#429Bruno Delvigne
‘Rivierzicht bij ondergaande zon’, een schilderij, gemengde techniek op natuurzijde.
'River view at sunset', a painting, mixed media on natural silk.No longer availableDim. h 81 x b 112 cmEstimate: € 80/120 -
#386
Een lot van 3 Oosters handgeknoopte tapijtjes.
A lot of 3 Oriental hand-knotted rugs.No longer availableDim. 110 x 90cmEstimate: € 30/50 -
#505
#52Jan Govaerts
“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
#151
"Lassoed mustang". A large group of patinated bronze after a work by Frederic Remington.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 800/1400 -
#321
Een stuk koraal met letsels.
#260Delvaux
Een rode zijden foulard met D logo in het motief, gemerkt Delvaux.
#501
Een paar blauw-wit porseleinen dekselpotten met draken in het decor.
#682Poussette Fauconier
“Petit nu à la chaise”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1947.
#664
Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#497
Een blauw-wit Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen. Onderaan gemerkt.
#448
Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
A celadon-coloured Chinese porcelain tea caddy.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 90/120