Een Brussels servies 14 platte borden, soepborden & dessert borden. 3 borden op voet. Een slakom, terrine met deksel, 3 serveerborden. Gemerkt Palais de Crystal.

A Brussels dinner service including 14 dinner plates, soup plates, and dessert plates. 3 footed plates. A salad bowl, tureen with lid, and 3 serving plates. Marked Palais de Crystal.
SKU: 2705250194.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #194
Estimate: € 60 / 80

  • #25

    Ladenkastje, Engelse stijl. 7 laden.

    Cabinet, English style. 7 drawers.
    Dim. H 120, B 68, D 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #168

    Een Hanwei hand and a half springsteel sword. Een functioneel zwaard in schede.

    A Hanwei hand and a half spring steel sword. A functional sword in scabbard.
    Dim. l 118 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #594

    Houten bijzettafeltje met twee glazen bladen. Van het onderste blad is een hoek te herstellen.

    Wooden side table with two glass shelves. A corner of the lower shelf needs repairing.
    Dim. H 75, B 59, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #64

    ‘Landschap met veerboot’. Olieverf op doek, naar de 19e eeuw. Niet getekend.

    ‘Landscape with ferryboat’. Oil on canvas, from the 19th century. Not signed.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #434
    Carol Colette

    ‘First snow’. Kleurenlithografie, getekend Carol Colette. 1981.

    'First snow'. Color lithograph, signed Carol Colette. 1981.
    Dim. 27/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297
    Noritake

    Een 104-delig porseleinen servies, gemerkt Noritake China, Hermitage 6226. Bestaande uit 12 grote borden, 15 platte borden waarvan 1 met schilfer, 12 diepe borden, 11 kleine borden, 12 dessertborden, 11 grote schoteltjes, 12 grote koppen, 10 kleine schoteltjes en 9 kleine kopjes.

    A 104-piece porcelain dinnerware set, marked Noritake China, Hermitage 6226. Including 12 large plates, 15 flat plates (1 with chip), 12 soup bowls, 11 small plates, 12 dessert plates, 11 saucers, 12 large cups, 10 small saucers, and 9 small cups.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #50

    Een 18 kt wit en-geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.

    An 18 kt white and yellow gold necklace with a pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.17 ct in total.
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #583

    Een groen geschilderd houten vogelkooitje met metalen tralies waarin 4 imitatievogeltjes.

    A green painted wooden birdcage with metal bars containing 4 imitation birds.
    Dim. 38 x 29 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #479
    Dumarel

    “Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Dumarel en gedateerd ‘74.

    "Winter landscape," a painting, oil on canvas, signed Dumarel and dated '74.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174

    ‘Slapende keukenmeid’. Olieverf op paneel, in de stijl van de 19e eeuw. Draagt lakzegel op de rug.

    'Sleeping kitchen maid'. Oil on panel, in the style of the 19th century. Bears wax seal on the back.
    Dim. 25/31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105
    Armand marseille doll

    Een antieke pop met het hoofd in biscuit, gemerkt A.M. (Armand Marseille) Germany, nr 352.

    An antique doll with a bisque head, marked A.M. (Armand Marseille) Germany, no. 352.
    Dim. l 32 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00