#230Een balustervormige lampenvoet van metaal.
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
#244Eric Suriyasena“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
#145Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#62Donald Watson“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#39Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal. Eén dop beschadigd onderaan.
#201Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#294Een kleine nest of tables.
#8Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#117“Abstracte dieren”. Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
Animaux abstraits . une paire dessins à l'encre sur papier. Signé et daté 93.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 13 cmEstimate: € 30 / 40