#284SchmidEen schouwklokje in een groep in biscuit, het klokje is gemerkt Schmid, jewelled, de porseleinen wijzerplaat is beschadigd.
A mantle clock in a group in biscuit, marked Schmid, jewelled, the porcelain dial is damaged.No longer availableDim. h 26.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#278Een antieke luchter van smeedijzer en geëtst glas, floraal gedecoreerd.
#293Hanglamp, sac a perles. Glas.
#287Een ‘Marie-Therèse’ luchter van kristal, opnieuw te bedraden. Circa 1900.
#596Een paar lantaarns in koper en glas.
#285Een koperkleurige kandelaar, gedecoreerd met een putto.
#298Een tafellamp in messing op marmeren voet.
#592Moderne hanglamp met glazen bloemenblaadjes.
#582H.Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.
#302Een koffergrammofoon, His Master’s Voice model 101 in perfect werkende staat, lotje grammofoonplaten inbegrepen.
A suitcase gramophone, His Master’s Voice model 101 in perfect working condition, lot ofNo longer availableDim. H 14, B 28, D 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#265Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
#598WMFEen kandelaar, WMF, ongebruikt in originele verpakking.
A candle holder, WMF, unused in original packaging.No longer availableDim. l 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#594Een hallamp van messing en geslepen glas.
A brass and cut glass pendant light.No longer availableDim. 51 x 31 x 31 cmEstimate: € 20 / 30
#433‘Tyrannosaurus Rex’. Kunststoffen beeldje van de koning der dinosauriers.
'Tyrannosaurus Rex.' Plastic figurine of the king of dinosaurs.No longer availableDim. H 38,B 22, L 69 cmEstimate: € 30 / 50 -
#455Marklin HoMärklin set 47074, goederenwagonset bestaande uit een 3-delige goederenwagen-set met 4-assige containerdraagwagens met lading en graafmachine. Als nieuw in originele doos.
Märklin set 47074, freight wagon set consisting of a 3-piece set with 4-axle container flatcars with cargo and excavator. Like new in original box.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#224Steinlen“De Vluchtelingen”. Oude Litho. Gesigneerd.
"The Refugees" Old Litho. Signed.No longer availableDim. 26 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#363éditions MoulinsartEen lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’Amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.
A lot of 3 cars from the adventures of comic hero Tintin, scale 1/24, consisting of L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs, and La Coronet de Sbrodj. With accompanying booklets.No longer availableDim. 12 x 27 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#449Hans ErniPeriod: 1909 - 2015“Het paard”. Een lithografie in 3 kleuren, buiten de plaat gesigneerd Hans Erni, genummerd 27/150, 1958.
"The Horse." A lithograph in 3 colors, signed outside the plate by Hans Erni, numbered 27/150, 1958.No longer availableDim. 53 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#321Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor, vergulde oren en met uiterst grote bovenrand.
A Chinese porcelain vase with floral decoration, gilded handles, and an extremely large top rim.No longer availableDim. 38,5 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#359‘La belle enseigne’, olieverf op paneel. Getekend J Nautet.
'La belle enseigne', oil on panel. Signed by J Nautet.No longer availableDim. 18/40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#405Siku Metall 1:32Een tractor met 2 opleggers op afstandsbediening, John Deere tractor met Electronische Krampe Kipper met 3 assenen een Zwadventilator. Afstandsbediening met 4 frequenties bij de tractor. Als nieuw.
A remote-controlled tractor with 2 trailers, John Deere tractor with Electronic Krampe Tipper with 3 axles and a Windrow Fan. Remote control with 4 frequencies for the tractor. Like new.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
An antique cast iron fireback from a castle, possibly related to the tanners' guild. Featuring images of angel heads, crafts, and a queen? 17th/18th century.No longer availableDim. h 196 x b 52 cmEstimate: € 800 / 1200