#24Josée MelsenPeriod: 1919 - 1999“Antwerpse skyline”, olieverf op paneel, gesigneerd J. Melsen.
"Antwerp skyline", oil on panel, signed J. Melsen.No longer availableDim. 27 x 34.5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#349Jalan Tun H.S. Lee“Gevel met vrouw.” Litho op papier. Genummerd 83/200, Kuala Lumpur, Buiten de plaat gesigneerd.
"Facade with woman." Lithograph on paper. Numbered 83/200, Kuala Lumpur, Signed outside of the plate.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#81Een lot van 2 17de eeuwse boeken: F. Cats Koninglicke Harderin, Aspasia, Bly-Eyndigh-Spel; Amsterdamse Schouwburgh, 1656. & Vervolgh van de Nerderlabsche Oorloghen - 1626 - Door Pieter Bor Christeanzoon (met perkamenten hoes).
#315Een kinderbuste in brons, niet gemerkt.
#379Een Chinees gelakt houten juwelenkistje met bronzen elementen.
A large earthenware decorative plate with multicolored figurative, geometric decor. Presumably signed "E Vervliet" and dated 1889 along the edge.No longer availableDim. Ø 52 cmEstimate: € 60 / 90