Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Een brughuis over de stroom.” Potlood op papier. Gesigneerd;, gedateerd 4/6/86
Wim De Paepe

“Een spuihuis over de stroom.” Potlood op papier. Gesigneerd;, gedateerd 4/6/86

"A bridge house over the stream." Pencil on paper. Signed, dated 4/6/86.
Dim. 25,5 x 35 cm
SKU: 2708240389.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #389
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #262

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #332

    “Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Poultry". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542
    Daniel Boucherie

    “Liggend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.

    "Liggend naakt", a pencil drawing, signed 'Daniel Boucherie'.
    No longer available
    Dim. 35 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #478

    Een bronzen beeld van een luipaard, Benin, Yoruba.

    A bronze sculpture of a leopard, Benin, Yoruba.
    No longer available
    Dim. 36 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #155

    Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.

    A multicolored Tibetan or Chinese helmet-shaped wedding hat. Decorated with various beads, kopal cabochons, and upholstered lining. On a metal stand.
    No longer available
    Dim. 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #354
    John C. Bakx

    “Valleizicht met meanderende rivier.” Olieverf op papier. Gesigneerd.

    "Valley view with meandering river." Oil on paper. Signed.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #199

    “Herberginterieur met kaarters”, een mogelijk 18e eeuws schilderij in de geest van David Teniers, olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    "Inn interior with card players", a possible 18th-century painting in the style of David Teniers, oil on panel. Not signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #687
    Val St Lambert

    Een kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.

    A colorless cut crystal bowl & dish with gilded rim; "Garanti Doré Or Fin". Marked at the bottom and bears label.
    No longer available
    Dim. Ø 23,5 & Ø 31,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #9
    Adri Pieck

    “Winters zicht”, inkt en waterverf op papier, gemonogrameerd AP.

    "Winter view," ink and watercolor on paper, monogrammed AP.
    No longer available
    Dim. 12 x 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #145

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #365

    Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep.

    A white porcelain lamp with swan handle.
    No longer available
    Dim. 43cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More