#150Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 1.08 ct.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#75Tonk ManufacturingPeriod: 1890-1920Een houten pianostoel, met rond zitvlak in hoogte verstelbaar. Steunend op bronzen klauwpoten met glazen bollen. Gemerkt “Tonk Chicago New York”.
#618Een grote Japans porseleinen Imari jardiniere en schotel met vergulde randen en bloementafereel.
A large Japanese porcelain Imari jardiniere and dish with gilt edges and floral scene.No longer availableDim. 31 x Ø37cmEstimate: € 50 / 80 -
#437Een 6 hoekig Chinees porseleinen dekselvaas, meerkleurig met landschap en diverse kleuren in het decor. Onderaan gemerkt, op houten sokkel.
A 6-sided Chinese porcelain vase with lid, multi-coloured with a landscape and various colours in the decor. Marked at the bottom, on a wooden base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#464Keith Haring Foundation“Wolf”. Een litho op papier. Genummerd 115/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.
#246Een mahoniehouten Commode met 6 laden.
A mahogany chest of drawers with 6 drawers.No longer availableDim. 120 x 124 x 59cmEstimate: € 120 / 200 -
#240Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. VS / VVS D/F.
A pair of 18 carat white gold earrings set with brilliants with a combined weight of +- 2 ct. VS / VVS D/F.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#20PakamaEen 14 karaats geelgouden herenhorloge met lederen polsband. Gedragen.
A 14 ct yellow gold man’s watch with leather band. Used.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#648Val Saint LambertEen paar pique-fleurs van geslepen kristal, een blauwe en rode.
#403Een Aziatisch bronzen beeldje.
An asiatic bronze figure.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#358“Meisje op chaise longue”. Een biscuit beeldje. Bovenaan gemerkt. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Minieme schade aan rok en bloemen bovenaan het hoofddeksel.Biscuitbeeldje
Girl on chaise longue. A biscuit figurine. Marked at the top. Signed illegibly at the bottom. Minimal damage to skirt and flowers at the top of the headgear.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 70 / 100