#653BuloEen vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.
#226Een halfhoge massief eikenhouten Régence kast met 2 deuren en 2 laden, 19e eeuws.
#568Een marquetterie bijzetmeubeltje met 3 laden in Lodewijk XV stijl.
#651Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.
#559Een houten vitrinekast, circa 1930, met 1 deur en marmeren blad.
#567Een massief eikenhouten gate-leg tafeltje met getorste poten.
#554ENEATweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.
#562Een massief houten wapenrek voor 5 geweren.
#564Een vintage bar-cart, hout en glas, circa 1950.
#465Rolf BenzEen paar Rolf Benz armstoelen, model ‘Torino BMP’.
#202Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.
#552Period: jaren 80Een meerkleurige winkeltoog in Memphis stijl. Het glasgedeelte is manco, er zijn enkele beschadigingen en de poten zijn beschilderd.
#497Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.
#136Een bijzettafel met 8 laden in art-deco stijl.
#206Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.
#569Een marquetterie bijzetmeubeltje met 3 laden in Lodewijk XV stijl.
#293Lot van 4 wandelstokken waarvan 1 met leeuwenkop en 1 art nouveau handvat met zilvermerk 800.
#131‘De geliefden’, een grote tafellamp op een bronsgepatineerd zamakken beeld. Op de voet getekend Gaudez met op de voet een koperen plaatje verwijzend naar Mathurin Moreau. Met een glas in lood bloemenkap in de stijl van Tiffany.
'The lovers', a large table lamp featuring a bronze-patinated zamac sculpture. Signed on the base; Gaudez with a brass plate on the base referencing Mathurin Moreau. It comes with a stained glass floral shade in the style of Tiffany.No longer availableDim. Hoogte 90, Ø 62 cmEstimate: € 180 / 250 -
#22Twee tekeningen: “Zittend naakt.” Sanguine Gesigneerd a. Marstboom (dedicatie aan een vriend, 1956). & “Jongens op trap.” Gesigneerd V. Anthonis.
Two drawings: "seated nude." Sanguine Signed a. Marstboom (dedication to a friend, 1956). & "Boys on stairs." Signed V. Anthonis.No longer availableDim. 18 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265Een piëdestal, 3 niveaus, messing en onyx.
#344Marjan Jaspers‘Klaprozen’, kleurenlitho. Getekend Marjan Jaspers, épreuve d’artiste.
‘Poppies’, color lithograph. Signed Marjan Jaspers, artist’s proof.No longer availableDim. 73/50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#526Een handgeknoopt wollen tapijt.