Other lots by Delvaux
Similar lots by type
-
#108Cartier, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 86 x 86 cmEstimate: € 130/150 -
#147Yves Saint Laurent
Een zijden foulard/sjaal in originele doos.
Un foulard / foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 69 x 150 cmEstimate: € 130/150 -
#98Gianni Versace
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 130/150 -
#158Chanel
Een zijden foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableDim. 82 x 86 cmEstimate: € 150/160 -
#188Delvaux, Bruxelles
Een handtas van okergeel leder en ‘toile de cuir’.
Un sac à main en cuir jaune ocre et toile de cuir .No longer availableEstimate: € 300/320 -
#167Delvaux, Bruxelles
Een bruin lederen handtas.
Un sac à main en cuir marron.No longer availableEstimate: € 240/280 -
#3
Een oude Belgische legerhelm, compleet met binnenwerk en kinriem.
Un vieux casque de l'armée belge, avec intérieur et jugulaire.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 35/45 -
#667
Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
Trois vieux casques de moto, deux en métal et un en cuir. Années 1960.No longer availableDim. Ø 20 en 22 cmEstimate: € 60/80 -
#82Delvaux, Bruxelles
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 83 x 83 cmEstimate: € 130/160 -
#118Hermès, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 86 x 89 cmEstimate: € 160/180
Other lots in this auction
-
#239René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Havenzicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Vue du port . Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#674
Twee milieu-de-tables met geslepen glazen coupes in verzilverd metalen montuur, waarbij één in barokke stijl en één in art-nouveaustijl.
Deux milieu-de-table avec des coupes en verre taillé dans un cadre en métal argenté, une de style baroque et une de style Art nouveau.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 80/120 -
#252Pieter II de JodePeriod: 1606 - 1674
Een reeks van vier XVIIe eeuwse gravures. “Gaspar Nemius”, “Philippus IV D.G. Hispania”, “Philippus IV Rex Catholicus”, “Armandus Joannes du Plessis, Cardinalus Dux de Richelieu”. Alle ingelijst.
Une série de quatre gravures du XVIIème siècle. Gaspar Nemius , Philippus IV DG Hispania , Philippus IV Rex Catholicus , Armandus Joannes du PlessisNo longer availableEstimate: € 80/120 -
#566
Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.
Sculpture africaine en bois. Partiellement patinée blanche.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/150 -
#609Dyckmans
“Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#347
Een glazen fruitschaal met plaasteren trompe l’oeil fruit.
Un bol à fruits en verre avec de faux fruits en plâtre.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 50/60 -
#390
1 grote gouden herenring (18 K) met een gouden dukaat. Au 22 K. Oostenrijk-Hongarije, 1915, maar wellicht later geslagen.
1 grande bague pour homme en or (18 carats) avec un ducat en or. Au 22 K. Autriche-Hongrie, 1915, mais peut-être frappée plus tard.No longer availableDim. 29,46 gEstimate: € 650/750 -
#462Knut KerssePeriod: °1957
“Dames” & “Jongens op de schommel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Dames” et “Garçons sur un balançoire” . Technique mixte sur papier. Tous deux signées.No longer availableDim. 29 x 29 & 27 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#642Ciboure
Een vaas van Frans steengoed met meerkleurig decor van R. Le Coronne. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Un vase en grès français à décor multicolore de R. Le Coronne. Marqué et signé en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#227
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/500 -
#542
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/220 -
#543
Twee bronzen beelden met telkens drie personages. Oost- Afrika.
Deux statues en bronze de trois personnages chacune. Afrique de l'Est.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 250/400