Een bronzen vrouwentorso op stenen platform.

A bronze women's torso on a stone platform.
Dim. H. 79 cm
SKU: 2904250304.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #304
Estimate: € 300 / 500

  • #144
    Hubert De Vries
    Period: 1963

    Kermis onder de kerktoren. Olieverf op doek getekend Hubert de Vries, 1963. Hubert De Vries was een Belgische kunstenaar geboren te Antwerpen in 1899 en daar gestorven in 1979. Hij was een schilder. Vanaf 1918 volgde hij zijn opleiding aan de Academie te Antwerpen o.l.v. Is. Opsomer en J. Creytens.

    Fair under the church tower. Oil on canvas by Hubert de Vries, 1963. Hubert De Vries was a Belgian artist born in Antwerp in 1899 and died there in 1979. He was a painter. From 1918 he studied at the Academy in Antwerp under Is. Opsomer and J. Creytens.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #488

    Een geglazuurd heramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.

    A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.
    Dim. h 60 cm (voet)
    Estimate: € 40 / 60
  • #534
    Tony Agostini
    Period: 1916 - 1990

    “Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.

    "Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini.
    Dim. 58 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #47
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen kristal, roodbruin gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.

    A vase made of cut crystal, colored red-brown throughout. Marked at the bottom and with a label.
    Dim. Hoogte 30, Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #145

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire van 1.75 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a 1.75 ct solitaire.
    Dim. 4,85 g
    Estimate: € 4500 / 4800
  • #31

    Lot van drie voorwerpen in Val Saint Lambert kristal. Twee vaasjes en een vintage assenbak. Onderaan gemerkt.

    Lot of three items in Val Saint Lambert crystal. Two vases and a vintage ashtray. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 20, Ø 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #15

    Een 18 kt geelgouden broche bezet met vijf diamantjes oude slijp en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. We voegen er een kettingetje met belletje aan toe.

    An 18 kt yellow gold brooch set with five old-cut diamonds and one emerald with a total weight of approximately 0.20 ct. We will include a chain with a small bell.
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #494
    Paul Smolders
    Period: 1921 - 1997

    “Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.

    "Playing girl", a charcoal drawing on paper, signed P. Smolders.
    Dim. 35 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #61
    Boch Frères Keramis

    A large lidded vase of blue and white porcelain with a Chinese-inspired decoration, marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #500

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een lab-grown briljant van 2,10 ct. E. VS1. Met IGI certificaat.

    An 18 kt white gold ring set with a lab-grown brilliant-cut diamond of 2.10 ct. E. VS1. With IGI certificate.
    Dim. 3,73 g
    Estimate: € 2600 / 3000
  • #468

    Een bonsai boompje met jadeite bladeren in cloisonne bloempot.

    A bonsai tree with jadeite leaves in a cloisonne flower pot.
    Dim. 54 x 54 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00