#419“Personages in een landschap”. Een handgeschilderde Chinese scroll.
#264Alex Galén“Dames op een piertje met zwanen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Dames sur une jetée avec des cygnes. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#629“Stilleven met pijp”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Nature morte à la pipe. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 42 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#627Een antieke wandelstok met degen en ivoren knop.
#444“Expressionistische personages”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘J.N.’
“Personnages expressionnistes”. Huile sur toile. Monogrammé 'J.N.'No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#28D.R.G.M KroneEen Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#481Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
#112“Romantisch rivierlandschap met figuren op een bruggetje”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.d.C.’
“Paysage fluvial romantique avec personnages sur un pont”. Huile sur panneau. Monogrammée 'J.d.C.'No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#29“Waterlandschap met vee”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Paysage aquatique avec bétail. Technique mixte. Signé et daté 1941.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#282Parmentier“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial d'hiver. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
Deux moitiés de coquillage à décor de nacre gravé et ajouré d'un couple de pêcheurs.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableEstimate: € 60 / 80