Een celadon kleurige vaas in porselein.

A celadon colored porcelain vase.
Online only
Dim. h 27 cm
SKU: 2402250048.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 February 2025 22:00
Catalogue #48
Estimate: € 20 / 30

  • #45

    Een bronzen schotel van Japanse makelij. Randschade onderaan.

    A bronze dish of Japanese origin. Damage to the rim at the bottom.
    Online only
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #54
    Limoges, France

    Een art-deco theeserviesje in bordeauxrood en wit porselein gemerkt F.R.G. Limoges France, bestaande uit een theepot, een melkpotje, een suikerpotje, 7 tassen en 8 ondertassen.

    An art-deco tea set in burgundy-red and white porcelain, marked F.R.G. Limoges France, consisting of a teapot, a milk jug, a sugar bowl, 7 cups, and 8 saucers.
    Online only
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108

    Een lot Chinees porselein bestaande uit 4 borden en een vaas.

    A lot of Chinese porcelain comprising 4 plates and a vase.
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #46

    Een set van 2 rode Chinese cinnabar dekselvaasjes.

    A set of 2 red Chinese cinnabar lidded vases.
    Online only
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #50

    Een dekselvaas op drie poten in Satsuma stijl. Schade aan één leeuw.

    A lidded vase on three legs in Satsuma style. Damage to one lion.
    Online only
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #6
    Johannes Van Duijn

    Een balustervaas met een lamp op gemonteerd, restauratie aan de hals, gesigneerd Johannes van Duijn, ca 1800.

    A baluster vase with a mounted lamp, restoration to the neck, signed Johannes van Duijn, ca 1800.
    Online only
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #73

    Een lot van 2 Aziatische maskers in hout.

    A lot of 2 Asian wooden masks.
    Online only
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #91
    Maestricht

    Een lot van 3 bordjes in porselein met Napoleon als onderwerp, Maestricht. Waarvan één gebroken.

    A set of 3 porcelain plates depicting Napoleon, Maestricht. One plate is broken.
    Online only
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #67
    Limoges

    Een porseleinen vaas met florale motieven, gemerkt Limoges.

    A porcelain vase with floral motifs, marked Limoges.
    Online only
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #37
    Imari Japan

    Een Imari porseleinen bonbonnière, bijgevoegd Chinees porselein bestaande uit 2 kommetjes en 3 schoteltjes, onderaan gemerkt.

    An Imari porcelain bonbonnière, accompanied by Chinese porcelain consisting of 2 bowls and 3 saucers, marked at the bottom.
    Online only
    Dim. 13 x 26 & Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #44

    Een lot van 3 Chinees/Japans porseleinen schalen en kom. Toegevoegd een opaalglazen dekselpotje.

    A lot of 3 Chinese/Japanese porcelain bowls and a dish. Includes an opaline lidded pot.
    Online only
    Dim. Ø 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #146

    Een Japanse prent, geschilderd op zijde.

    A Japanese print, painted on silk.
    Online only
    Dim. 41 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #278
    E.S. Germany

    Een porseleinen vaas in kobalt blauw met een decor in goudverf en een romantische afbeelding gemerkt E.S. Germany.

    A porcelain vase in cobalt blue with a gold paint decoration and a romantic image marked E.S. Germany.
    Online only
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #66

    Een porseleinen dekselvaas onderaan gemerkt: Delft polychrome handpainted met florale motieven en vogels.

    A porcelain covered vase marked at the bottom: Delft polychrome handpainted with floral motifs and birds.
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #21

    Een Chinees porseleinen dekselvaas op houten sokkeltje, één voetje van de sokkel is afgebroken.

    A Chinese porcelain lidded vase on a wooden base, one foot of the base is broken off.
    Online only
    Dim. h 37 cm zonder sokkel
    Estimate: € 20 / 30
  • #42
    TRosenthal ea.

    Een lotje van 4 porseleinen beeldjes met gevogelte bestaande uit 2 tortelduiven op een hekje, een haan en kip gemerkt Kunstporzellan, 2 kemphanen gemerkt Rosenthal en een drinkende gans met schade.

    A set of 4 porcelain figurines of birds including 2 turtle doves on a fence, a rooster and hen marked Kunstporzellan, 2 fighting cocks marked Rosenthal, and a drinking goose with damage.
    Online only
    Dim. h 13 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #98

    Een Russisch postzegelalbum voor 63 postzegels, 1970. ‘Union of Soviet Philatelists’.

    A Russian stamp album for 63 stamps, 1970. 'Union of Soviet Philatelists'.
    Online only
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #152

    Lot van 4 lithografische reproducties naar gravure. Thematische prenten uit de ruitersport.

    Lot of 4 lithographic reproductions after engravings. Thematic prints of equestrian sports.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #131

    Aziatisch borduurwerk op zijde. Spelende jongetjes. Zwart en zilverkleurige kader.

    Asian silk embroidery. Playing boys. Black and silver-colored frame.
    Online only
    Dim. h 93 b 69
    Estimate: € 30 / 40
  • #76

    Een engeltje in kunststof, dwarsfluit manco.

    A plastic angel, flute missing.
    Online only
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #237

    A lot of two cut colorless crystal ashtrays, one tall one marked Sèvres and one short one from Val Saint Lambert (Slight damage to the corners). We include a colorless glass ashtray.
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #43

    Een koekjesschaal in koper, kristal en onyx met een engeltje.

    A cookie dish in copper, crystal, and onyx with an angel.
    Online only
    Dim. h 25 x Ø 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #17
    Wiskemann

    Een set van 2 kandelaars in verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann.

    A set of 2 candle holders in silver-plated metal, marked Wiskemann.
    Online only
    Dim. h 10 x l 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #14

    Een lot van 4 boeken over treinen. Toegevoegd een boek van BSA Motorcycles en een veilingcataloog.

    A lot of 4 books about trains. Included is a book about BSA Motorcycles and an auction catalog.
    Online only
    Estimate: € 10 / 20
  • #112

    Een gietijzeren brede tuinvaas met twee handvaten.

    A wide cast iron garden vase with two handles.
    Online only
    Dim. h 25,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #150

    Een set van 2 kleuretsen in het thema van de golfsport. Position for the drive en three-quarter stroke.

    A set of 2 colored etchings with a golf theme. Position for the drive and three-quarter stroke.
    Online only
    Dim. 10 x 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #84

    Lot van drie bronzen figuren. Jachtluipaard, Ganesha en leeuw (souvenir de Belfort)

    Lot of three bronze figures. Cheetah, Ganesha, and lion (souvenir from Belfort).
    Online only
    Dim. hoogte 11 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #122
    H. Heyden

    “Hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Farm landscape.” Oil on canvas. Signed.
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60

Online-Only Varia Veiling van 24 Februari 2025

Op Maandag 24 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday February 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 February 2025 22:00