#353Een vintage hout gesculpteerd beeldje van twee vogels.
#10Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een camee en vier fijne pareltjes.
#504Een rechthoekige spiegel, houten lijst met rijk gedetailleerd bloem- en parelmotief, vervaardigd in traditionele stijl. De lijst is gedeeltelijk gepatineerd. 19e eeuw.
#410Een 18 kt geelgouden ring bezet met een rode koraal.
#448Een Japans porseleinen vaas met figuratief decor en foo dogs, als tafellamp.
#148MC LilleyPeriod: 1865-1881Een 19e eeuwse ceremoniële tempelier sabel toegewezen aan “Charles Crogster”. Diverse ornamenten en binnenin gemerkt. 1865-1881 Ohio USA.
A 19th-century ceremonial Templar saber attributed to "Charles Crogster". Various ornaments and marked on the inside. 1865-1881 Ohio USA.No longer availableDim. 92 cmEstimate: € 500 / 600 -
#463Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#475Een lot van 2 oude stolpen, een grote ovalen stolp met heilige familie (Jozef’s hoofd is gelijmd) en een ronde met kruisbeeld.
A lot of 2 old glass domes, one large oval dome with Holy Family (Joseph's head is glued) and one round with crucifix.No longer availableDim. 50 x 35 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.
A beechwood coffee table with a glass top and caning.No longer availableDim. 47 x 60 x 60 cmEstimate: € 30 / 50