Een Canon A-1, met een FD 50mm 1:1.4, en Sigma Zoom-K II 1:4.5 70 - 210 mm.

A Canon A-1, with an FD 50mm 1:1.4, and Sigma Zoom-K II 1:4.5 70 - 210 mm.
SKU: 2502250433.
Auction day: 26 February 2025 19:00
Catalogue #433
Estimate: € 120 / 160

  • #36

    Een vintage salontafel in gefineerd teak, medio jaren 50 van de vorige eeuw.

    A vintage teak veneer coffee table from the mid-1950s.
    Dim. 44 x 107 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    A Guanyin in monochrome white porcelain in the Blanc de Chine style.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #259
    Pirelli

    “Bloemenstilleven met vaas.” Olieverf op doek. Gesigneerd rechts boven.

    "Flower still life with vase." Oil on canvas. Signed in the upper right corner.
    Dim. 78,5 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    Een zwaar verzilverd steigerend paard op ronde marmeren sokkel.

    A heavily silver-plated rearing horse on a round marble base.
    Dim. h 28,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    Guillaume Liat

    “Vita et Mors”, een lithografie gesigneerd buiten de plaat ‘Guillaume Liat’ en genummerd 12. Aanleiding tot Winnend kleurenontwerp in een wedstrijd uitgeschreven n.a.v. Antwerpen Culturele Hoofdstad 1993.

    "Vita et Mors", a lithograph signed outside the plate 'Guillaume Liat' and numbered 122/300.
    Dim. 49.5 x 49.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314
    Jos Stockbroeckx

    “Hoeve bij de beek.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Farm by the brook." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 98 x 78,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Klassieke armstoel met geweven bloemenstof. Matige gebruikssporen aan de armleggers. Ijzeren wieltjes aan de voorpoten.

    Classic armchair with woven floral fabric. Moderate signs of wear on the armrests. Iron wheels on the front legs.
    Dim. Hoogte 93 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #218
    Delfts blauw

    Een set van Delfts aardewerk, gemerkt Maastricht, Royal Sphinx en Petrus Regout, bestaande uit 4 vazen waarvan 2 dekselvazen.

    A set of Delft earthenware, marked Maastricht, Royal Sphinx, and Petrus Regout, consisting of 4 vases including 2 lidded vases.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #103

    Een gebeeldhouwd eikenhouten koffertje in Bretoense stijl. Rondom versierd met rozetten en bovenaan met een mannenprofiel in een ruit. Omstreeks 1900.

    A sculpted oak chest in Breton style. Decorated with rosettes and a man's profile in a diamond shape on top. Circa 1900.
    Dim. 13 x 37.5 x 23.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #597

    Een tafellamp in kunsthars voorstellend een lezende putto.

    A table lamp in resin depicting a reading putto.
    Dim. h 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #144

    “Herder en herderin met hun kudde in een bosrijk landschap”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.

    "Shepherd and shepherdess with their flock in a wooded landscape." Oil on canvas. 19th century.
    Dim. 58 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #205

    Een lot militair servies en bestekdeel bestaande uit: 12 platte borden, 6 diepe borden, 7 dessertborden en een theekannetje met beschadigd deksel van Mess Offrn, 1e Carabiniers Prins Boudewijn, een lot van 3 ovalen schalen met kanonnen van de artillerie grondverdediging, 2 pollepels en 2 sauslepels in verzilverd metaal van de Mess Offrn.

    A lot of military tableware and cutlery including: 12 dinner plates, 6 soup bowls, 7 dessert plates, and a teapot with damaged lid from Mess Offrn, 1st Carabiniers Prince Baudouin, a lot of 3 oval dishes with artillery ground defense cannons, 2 ladles and 2 sauce ladles in silver-plated metal from Mess Offrn.
    Dim. l 39 cm (ovalen schaal)
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 25 & 26 Februari 2025

25 February 2025 19:00
26 February 2025 19:00