Other lots in this auction
-
#262Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.
A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.No longer availableDim. 125 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#332“Pluimvee”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Poultry". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 58,5 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#542Daniel Boucherie“Liggend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
"Liggend naakt", a pencil drawing, signed 'Daniel Boucherie'.No longer availableDim. 35 x 52 cmEstimate: € 200 / 300 -
#478Een bronzen beeld van een luipaard, Benin, Yoruba.
A bronze sculpture of a leopard, Benin, Yoruba.No longer availableDim. 36 x 39 cmEstimate: € 150 / 200 -
#155Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
A multicolored Tibetan or Chinese helmet-shaped wedding hat. Decorated with various beads, kopal cabochons, and upholstered lining. On a metal stand.No longer availableDim. 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#354John C. Bakx“Valleizicht met meanderende rivier.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Valley view with meandering river." Oil on paper. Signed.No longer availableDim. 31,5 x 41 cmEstimate: € 150 / 250 -
#199“Herberginterieur met kaarters”, een mogelijk 18e eeuws schilderij in de geest van David Teniers, olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
"Inn interior with card players", a possible 18th-century painting in the style of David Teniers, oil on panel. Not signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 300 / 500 -
#687Val St LambertEen kleurloos geslepen kristallen schaal & kom met vergulde rand; “Garanti Doré Or Fin”. Onderaan gemerkt en draagt label.
A colorless cut crystal bowl & dish with gilded rim; "Garanti Doré Or Fin". Marked at the bottom and bears label.No longer availableDim. Ø 23,5 & Ø 31,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#9Adri Pieck“Winters zicht”, inkt en waterverf op papier, gemonogrameerd AP.
"Winter view," ink and watercolor on paper, monogrammed AP.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.No longer availableDim. 16 cmEstimate: € 600 / 800 -
#365Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep.
A white porcelain lamp with swan handle.No longer availableDim. 43cmEstimate: € 40 / 60

