Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.

Een bronzen vide-poche/ asbak met reliëfdecor van een ree in het bos en erond een jachtgeweer en -hoorn.

Vide-poche/cendrier en bronze à décor en relief d'un cerf dans la forêt entouré d'un fusil de chasse et d'un cor.
Online only
Dim. Ø: 15 cm
SKU: 2111220022.
Categories: Brons, Online Only varia.
Auction day: 21 November 2022 22:00
Catalogue #22
Estimate: € 36 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #186

    “Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #277
    Atlas Editions

    “Airbus A318 - 2002”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #272

    Drie kunststof schaalmodellen: - TUI Boeing 737-800. Met origineel doosje. - Swissair McDonnell Douglas MD-11. - Brussels Airlines B737-400.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #274

    Twee metalen modelvliegtuigjes: - Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #77

    Zes ingebonden Snoeck’s almanakken. Jaargangen 1898, 1902, 1908, 1939, 1943 & 1946.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #71

    Een grote kleurloze fles met kraantje. Italiaans werk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #173

    Een schemerlamp van gepuncteerd rood koper.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #284
    Atlas Editions

    “Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #182

    Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #282
    Atlas Editions

    “Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #273

    Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #205

    “Wijze met scroll”. een gesculpteerd Chinees hardhouten beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #278
    Atlas Editions

    “Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #267

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #180

    Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop. Lens manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 94 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #197

    Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #279
    Atlas Editions

    “De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #266

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #286
    Atlas Editions

    Een lot van vier verzilverd metalen vliegtuigmodellen op houten voetjes uit de reeks “Silver Classics”: - Antonov An-2 - 1947 - Heinkel He 70 ‘Blitz’ - 1932 - Fokker F.III - 1920 - Lockheed L-9 ‘Orion’ - 1931 Schaal 1/200. In originele doosjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #268

    Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #271
    Riverdale

    Een schaalmodel van een B-25 mitchell.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #190

    Een Hotei van kunststof.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #236

    Een lot van vier messingen ketels.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #123

    Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.

    Un remarquable vase en faïence, à décor de fleurs en relief. Cachet de la marque illisible. Une fleur abîmée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #234

    Een lot porselein, bestaande uit een Madonna met kind, een theepotje (deksel gebroken, een gerestaureerd schoteltje en drie kopjes, waarbij twee met schoteltje.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #99

    Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.

    Un groupe en porcelaine d'un couple romantique. Un cheveu devant. Marqué au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:29cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94

    Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.

    Trois cendriers en verre dont un en forme de chapeau haut de forme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 3 - 6,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #210

    Een lot glas bestaande uit een karaf, een langwerpig vaasje en een kandelaartje met drie lichtpunten.

    Lot de verre composé d'une carafe, d'un vase allongé et d'un bougeoir à trois points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 - 23 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #261

    Een paar replica sabels met Pools opschrift.

    No longer available
    Online only
    Dim. L 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #105

    Een paar mondgeblazen glazen vazen met geschilderd bloemendecor.

    Paire de vases en verre soufflé à décor floral peint.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #212

    “In Fide Constans”. Een tinnen sierbord met wapenschild.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #103

    Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

    Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #209

    Een porseleinen zalfpot met een blauw op wit Chinees decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #20

    “Notre Dame de Victoire”. Een gepolychromeerd biscuit beeld.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #60

    Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 29 & 39 cm
    Estimate: € 10 / 15
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More