Other lots in this auction
-
#252
Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
Quelques dessins chinois sur soie avec fleurs, oiseaux et papillons.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 42 x 29 & 32 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#13
Een gebeeldhouwd houten hoofdje.
Une tête en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#71
“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté. Eén met lichte vochtschade onderaan.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#297
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#21
Een toekan van meerkleurig aardewerk met glazen oogjes. Zeer lichte schade aan de punt van de snavel.
Toucan en faïence multicolore aux yeux de verre. Très léger dégât au bout du bec.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#204Fr. Van Houtven
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
Nature morte . Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#153
Drie bronzen replica’s: een vijzel met stamper, een kerkbel en een wijwatervat. Mooie, zware exemplaren.
Trois répliques en bronze: un mortier et un pilon, une cloche d'église et un récipient d'eau bénite. Beaux spécimens lourds.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. H.46 cmEstimate: € 90 / 120 -
#136
Een paar meerkleurig porseleinen siervaasjes met bloemen en putti in hoogreliëf. Enkele beschadigingen.
Paire de vases décoratifs en porcelaine multicolore avec fleurs et putti en haut relief. Quelques dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#202
Een kleurloze kristallen coupe.
Une coupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40 / 45 -
#289Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216
Prent in reliëf naar Anton Pieck.
Impression en relief d'après Anton Pieck.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#78Fontès à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 80 / 120