Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen vijzel met stamper, Arabische opschriften.
Een bronzen vijzel met stamper, Arabische opschriften.

Een bronzen vijzel met stamper, Arabische opschriften.

A bronze mortar and pestle with Arabic inscriptions.
Dim. h 15 x Ø 14 cm
SKU: 2608250639.
Categories: Brons, curiosa, XXe eeuw.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #639
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #162

    Een set van 2 vintage tafellampen met een stuk wit koraal op zwart marmeren sokkel.

    A set of 2 vintage table lamps with a piece of white coral on a black marble base.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #180
    Seiko Movement Japan

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Een set Hollywood Regency tafellampen met vergulde adelaar, gemerkt L&L (Loevsky & Loevsky). Zwarte kap met landkaart.

    A set of Hollywood Regency table lamps with gilded eagle, marked L&L (Loevsky & Loevsky). Black shade with map design.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #167
    Damen

    ‘Dansend koppel’, een gepatineerd bronzen bas-reliëf in twee delen. Op de rug getekend Damen.

    'Dancing couple', a patinated bronze bas-relief in two parts. Signed on the back Damen.
    No longer available
    Dim. 50/156 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #320

    Een lot tin, 7190 gram, bestaande uit een terrine op schaal, een bordje, een schaal, 2 bekers, een schenkkan en een vaas.

    A lot of pewter, 7190 grams, comprising a tureen on a platter, a small plate, a bowl, 2 cups, a jug, and a vase.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

    No longer available
    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #526

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    No longer available
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #504

    Kunstmap met lithografieën van 12 Europese kunstenaars. Uitgegeven ter gelegenheid van de eenwording van Europa. Getiteld ‘Art in Europe 92’.

    Art portfolio with lithographs by 12 European artists. Published on the occasion of the unification of Europe. Titled 'Art in Europe 92'.
    No longer available
    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #169
    Alexandre Ouline

    ‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groen patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.

    "Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal.
    No longer available
    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #193
    Maison Charles

    “Vent Fougères”, een paar verguld bronzen wandlampen. Gemerkt; Charles, made in France.

    "Vent Fougères", a pair of gilt bronze wall lamps. Marked; Charles, made in France.
    No longer available
    Dim. 43/25 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #135

    “Connochaetes gnou”, een taxidermie kop van een black wildebeest, ook wel de witstaartgnoe genoemd.

    A pair of wooden Asian side tables with cloisonné inlay. Featuring floral decoration.
    No longer available
    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #10

    Een 14 kt geelgouden broche bezet met één robijntje en pareltjes.

    A 14 karat yellow gold brooch set with one small ruby and pearls.
    No longer available
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Een 18 kt geelgouden horloge met lederen, gedragen polsband. In originele etui en met inscritie 25 jaar dienst achteraan.

    An 18kt yellow gold watch with a worn leather wristband. In original case with inscription of 25 years of service on the back.
    No longer available
    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Een 3-delige pendule van brons, marmer en messing, Regnault à Paris, gedragen door 2 faunen, met 2 bijhorende kandelaars voor 7 kaarsen elk.

    A 3-piece clock set in bronze, marble, and brass, by Regnault in Paris, supported by 2 fauns, with 2 matching candelabras for 7 candles each.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #177

    ‘Liseuse’, een gepatineerd bronzen beeld van een lezende Bourgondische vrouw. Draagt de handtekening; A. Carrier Belleuse.

    'Liseuse', a patinated bronze sculpture of a reading Burgundian woman. Signed by A. Carrier Belleuse.
    No longer available
    Dim. Hoogte 61 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #115

    Een partij van 7 postzegelkaften: hoofdzakelijk zegels van België alsook Belgisch Congo, een deel van Europa en erbuiten en een lege kaft, een lotje losse zegels, een catalogus met cd-rom: zegels van België 2003 en een snijtoestelletje.

    A lot of 7 stamp folders: mainly stamps from Belgium and Belgian Congo, some from Europe and beyond, and an empty folder, a batch of loose stamps, a catalog with CD-ROM: stamps from Belgium 2003, and a cutting tool.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    “Baume & Mercier”, een roestvrijstalen polshorloge, Genève, Swiss Made, genummerd MV045063. In zijn origineel doosje.

    "Baume & Mercier," a stainless steel wristwatch, Geneva, Swiss Made, numbered MV045063. In its original box.
    No longer available
    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168
    Laurent Honoré Marqueste

    ‘La Victoire Ailée’ een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren basis. Getekend Marqueste. Draagt achteraan het gietersmerk F. Barbedienne, fondeur.

    ‘La Victoire Ailée’ a patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed; Marqueste. Marked with the name on the back; F. Barbedienne, founder.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 600 / 1000

Other lots in this auction

  • #525

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian rug.
    No longer available
    Dim. 129/198 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #613
    Jenny Winstanley

    Een lot van drie poezenbeeldjes van geglazuurd aardewerk met glazen oogjes. Getekend J. Winstanley, England.

    A lot of three glazed ceramic cat figurines with glass eyes. Signed J. Winstanley, England.
    No longer available
    Dim. Hoogte 6-17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269
    Frognier

    “Amsterdam”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Amsterdam". Watercolor on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 28,5 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #487
    Limoges

    Een 66-delig porseleinen servies, Limoges France, A. Lanternier & Co. Bestaande uit 21 platte borden, 7 diepe borden, 13 dessertborden, 3 terrines, 2 sauskommen, 1 grote kom, 9 schalen/schaaltjes en een gebakschaal op voet.

    A 66-piece porcelain dinner service, Limoges France, A. Lanternier & Co. Including 21 dinner plates, 7 soup plates, 13 dessert plates, 3 tureens, 2 sauce boats, 1 large bowl, 9 bowls/dishes, and a footed cake plate.
    No longer available
    Dim. Ø 33cm (ronde schaal)
    Estimate: € 200 / 300
  • #570

    Een klassieke zakhorloge in etui. Gemerkt. Transports urbains Bruxellois. Rosseel’s.

    A classic pocket watch in case. Marked. Transports urbains Bruxellois. Rosseel’s.
    No longer available
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #253
    Val Saint Lambert

    Een lot van twee organisch gevormde vaasjes van VSL kristal. Groen en roze in de massa gekleurd.

    A lot of two organically shaped vases made of VSL crystal. Colored in green and pink hues.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #630

    Een set van vier gepatineerde stoelen in Lodewijk XVI stijl. Met gevlochten rug en zit en bijpassende kussens.

    A set of four patinated chairs in Louis XVI style. With caned back and seat and matching cushions.
    No longer available
    Dim. H 93, B 51, D 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #51
    Yves Lohe
    Period: 1947 - ....

    Bronzen sculptuur met meerkleurige glazen paardenkop, gesigneerd Lohe.

    Bronze sculpture with multicolored glass horse head, signed Lohe.
    No longer available
    Dim. 37 x 38 x 20 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #302
    René Engelen

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op papier. Getekend; R. Engelen.

    'Flower vase', oil on paper. Signed; R. Engelen.
    No longer available
    Dim. 65/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383

    Een organisch gevormde vaas van Murano glaspasta. Met luchtbellen en blauwe accenten in de massa.

    An organically shaped vase made of Murano glass paste. With air bubbles and blue accents throughout the mass.
    No longer available
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #446

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    No longer available
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #619
    Roland Topor

    ‘Pinokkio’, een kleurenlitho. Getekend Topor. Nr. 51 uit een oplage van 90 exemplaren.

    'Pinocchio', a color lithograph. Signed: Topor. Number 51 out of an edition of 90 copies.
    No longer available
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More