#297Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
#263Een kleine commode met drie laden in transitionstijl.
#132Een olielamp van opaline met glazen kapjes.
Lot de livres dont:“De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée)“Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée.“ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#14810 diverse boeken Azië e.a.
#289Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
#96Een lampenvoet/ piëdestal van messing en groen marmer.
#223Een paar messingen kandelaars.
Un vase sphérique en terre cuite émaillée avec un décor en relief de poissons et autres créatures de la mer. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 20 / 25