Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bronzen voorstelling van Boeddha op koe.
Een bronzen voorstelling van Boeddha op koe.
Een bronzen voorstelling van Boeddha op koe.
Een bronzen voorstelling van Boeddha op koe.

Een bronzen voorstelling van Boeddha op koe.

Une représentation en bronze de Bouddha sur une vache.
Dim. h: 26 cm
SKU: 0202210587.
Category: Brons.
Auction day: 3 February 2021 19:00
Catalogue #587
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #187

    Een deels verguld bronzen kandelaar in Empirestijl met drie lichtpunten, gedragen door een engel en op groen marmeren sokkel.

    Candélabre partiellement doré de style Empire avec trois points de lumière, portés par un angelot et sur base en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #111

    “Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.

    Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #237

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #183

    Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.

    Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #191
    Maurice Constant Favre
    Period: 1875 - 1915

    “Le Chant de la Fileuse”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd.

    Le Chant de la Fileuse . Une statue en bronze à patine sombre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #113

    “Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.

    “Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #601

    “Boeddhistisch figuur met sitar”. Een bronzen beeld op houten sokkel.

    Figure bouddhiste avec sitar . Une statue en bronze sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208

    “Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.

    “Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #197

    Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.

    Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #521

    “Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.

    Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #181

    “Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.

    Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #173

    “Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.

    Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #203

    “Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #161

    “Danseres”. Een bronzen beeld op witgeaderd zwart marmeren sokkel naar een werk van Demeter Chiparus.

    Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir veiné blanc d'après une œuvre de Demeter Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #207

    “Napoleon”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Emile Guillemin.

    Napoléon . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre d'Emile Guillemin.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #201

    “De geboorte van Helena”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Recente geut naar een werk van Bruno Zach.

    “La naissance d’Hélène”. Groupe en bronze sur socle en marbre noir. Fonte récente d’après Bruno Zach.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #171

    “Napolitaanse vissersjongen, spelend met een schildpad”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van François Rude.

    Garçon pêcheur napolitain jouant avec une tortue . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de François Rude.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #562

    Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.

    Statue allongées africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 128 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #662

    Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.

    Paire de porteurs d’eau en bronze patiné multicolore sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #198
    Eugène Laurent
    Period: 1832 - 1898

    “La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.

    La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #193

    “Engel met trommel”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Moreau.

    Ange au tambour . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #117

    “Jachthond”. Een bronzen beeld naar een werk van Jules Moigniez. Staart los.

    Chien de chasse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Jules Moigniez. Queue détachée.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #228
    Milo

    Een bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.

    Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #227

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500

Other lots in this auction

  • #692

    Een spiegel met vergulde lijst in Régencestijl.

    Miroir à cadre doré de style Régence.
    No longer available
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #618

    2 Afrikaanse bronzen beeldjes.

    2 statuettes africaines en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #392
    Nadine Van Lierde

    Personages in een kamer. Inkt en potlood op papier.

    Personnages dans une chambre. Encre et crayon sur papier.
    No longer available
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #70

    Een 18 K wit geelgouden ring bezet met een diamant van +- 0,70 ct.

    Une bague en or jaune blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,44 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #127
    Limoges, France

    Een driedelig klokstel van verguld brons en kobaltblauw porselein met meerkleurige bloemendecors.

    Ensemble d'horloge en trois parties en bronze doré et porcelaine bleu cobalt avec motifs floraux multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 46 & 51 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #212

    Een verguld houten schouwspiegel, bovenaan getooid met een lauwerkrans en aan de zijkanten met bloementuilen.

    Trumeau en bois doré le dessus coiffé d’une couronne de lauriers, des bouquets de fleurs sur les flancs.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #153
    Jean Didier Debut
    Period: 1824 - 1893

    “Tunesische waterdrager”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    Porteur d'eau tunisien . Une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #390

    1 grote gouden herenring (18 K) met een gouden dukaat. Au 22 K. Oostenrijk-Hongarije, 1915, maar wellicht later geslagen.

    1 grande bague pour homme en or (18 carats) avec un ducat en or. Au 22 K. Autriche-Hongrie, 1915, mais peut-être frappée plus tard.
    No longer available
    Dim. 29,46 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #165

    Een paar wit en geelgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,64 ct.
    No longer available
    Dim. 2,38 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #607

    Een bronzen varken met bel. Aziatisch werk.

    Un porc en bronze avec cloche. Travail asiatique.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #550

    Een geelgouden set, 18 K bestaande uit een paar oorbellen en een ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ca 0,70 ct en met gele saffieren. (er ontbreekt één steentje).

    Un ensemble en or jaune, 18 K, composé d'une paire de boucles d'oreilles et d'une bague sertie de diamants d'un poids combiné d'environ 0,70 ct et de saphirs jaunes. (une pierre manque).
    No longer available
    Dim. 12,8 g
    Estimate: € 500 / 550
  • #314

    Een klein decoratief smeedijzeren driewielertje.

    Un petit tricycle décoratif en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More