Similar lots by type
-
#284Atlas Editions“Focke-Wulf Fw 200 ‘Condor’ - 1937”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”
"Focke-Wulf Fw 200 'Condor' - 1937". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics"No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#233Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#268Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#34“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.
"Patineur de foudre". Une statuette en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#64Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.
Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
Vase en verre incolore à bord doré.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#68Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#56FoppapedrettiEen elektrische kamerknecht - broekenpers op wieltjes.
Une presse à pantalons de femme de chambre électrique sur roulettes.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 35 / 45 -
#186“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
"Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#107Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#62Een luchtertje met vier lichtpunten doorzichtig glazen en roze kraaltjes.
Lustre à quatre points lumineux en verre transparent et perles roses.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#169Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#266Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyDim. b: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#282Atlas Editions“Avro RJ100 ‘Jumbolino’ - 1992”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
"Avro RJ100 'Jumbolino' - 1992". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#273Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
Un plateau en laiton argenté à bord ajouré et décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#53Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.
Deux mortiers en bronze différents avec pilon.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-13cmEstimate: € 35 / 45 -
#190Een Hotei van kunststof.
Un Hotei en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#274Twee metalen modelvliegtuigjes:- Schuco ‘Star Jets’ - Northwest Boeing 727-100. Schaal 1/500. In origineel doosje. - KLM Lockheed Super constellation “The flying Dutchman”. Schaal 1/200. Neuswiel manco. Zonder doosje.
Deux maquettes d'avions en métal : - Schuco 'Star Jets' - Northwest Boeing 727-100. Échelle 1/500. Dans la boîte d'origine. - KLM Lockheed Super constellation "Le Hollandais volant". Échelle 1/200. Roue de nez manquante. Sans boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#279Atlas Editions“De Havilland DH-106 ‘Comet’ - 1949”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
"De Havilland DH-106 'Comète' - 1949". Maquette en métal argenté sur socle en bois. Échelle 1/200. Dans la boîte d'origine. De la série "Silver Classics".No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#57Corby of WindsorEen elektrische kamerknecht - broekenpers.
Une presse à pantalon électrique de femme de chambre.No longer availableOnline onlyDim. h: 101 cmEstimate: € 40 / 50 -
#106“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#197Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#66Drie Afrikaanse houten beelden.
Trois statues africaines en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#195Een houten Garuda. Schade aan één neus.
Un Garuda en bois. Dommages à un nez.No longer availableOnline onlyDim. h 35,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#103Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#155Een paar Chinese siervazen van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met hondenkopjes.
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#75Boch FrèresEen paar grote hoornvazen van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une paire de grands vases cornets de faïence bleue et blanche d'après un exemple de Delft. Marqué et numéroté en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 43 cmEstimate: € 80 / 100 -
#3Kleine metalen bowl met gegraveerd decor. Grensgebied Afghanistan/Tadzjikistan. Onderaan gemerkt. Kleine barst.
Petit bol en métal à décor gravé. Bordure Afghanistan/Tadjikistan. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#231Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
Trois statuettes en bronze, deux miniatures sur socle en bois et une plus grande statue de guerrier. Bénin.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#183Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#43Een lampenvoet van wit en verguld aardewerk.
Un pied de lampe en faïence blanche et dorée.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
Une geisha en porcelaine multicolore. Fissuré au milieu.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15 -
#157La Contea, BassanoTwee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#215Een lot van vier stuks monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje van een moeder met kind op bed (hoofdje gelijmd, handje manco), een siervaasje met een moeder met kind en diertjes (kleine beschadiging aan het nestkastje), een engeltje en een groepje met musicerende en dansende kindjes. Achteraan genummerd.
Lot de quatre biscuits blancs monochromes, composé d'un groupe d'une mère avec enfant au lit (tête recollée, main manquante), d'un vase décoratif avec une mère avec enfant et animaux (petit accident au nichoir), d'un ange et d'un groupe avec des enfants jouant de la musique et dansant. Numéroté au dos.No longer availableOnline onlyDim. H:12-16cmEstimate: € 40 / 50 -
#212Een lot van drie grote en drie kleine borden en een ovale onderzetter. Engels werk met Chinees geïnspireerd landschapsdecor. Gemerkt.
Un lot de trois grandes et trois petites assiettes et un sous-verre ovale. Travail anglais à décor de paysage d'inspiration chinoise. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø:21-25cmEstimate: € 50 / 80

