Other lots in this auction
-
#257Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#49Vijf XVIIIe eeuwse boeken in lederen band:- “Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ...” Vier delen. Luik, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Parijs, 1750.
Cinq livres du XVIIIe siècle reliés cuir : - Recueil contenant les edits et reglemens faits pour le Païs de Liège & Comté de Looz, ” Quatre volumes, Liège, 1750.- “Histoire de la Jurisprudence Romaine”. Ed. Pierre Gandouin. Paris, 1750.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 23 cm (x4) 44 x 28 cm (x1)Estimate: € 100 / 150 -
#682Twee beedljes van gesculpteerd groen jade, waarbij één in de vorm van een olifant en één in de vorm van een wijze”. Handje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 12;5 cm -
#233Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#80Een Chinese vaas van monochroom wit porselein.
Un vase chinois monochrome en porcelaine blanche.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#2Hilde Hendrickx“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableOnline onlyDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Frank-Ivo Van Damme“Onberekenbare sprong”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 60/80.
“Saut incalculable”. Gravure. Signée et numérotée 60/80.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#177Een lot zilveren oorbellen bezet met parels en markasiet en fantasiestenen.
Lot de boucles d'oreilles en argent serties de perles et marcassite et pierres fantaisie.No longer availableOnline onlyDim. 12,93 gEstimate: € 30 / 50 -
#149EmersonEen oude radio in kunststof kast. Binnenwerk los. Draaiknoppen manco.
Une vieille radio dans un boîtier en plastique. Intérieur desserré. Boutons rotatifs manquants.No longer availableOnline onlyDim. h: 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#34Een paar Chinese personages in kunststof.
Quelques caractères chinois en plastique.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 & 51 cmEstimate: € 20 / 25 -
#33Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.
Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#125Een zilveren ring bezet met jade.
Une bague en argent sertie de jade.No longer availableOnline onlyDim. 2,60 gEstimate: € 25 / 50

