“Een brughuis over de stroom.” Potlood op papier. Gesigneerd;, gedateerd 4/6/86
Wim De Paepe

"A bridge house over the stream." Pencil on paper. Signed, dated 4/6/86.
Dim. 25,5 x 35 cm
SKU: 2708240389.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 40 / 60

  • #409
    L. De Kort

    “Grote markt - Bergen Op Zoom”, een kleurenlitho gesigneerd L. De Kort.

    "Great Market - Bergen Op Zoom", a color lithograph signed L. De Kort.
    Dim. 49 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #421
    Seltmann Weiden

    A lot of 10 vintage German porcelain decorative plates in box, various designs and themes by Kaplan & Lückel. Marked Seltmann Weiden.
    Dim. Ø 19,5 - 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #102
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Velderijen met koeien en beek”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1923. In massief eiken kader.

    "Meadows with cows and stream." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1923. In solid oak frame.
    Dim. 68.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #441
    Imperial Jingdezhen Porcelain

    Een lot van 11 vintage Chinees porseleinen sierborden in doos. Diverse ontwerpen en thema’s door Pao-Chai, Yuan Chun & Hsi-Feng, gemerkt Imperial Jingdezhen Porcelain.

    A lot of 11 vintage Chinese decorative plates in a box. Various designs and themes by Pao-Chai, Yuan Chun & Hsi-Feng, marked Imperial Jingdezhen Porcelain.
    Dim. Ø 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #588

    Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.

    A wooden statue in the style of the Oba statues from Benin.
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    Een grote metalen bolvaas met klinknagels, Afrikaans werk.

    A large metal spherical vase with rivets, African work.
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een set van een Afrikaanse speer en schild.

    A set of an African spear and shield.
    Dim. 68 & 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #149
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Madonna met kind”. Een geschilderd icoon, olieverf op paneel, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1937.

    "Madonna with child." A painted icon, oil on panel, signed by Fr. Vantongerloo and dated 1937.
    Dim. 97 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #249

    A machine gun stand for a Vickers machine gun, WWI, English. Adjustable in height.
    Dim. 60x65x130 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #689

    Een paar klassieke houten kandelaars.

    A pair of classic wooden candlesticks.
    Dim. 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een handgeknoopt tapijt, overwegend blauw en roze kleuren.

    A hand-knotted rug, predominantly blue and pink colors.
    Dim. 290 x 206 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #311
    H. Bequet, Quaregnon

    Handgeschilderde aardewerken vaas met bloemendecor.

    Hand-painted earthenware vase with floral decoration.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 40 / 50

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00