Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bruine lederen aktetas.

Een bruine lederen aktetas.

Une mallette en cuir marron.
Online only
SKU: 2806210163.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #163
Estimate: € 30 / 45
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #117

    “Drinker”. Een houten beeldje. Spaans werk.

    Buveur. Une figurine en bois. Travail espagnol.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #297

    Een paar messingen appliques met telkens drie lichtpunten, smeedijzeren ophanging.

    Paire d'appliques en laiton avec trois points lumineux chacune, suspension en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #71

    Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.

    Un ensemble de cinq pots à épices en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #215
    C. Veelik(?)

    “La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.

    “La Campine Dorée”. Gouache sur papier. Signature illisible. Daté 1962.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #104

    Een reproductie van het XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen van Vrients.

    Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 119 cm (met kader)
    Estimate: € 25 / 35
  • #91
    R. Sperber

    “Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.

    “Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Signée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 59 x 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #31

    Een Venetiaanse luchter met acht armen, versierd met geslepen kristallen pendeloques. Twee armen gebroken.

    Un lustre vénitien à huit bras, décoré de pendeloques en cristal taillé. Deux bras cassés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #192

    Een spiegel in notenhouten lijst.

    Un miroir à encadrement en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #96

    Een paar coupes van geslepen kleurloos Russisch kristal.

    Une paire de coupes en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #33

    Een grote aardewerken kan met een meerkleurig reliëfdecor van druivenoogsttaferelen. Vermoedelijk Italiaans.

    Grande cruche en faïence à décor polychrome en relief de scènes de vendange. Probablement italienne.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #7

    Een aardewerken jardinière, versierd met eikels en eikenbladeren in een fries.

    Une jardinière en faïence, à décor de glands et feuilles de chêne en frise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 2& cm; Ø: 25 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #248
    Marthe Fassiaux

    “Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1954.

    “Vase fleuri”. Huile sur carton. Signé et daté 1954.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More