Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruin lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Charme” met dubbele draagriem en ritssluiting.
Delvaux

Een bruin lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Charme” met dubbele draagriem en ritssluiting.

A brown leather handbag, marked Delvaux, model "Charme" with double carrying strap and zipper.
Dim. 23 x 32cm
SKU: 2706230147.
Categories: Design/vintage, Mode, XXe eeuw.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 440 / 480
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Delvaux

  • #260
    Delvaux

    Een rode zijden foulard met D logo in het motief, gemerkt Delvaux.

    A red silk foulard with D logo in the motif, marked Delvaux.
    No longer available
    Dim. 65 x 68 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #128
    Delvaux

    Een cognac lederen handtas met gevlochten riempjes, gemerkt Delvaux, model “Colette”.

    A cognac leather handbag with braided straps, marked Delvaux, model "Colette".
    No longer available
    Dim. 14 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #138
    Delvaux

    Een bruin lederen handtas met lange draagriem danig crossover te dragen, gemerkt Delvaux, model “Louise Baudrier”.

    A brown leather handbag with a long strap that can be worn crossover, marked Delvaux, model "Louise Baudrier".
    No longer available
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500

Other lots in this auction

  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #148
    Delvaux

    Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.

    A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".
    No longer available
    Dim. 25 x 29 cm
    Estimate: € 450 / 500
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More