Similar lots by type
-
#606
Een Hollandse vitrine van notenhout met wortelfineer. Onderaan vier laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
Vitrine hollandaise en noyer et ronce. Le bas à quatre tiroirs, le haut à deux portes vitrées.Estimate: € 800/1000 -
#366
Een trumeau van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Trumeau en chêne sculpté de style Renaissance.Dim. H 185 cmEstimate: € 120/200 -
#656
Een wandconsole van witgepatineerd hout met twee laden en smeedijzeren voluten tussen de poten.
Console murale en bois patiné blanc. Ouvrant à deux tiroirs et à volutes en fer forgé entre les pieds.Dim. b: 140 cmEstimate: € 250/350 -
#746
Een salongarnituur van gebogen beukenhout in de stijl van Thonet. Bestaande uit een tweezit, drie armstoelen en vier stoelen. Telkens met een gestileerde waaier in de rug.
Garniture de salon en hêtre courbé de style Thonet. Comprenant une banquette deux places, trois fauteuils et quatre chaises. Chaque pièce décorée d’un éventail dans le dossier.Estimate: € 400/600 -
#466
Zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl en bekleed met beige fluweel.
Six chaises et deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV, recouverts de velours beige.Estimate: € 60/100 -
#316
Een lage buffetkast van mahoniehout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
Buffet bas en acajou de style anglaise. XIXe siècle.Dim. b: 145 cmEstimate: € 120/200 -
#399
Een sobere grenenhouten koffer. Omstreeks 1900.
Coffre en sapin. Vers 1900.Dim. b: 105 cmEstimate: € 80/120 -
#749
Een houten bijzetmeubel met twee laden in de gordel.
Meuble d’appoint en bois ouvrant à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 107 cmEstimate: € 40/50 -
#336
Twee buffetkasten met opzet van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een paneeldeur en één lade en bovenaan een glas-in-lood deur . Omstreeks 1900.
Deux buffets à deux corps en chêne sculpté de style renaissance. Le bas à une porte au panneau et à un tiroir. Le dessus à une porte au vitrail. Malines, vers 1900.Dim. H 222 cmEstimate: € 120/180 -
#626
Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met twee gebombeerde laden, een beige marmeren blad en versierd met bronsbeslag
Commode en placage de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs bombés. Tablette en marbre beige, importantes montures en bronze.Dim. b: 124 cmEstimate: € 400/600 -
#356
Een bijzettafeltje in Régencestijl met entretoise.
Table d’appoint de style Régence. Pieds à entretoise.Dim. l: 90 cmEstimate: € 40/60 -
#670
Een TV-kast van Chinees lakwerk, versierd met pietra dura figuren. Onderaan een klapdeur.
Meuble de télévision en laque de Chine décoré de personnages en pierre dure. Le bas à abattant.Dim. H 154 cmEstimate: € 100/180 -
#398
Een mahoniehouten tafel met vier tapse poten en een lade in de gordel. Omstreeks 1800.
Table en acajou sur quatre pieds en toupie ouvrant à un tiroir en ceinture. Vers 1800.Dim. b: 88 cmEstimate: € 220/240 -
#3
Een kapstok van gebogen beukenhout in de geest van Thonet.
Porte manteaux en frêne plié dans l’esprit de Thonet.Dim. H 195 cmEstimate: € 20/30 -
#412
Een eikenhouten nachtkastje met een gesculpteerd paneeldeur met bloemenmotief in de hoeken.
Table de chevet en chêne à une porte sculptée d’un motif floral sur le coins.Dim. H 56 cmEstimate: € 30/40 -
#576
Twee fauteuils met poten van gesculpteerd notenhout met gecapitonneerde stoffen bekleding. Kleine beschadiging. XIXe eeuw.
Deux fauteuils aux pieds en noyer sculpté. Recouverts de textile capitonné. XIXe siècle. Petit dégât.Dim. h: 80 cmEstimate: € 60/100 -
#421
Een designstoel van roodgelakt hout en metaal.
Chaise design en bois laqué rouge et métal.Dim. h: 84 cmEstimate: € 30/40 -
#709
Een verlengbare eikenhouten tafel met klapbladen en zes gedraaide poten met bronzen schoeisel op wieltjes. We voegen er vier bijpassende stoelen aan toe.
Table en chêne à abattants et à six pieds tournés chaussés de bronze et sur roulettes. Nous ajoutons quatre chaises assorties.Estimate: € 80/100 -
#394
Een eikenhouten broodrek met drie niveaus boven de korf.
Panetier en chêne à trois niveaux au dessus d’un bac.Dim. H 160 cmEstimate: € 100/120 -
#378
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50/80 -
#712
Een kapstok van gesculpteerd notenhout in de geest van Lodewijk XV.
Porte manteaux en noyer sculpté de style Louis XV.Estimate: € 40/60 -
#476
Een grote eettafel met vier tapse poten en twee laden in de gordel.
Grande table à dîner sur quatre pieds cannelés et à deux tiroirs en ceinture.Dim. b: 197 cmEstimate: € 80/120 -
#747
Een tuinset van witgelakt metaal, bestaande uit een tafeltje en twee stoelen.
Garniture de jardin en métal laqué blanc comprenant une table et deux chaises.Estimate: € 180/220 -
#660
Een serie van zes stoelen van wit- en goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met cannage in de rug en fluwelen zit.
Suite de six chaises en bois à patine blanc et or de style Louis XVI. Dossiers cannés, sièges recouvertes de velours.Estimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#74Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Pastorale”. Inkttekening op papier. Gesigneerd.
“Pastorale”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.Dim. 15 x 12 cmEstimate: € 50/60 -
#517
“Herderskoppel”. Twee beelden van donkergepatineerd kunstbrons op een grijs marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#305
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een robijn van ± 0,60 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un rubis de ± 0,60 ct.Dim. 3,51 gEstimate: € 300/400 -
#627
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit een vruchtbaarheidsbeeldje en drie verschillende maskers, waarvan één van de Tikar, Kameroen.
Lot de sculptures africaines en bois comprenant une statuette de fertilité et trois masques divers dont un par les Tikar à Cameroun.Estimate: € 60/80 -
#313
Een missienegertje van gepolychromeerd gips.
Nègre des missions en plâtre polychrome.Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#420
Mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl. Armleuningen eindigend in krullen, consolepoten. Rug en zit bekleed met zwart leder. Eerste helft XIXde eeuw.
Fauteuil en acajou de style Louis-Philippe. Accoudoirs terminant en crosses. Pieds consoles. Dossier et siège recouverts de cuir noir. Première moitié du XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#293
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. En enkele andere boeken.
Marcel Brion, “Les Grandes Etapes de l’Humanité”. Ed. Edito-Service, Genève. 20 vol. Et quelques livres dépareillés.Estimate: € 120/200 -
#548
Een balustervaas van Chinees porselein met een veelkleurig decor van talrijke personages op diverse niveaus. Twee vleugelvormige oren, waarvan één hersteld. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de nombreux personnages sur plusieurs niveaux. Deux anses en forme d’ailes, dont une réparée. XIXe siècle.Dim. H.60 cmEstimate: € 800/1200 -
#312
“Herenportret”. Olieverf op doek. Eerste helft XIXde eeuw.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Première moitié du XIXe siècle.Dim. 69 x 52 cmEstimate: € 100/140 -
#129
Een vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit twee kratervazen en drie dekselvazen. Delft, XVIIIe eeuw. Meerdere restauraties.
Garniture de cabinet cinq pièces en faïence bleue et blanche comprenant deux cornets et trois potiches de style Louis XV. Delft, XVIIIe siècle. Plusieurs restaurations.Estimate: € 500/600 -
#284Cesar Geerinck
“Vissersboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#720Rodania
Zes roestvrij stalen dameshorloges.
Six montres de dame en acier inoxydable.Estimate: € 100/200