#174“Compositie in reliëf”.
Un grand et vaste lot de métal blanc et argenté, composé de divers plats et soucoupes, bols, tazza, pots à moutarde, un brasero, etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#19Een lot vaasjes, waarbij één gesatineerd met verguld decor, twee kristallen, twee glazen en één van aardewerk.
Un lot de vases dont un en satin à décor doré, deux cristaux, deux verres et un en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#42Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
#187Etienne Le Compte“Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#47Een reeks van vier witgepatineerde stoelen in Régencestijl. Op te frissen.
Une série de quatre chaises à patine blanche, style Régence. A rafraîchir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#223Jan Van Riet“50 jaar Kindervreugd”. Litho. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
50 ans de Kindervreugd . Lithographie. Signée et numérotée 25/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#88Een antieke koffiemolen. Beschadiging aan het messing.
#260Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#204Een vergulde Dupont aansteker en een sigarettendoos.
Un briquet Dupont plaqué or et un étui à cigarettes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80