#144Hubert De VriesPeriod: 1963Kermis onder de kerktoren. Olieverf op doek getekend Hubert de Vries, 1963. Hubert De Vries was een Belgische kunstenaar geboren te Antwerpen in 1899 en daar gestorven in 1979. Hij was een schilder. Vanaf 1918 volgde hij zijn opleiding aan de Academie te Antwerpen o.l.v. Is. Opsomer en J. Creytens.
#488Een geglazuurd heramische tafellamp in Chinese stijl met florale motieven. Op houten sokkel.
A glazed ceramic table lamp in Chinese style with floral motifs. On wooden base.No longer availableDim. h 60 cm (voet)Estimate: € 40 / 60 -
#534Tony AgostiniPeriod: 1916 - 1990“Bloemenstilleven in blauwtinten”, een lithografie in kleur, gesigneerd Tony Agostini.
"Flower still life in shades of blue," a color lithograph, signed by Tony Agostini.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 30 / 50 -
#47Val Saint LambertEen vaas van geslepen kristal, roodbruin gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met etiket.
A vase made of cut crystal, colored red-brown throughout. Marked at the bottom and with a label.No longer availableDim. Hoogte 30, Ø 15 cmEstimate: € 100 / 150 -
#145Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire van 1.75 ct.
#15Een 18 kt geelgouden broche bezet met vijf diamantjes oude slijp en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. We voegen er een kettingetje met belletje aan toe.
An 18 kt yellow gold brooch set with five old-cut diamonds and one emerald with a total weight of approximately 0.20 ct. We will include a chain with a small bell.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#494Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Spelend meisje”, een houtskooltekening op papier, gesigneerd P. Smolders.
#546SECAEen vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.
#61Boch Frères KeramisEen grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
A large lidded vase of blue and white porcelain with a Chinese-inspired decoration, marked at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#468Een bonsai boompje met jadeite bladeren in cloisonne bloempot.
A bonsai tree with jadeite leaves in a cloisonne flower pot.No longer availableDim. 54 x 54 x 27 cmEstimate: € 80 / 120