#176Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#4Een paar kandelaars van geperst glas.
#229Jan Hendrickx“Naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 3/12 en 1/12 buiten de plaat.
“Nus”. Lithographie. Signée et numérotée 3/12 et 1/12 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#24Een paar gegoten kleurloze glazen kandelaars.
#189Een halssnoer met halfedelstenen en een zilveren slot.
#8Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#171Een moderne broche van hout, zilver en 18 K geelgoud. Omstreeks 1900.
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#13LightolierEen designlampje met uitschuifbaar lichtje.
Une lampe design avec une lumière glissante.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 25