Similar lots by type
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#654
Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
-
#376
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figurative scenes in the carving. -
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#587
“Staand naakt”. Een stenen gesculpteerd beeldje op verguld metalen voet, in Art Deco stijl.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#610
Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
Place a bid ›Estimate: € 50/80 -
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#372
Een houtgesculpteerd paneel, vermoedelijk Indonesisch.
A wooden carved panel, presumably Indonesian. -
#461
Een lot van 2 Chinees porseleinen flesvazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#597
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#211
Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.
-
#598
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
Other lots in this auction
-
#239Wever & Ducré
“VENN 1.0”. Een modern geometrisch design wand- of plafondlamp uit mat zwart aluminium. Ontwerp door Wever & Ducré, België.
"VENN 1.0". A modern geometric design wall or ceiling lamp made of matte black aluminum. Designed by Wever & Ducré, Belgium. -
#106Glashütte Limburg
Hollywood Regency kroonluchter, gemerkt Glashutte Limburg, bestaande uit een messing schijf met 36 glazen hangmodules. Ca. 1970.
Hollywood Regency chandelier, marked Glashutte Limburg, consisting of a brass disk with 36 glass hanging modules. Circa 1970. -
#633ML
Een bronsgepatineerd aardewerken beeldengroep op marmeren sokkel, gemonogrammeerd ML.
A bronze-patinated terracotta group of sculptures on a marble base, monogrammed ML. -
#35
Een roze Venetiaans glazen luchter met 6 lichtpunten, 4 delen ontbreken zijnde 1 groot blad, 1 klein blad, 1 bloem en een deeltje van het onderhangend element.
A pink Venetian glass chandelier with 6 light points, missing 4 parts including 1 large leaf, 1 small leaf, 1 flower, and a section of the hanging element. -
#181Bertaux
Een beeld in brons op zwart marmeren sokkel voorstellend een meisje met 3 honden, gemerkt Bertaux.
A bronze statue on a black marble base depicting a girl with 3 dogs, marked Bertaux.Place a bid ›Dim. h 51 cm -
#109Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Stilleven met blauwe stoel en bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
"Still life with blue chair and flower vase", a painting, oil on canvas, signed Godderis. -
#256
Een modern vierkante eettafel met wit gelakt blad en aluminium onderstel.
-
#269
Een lot van 3 zilveren opdienlepels, gemerkt 800‰
A set of 3 silver serving spoons, marked 800‰. -
#693
Een antieke weegschaal in hout, marmer en messing, bijgevoegd 2 houten blobben met oude geijkte gewichten (1 kleinste gewichtje ontbreekt).
An antique scale in wood, marble, and brass, accompanied by 2 wooden pans with old calibrated weights (1 smallest weight is missing). -
#668
Een lot van 15 erotische strips in softcover. Waarvan 12 van de reeks ‘Follies’ (uitgeverij Loempia) en uit de reeks Lambada - Maxima (nog verzegeld).
A lot of 15 erotic softcover comics. Including 12 from the 'Follies' series (publisher Loempia) and from the Lambada - Maxima series (still sealed).Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#492Utamaro
“De oversteek”. Een Japanse houtsnede op papier.
"The Crossing". A Japanese woodcut on paper. -
#204André De Man
“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.