#34Ferdinand De Braeckeleer“La maison du Sacré-Coeur à Blumenthal.” Studie met aquarel op papier.
“La maison du Sacré-Coeur à Blumenthal.” Study with watercolor on paper.No longer availableDim. 22 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#168P. MorierEen grote Zwitserse koebel met diklederen beslagen, halsband. Gemerkt “P.Morier” N.4. Vervaardigd in Morges, Zwitserland. Bijgevoegd een muurhouder.
A large Swiss cowbell with thick leather fitted collar. Marked "P.Morier" N.4. Manufactured in Morges, Switzerland. Attached a wall holder.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 250 / 350 -
#128DelvauxEen cognac lederen handtas met gevlochten riempjes, gemerkt Delvaux, model “Colette”.
A cognac leather handbag with braided straps, marked Delvaux, model "Colette".No longer availableDim. 14 x 29 cmEstimate: € 450 / 500 -
#270Raymond Weil GeneveEen roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud en een saffier cabochon. Met certificaat en in originele doos.
A stainless steel women's wristwatch set with diamonds in yellow gold and a sapphire cabochon. With certificate and in original box.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#523Een lot van 3 Afrikaanse brons gesculpteerde maskers.
#375Een oud massief Engels klaptafeltje met inklapbare pootjes.
#476BeloutchEen Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 56380.
#433Een paar Chinese vazen met florale decoratie, onderaan gemerkt.
#201Een tafelklok met datum achteraan gemerkt W. Jackson, met 3 bellen, rijkelijk versierd.
A table clock with date on the back, marked W. Jackson, with 3 bells, richly decorated.No longer availableDim. 50 x 27 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#11PH Zilcken‘Le peintre de la mer du nord’, Een map met etsen door PHh Zilcken naar de werken van H. W. Mesdag.
'Le peintre de la mer du nord', A folder with etchings by Ph. Zilcken after the works of H.W. Mesdag.No longer availableEstimate: € 40 / 60