Similar lots by type
-
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#95
Een handbeschilderde Chinese Canton vaas in porselein, famille rose.
A hand-painted Chinese Canton vase in porcelain, famille rose. -
#119
Een wandklok/paardjesklok in hout. Laat 20ste eeuws.
A wall clock/horse clock in wood. Late 20th century. -
#162
Een lot van 2 schilderijen, de ene met éénhoorns, de andere met pauwen. Beide olieverf op paneel. Gesigneerd.
A lot of 2 paintings, one with unicorns, the other with peacocks. Both oil on panel. Signed. -
#93
Een set van 14 borden in Engels porselein, Royal Tudor Ware, Staffordshire, bestaande uit 8 platte en 6 diepe.
A set of 14 plates in English porcelain, Royal Tudor Ware, Staffordshire, consisting of 8 dinner plates and 6 soup bowls. -
#134
“Vlaeykensgang te Antwerpen en Landelijke boerderij te Bokrijk”, een lot van 2 etsen buiten de plaat gesigneerd Daniel Winkelmans.
"Vlaeykensgang in Antwerp and Rural farm in Bokrijk," a lot of 2 etchings signed outside the plate by Daniel Winkelmans. -
#97Val Saint Lambert
Een asbak met dover in kristal, Val Saint Lambert, rood in de massa gekleurd.
An ashtray with a lid in crystal, Val Saint Lambert, red colored in the mass. -
#124
Een set van 2 karafjes in opaline met geëmailleerde bloemen en goudverf.
A set of 2 carafes in opaline with enameled flowers and gold paint. -
#163
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#131
Een vintage meerkleurig, 6-hoekig Chinees porseleinen cache-pot met floraal decor en vergulde lijnen, onderaan gemerkt.
A vintage multi-colored, hexagonal Chinese porcelain cache-pot with floral decoration and gilded lines, marked at the bottom. -
#198
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#161
“La veuve et son curé”, een gravure.
"The widow and the priest", an engraving. -
#160
“Stilleven”, een houtskooltekening op papier, onleesbaar gesigneerd.
-
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#123
Een kristallen vaas, blauw in de massa gekleurd.
A crystal vase, colored blue in the glass. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
-
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
-
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#142
“De vogel”, een Japanse houtsnede met tekst.
"The bird," a Japanese woodcut with text. -
#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#92
Een lot Imari porselein bestaande uit een ovalen schaal en 2 vaasjes.
A lot of Imari porcelain consisting of an oval dish and 2 vases. -
#152
Een massief houten beeld voorstellend een gezeten gezin.
A solid wooden sculpture depicting a seated family.
Other lots in this auction
-
#137De Porceleyne Fles, Delft
Een vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#20Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Havenzicht." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#10
Een toeristisch Azteekse figuur in groene steen op houten plaat.
A tourist Aztec figure in green stone on a wooden plate. -
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#127
“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest landscape". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#164
Een eikenhouten hoekstoeltje met biezen zit.
-
#43
Een paar Maastricht blauw-wit porseleinen vazen met Chinees decor.
A pair of Maastricht blue and white porcelain vases with Chinese decoration. -
#183H. van Kelst
“Naoorlogs straatbeeld”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#57Leclercq
“Guldenboek van de Belgische weerstand”. Een boek gepubliceerd door de "Comissie voor de Historiek van de Weerstand" opgericht door het Ministerie voor Landsverdediging. Uitgeverij Leclercq, 429p met zachte cover.
"Golden Book of the Belgian Resistance." A book published by the "Committee for the History of the Resistance" established by the Ministry of Defense. Publisher Leclercq, 429 pages with soft cover. -
#68
Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights. -
#65Roger Leloup
“Yoko Tsuno”. Een lot van 5 Franstalige hardcover strips, nummers; 14, 15, 16, 17 & 19. UItgeverij “Dupuis”.
"Yoko Tsuno." A lot of 5 hardcover comic books, numbers; 14, 15, 16, 17 & 19. Publisher "Dupuis."