#25Ladenkastje, Engelse stijl. 7 laden.
Cabinet, English style. 7 drawers.No longer availableDim. H 120, B 68, D 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550Een 14 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 700 / 800 -
#168Een Hanwei hand and a half springsteel sword. Een functioneel zwaard in schede.
A Hanwei hand and a half spring steel sword. A functional sword in scabbard.No longer availableDim. l 118 cmEstimate: € 120 / 180 -
#64‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.
‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.No longer availableDim. 40/50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#297NoritakeEen 104-delig porseleinen servies, gemerkt Noritake China, Hermitage 6226. Bestaande uit 12 grote borden, 15 platte borden waarvan 1 met schilfer, 12 diepe borden, 11 kleine borden, 12 dessertborden, 11 grote schoteltjes, 12 grote koppen, 10 kleine schoteltjes en 9 kleine kopjes.
#50Een 18 kt wit en-geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
An 18 kt white and yellow gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.17 ct in total.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 500 / 600 -
"Winter landscape," a painting, oil on canvas, signed Dumarel and dated '74.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#174‘Slapende keukenmeid’. Olieverf op paneel, in de stijl van de 19e eeuw. Draagt lakzegel op de rug.
'Sleeping kitchen maid'. Oil on panel, in the style of the 19th century. Bears wax seal on the back.No longer availableDim. 25/31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#105Armand marseille dollEen antieke pop met het hoofd in biscuit, gemerkt A.M. (Armand Marseille) Germany, nr 352.
An antique doll with a bisque head, marked A.M. (Armand Marseille) Germany, no. 352.No longer availableDim. l 32 cmEstimate: € 40 / 60