#185Een Oosterse kelim van wol. Handgeweven.
An Oriental wool kilim. Handwoven.No longer availableOnline onlyDim. 168 x 113 cmEstimate: € 40 / 60 -
#172Een Oosters handgeknoopt tapijt.
A lot of 3 crystal hearts and an accompanying shell, in original case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#150Een lot bestaande uit drie zwaarden en een zaag.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#158Een Perzisch karpet van wol. Handgeknoopt.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#241Een art-deco craquellé beeldje van een circusolifant, gemerkt Fontinelle. Kleine schade aan het glazuur aan de slurf.
#86Grégoire MassengoEen uit ebbenhout gesculpteerde buste van een Afrikaans figuur. Onderaan gesigneerd.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#59Een spiegeltje in een rijkelijk versierde vergulde kader.
A small mirror in a richly decorated gilt frame.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 25 cmEstimate: € 20 / 30