Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruine lederen aktetas.

Een bruine lederen aktetas.

Une mallette en cuir marron.
Online only
SKU: 2806210163.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #163
Estimate: € 30 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #156

    Een zilveren broche. 925‰.

    Une broche en argent. 925‰.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #236

    “Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.

    ”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #183
    Lea Steppe

    “Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #253
    Atlanta

    Een staartklok met geelkoperen wijzerplaat. Met gewichten en slinger. Jaren 50.

    Horloge murale dite Friese staartklok. Cadran en cuivre jaune. Avec poids et balancier. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #142
    The Leonardo Collection

    Een zwaan van kunststof. Onderaan gemerkt. 1996.

    Un cygne en plastique. Marqué en bas. 1996.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #128

    Een Chinees porseleinen gemberpot. (deksel manco).

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine (couvercle manque).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #73

    Een paar beeldjes van een elegante dame en heer. Polychroom Duits porselein.

    Une paire de figurines d'une dame et d'un homme élégants. Porcelaine allemande polychrome.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #74
    Roelant

    “Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.

    ”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #256

    Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.

    Un lot de biscuit et de porcelaine, composé de deux enfants sous parapluie, un étudiant, un violoniste et une chouette. Italie, Espagne et Angleterre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 - 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #2
    Hilde Hendrickx

    “Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.

    “Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #252

    Een groot lot boeken m.b.t. kunst.

    Grand lot de livres d'art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #259

    Een met in het papier gedrukte vormen opgebouwde en ingekleurde moderne compositie. Zonder signatuur.

    Composition imprimé en relief et colorée à la main. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More