maat 52Estimate: € 120 / 180 -
#289Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Rustende havenarbeiders”. Een ets op papier. Onderaan binnen en buiten de plaat gesigneerd.
#472Robert Van HorickPeriod: 1940 -
“Surreëel landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. “Robert Van Horick - Leerling van Paul Delvaux”. Gedateerd ‘65.
"Surreal landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. "Robert Van Horick - student of Paul Delvaux". Dated '65.No longer availableDim. 154 x 125 cmEstimate: € 150 / 250